Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 210
Айде дайте снимки дееее Crossing Arms

# 76
  • Мнения: 6 998
Айде дайте снимки дееее Crossing Arms
Ъхъ. И аз искам снимки!

  Наскоро обаче щерката попадна на касетата от моя бал - леле трагично - тоалетите, прическите, танците...да ни се чуди човек на акъла.
 
Laughing Добре, че нямахме видеокамера...Или всъщност една приятелка имаше, май имам и касета...Леле, трябва да проверя и ако имам, да скрия доказателствения материал Shocked Laughing
Сега като се замисля - имаше камера, целият клас се изреди да снима с нея. Най-вече едно от момчетата, което беше влюбено в една съученичка и така половината касета е с нея - къде хванати само крака, къде само деколте...рядко главата Joy

# 77
  • Мнения: 10 758
Айде дайте снимки дееее Crossing Arms
ЗАбрАви NaughtyЩе опустее форума Mr. GreenЖено, тва беше преди половината ми живот Crazy

# 78
  • Мнения: 14 133
Ах, спомени!!!!  Party Далечната 1989г., празни магазини, трудно намиране на всичко-  обувки, чанта по поръчка, червена къса рокля, балът в ресторанта на местния хотел "Рига.  Танци до сутринта. Получи се купонът.  Laughing

# 79
  • София
  • Мнения: 2 958
1992г. бившето ми гадже ме заведе до ресторанта и ми пожела - ново гадже Shocked
То така и стана. Laughing
На 23.05 тази година стават 15 години откакто се познавам с мъжа ми.
Иначе бях облечена в черна рокля по тялото, до коляното , със златни фигури.Обувките велурени ,черни , със златисти кантове някакви и около 5 см ток...Прическа - кок ,направена от приятелка Sunglasses , саморъчно гримирана .
Честно казано ,забавлявах се.

# 80
  • Мнения: 6 315
1996 г. Беше забавно, правих глупости. Майка ми съчета бала ми с освещаването на апартамента. Не зная как се побраха всички тези хора у нас. Прическата и грима си бяха мое дело, аз по принцип не съм претенциозна  Joy.
Цък

# 81
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не съм ходила на бал. С най-добрата ми приятелката в класа се отказахме... Всички съученички само това говореха последната година- тоалети, обувки, прически... все едно ставаше въпрос за модно ревю Sick Тази показност много ме дразни  Whistling С голям кеф отказах на съученика, който ме покани за дама на бала  Twisted Evil За това пък си изкарахме страхотно... то пък и съучениците се изсипаха в същата дискотека по едно време, та пак посрещнахме утрото с класа...

# 82
  • Мнения: 75
Ние още в 23:00 часа се бяхме разпръснали по различни барове,дискотеки и кръчми.....
Много се бях ядосала!!! Crossing Arms

# 83
  • DE
  • Мнения: 967
Преди 5 г.
Майка ми донесе един бял потник от Италия. Купих си пола до коленете от Пловдив, обувките - ниски.
И това беше - нито прически, нито много грим. Ама пък си изкарах страхотно. На Слънчев Бряг!! Laughing

# 84
  • Мнения: 302
Чак сега видях темата.Очаквайте снимки и от мен Wink,тъкмо да си ги сканирам и да си ги имам и на диск!

# 85
  • Варна
  • Мнения: 815
Тази година на 24 Май правим 5 години от завършването - ще има сбирка. Ще ида не от уважение и съпричасност към класа, а за да се поизфукам с това онова и да видя кой какво е постигнал. Понеже съм единствената с дете и щастливо омъжена винаги лееееко са ми завиждали  Wink , което прави срещите за мен още по-интересни.  Twisted Evil
(масово съучениците ми смятат, че да се омъжиш и да родиш на 20 е най-хубавото което може да ти се случи на тази възраст).
Ти си единствената омъжена с дете от твоя випуск, а аз като гледам накъде отиват нещата май скоро ще стана единствената неомъжена и без дете в нашия, макар и да са минали само 3 години от завършването ни Thinking

# 86
  • Мнения: 505
Беше преди 8 години. На бала, вече сгодена от 2м.  Mr. Green Уших си рокля, която да мога да нося и по друг повод, но уви налях се тотално и роклята ми е малка  Embarassed Изкарахме си що-годе добре, приятна вечер с хапване, пийване и танци. Прибрах се в 7 сутринта.

# 87
  • Мнения: 489
 Преди 12 години, на 23.05. Купонът беше в новотел "Европа"(сега "Принцес"). Аз бях от малкото абитуриентки с тоалет от 2 части( на "Корона М"), повечето бяха с рокли като от калъп, сякъш бяха с униформа. Весела и незабравима нощ, един прекрасен спомен. И бяхме толкова млади...

# 88
  • Мнения: 1 283
Предииииии..............абе "Помним Ленин жив"!Луда работа,тогава по магазините всичко под щанда.Роклята по поръчка,обувките от завода.Интересно,че това не ме интересуваше.До последно си бях цвете в саксия и всичко уреди майка ми,аз зубрих smile3529 до последно.Сухарка.

# 89
  • Мнения: 1 006
Точно тази сутрин, но преди 19г.  ooooh! пиехме кафе с най-близките ми приятели от ученическите ми години. Все още с абитуриентските си тоалети, след тежка абитуриентска вечер и нощ в парк хотел "Москва" и след това в мотел "Църна маца". Изтресохме се на класната сутринта още в първия й час. Компанията ми беше страхотна, класната също.

Моя милост беше с права, черна пола и със сребристо-ламен фрак, на който предните крилца се завързваха отпред на кръста и със задължителното отдолу бюстие. bowuu Бях прилично накъдрена като Лайнъл Ричи, но с по-дълга коса. Точно на бала узря и започна полуконсумацията на една от най-големите ми любовИ, които няма да забравя.

Нямам носталгични чувства. Имам скъпи и незабравими спомени.

Със същата тази компания от 10-15 човека се организирахме и се срещнахме миналата година. Щрак. Щрак. Щрак. С известна част от тях се чувам и виждам редовно през годините. Струват ми се същите.

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 07:25 от SAKRI

Общи условия

Активация на акаунт