Какво е новото при мен (част 3)

  • 17 124
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 677
Дидка страхотно е!Да ви весели с хубавия си глас.
Бъдете здрави.

# 286
  • Враца
  • Мнения: 5 210
Гостенина изглежда много щастлив!
Дидка  Hug

# 287
  • Мнения: 3 715
Ами няма да го връщате  Hug

# 288
  • Мнения: 97
Привет!Едно месечната ваканция при баба свърши.Теди беше болничак но го заведах ме на доктор и всичко идвало от ушичките.Сега сме добре вече пълзи и се изправя на секцията разхожда се по нея.Доста добре му подейства климата.На Бачковския манастир много му хареса докосна иконата на Богородица.След това спинка спокойно доста време.Много му се радваха всички близки влезе им под кожата.На всички се усмихва гальовен и контактен.Доста подараци имаме.Тати не му беше хубаво без нас но сега му угъзва и ми се качват на главата.    Изкам да честетя на всички момичета които имат някакъв напредак newsm51.Пожелавам на всички скоро да изживеят тези прекрасни мигове с малко маниче до тях. Hug Praynig

# 289
  • Мнения: 1 652
Частито на Лора- от сърце се зарадвах и аз.  Simple Smile
wa-wa-  дай Боже по-скоро да похлопа радостта на вратата ви! Simple Smile

Дидка- една голяма прегръдка от мен на твоето момче! Hug  Сладък хляб му желая, а сладък е хляба само у дома! Peace

# 290
  • Мнения: 2 172
Привет на всички, сега по -рядко влизам в нета, но имам още добри новини- те са в темата за полицията.Стискам палци на всички , които очакват, въпреки горещините, че лятото ще е ползотворно за тях.  Laughing Благодаря на всички, които ме подкрепяха в трудните дни.    bouquet

# 291
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3290085
Дойде директорката,обаче нашият гостенин неиска да си тръгне,ще ни остане на гости още 2 дни  HugДобро и много любопитно дете е,нестава от компютъра Mr. Green

# 292
  • Мнения: 1 843
Дидка, пълните ми сърцето вие с отец Петър.
Дано нещата се наредят и скоро да слагате още една чиния на масата, но за постоянно!
Нашата прегръдка с Ирина е за младия левент! Вас вече ви нагушкаха! Wink

# 293
  • Мнения: 160
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=144710
ето ни и нас
в понеделник сте си вземеме куклата

# 294
  • Мнения: 160
паролата е кал1

# 295
  • Мнения: 160
 Embarassedкали1 е паролата

# 296
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
tara 1 Hug от сърце ви пожелавам щастливи дни..и години  заедно  bouquet

# 297
  • Враца
  • Мнения: 5 210
tara1, голяма е сладурана малката.
Много радост да ви носи

# 298
  • Мнения: 1 669
tara1 , нека малката сладурана ви радва безкрайно... Хей, късметлии сте вие...  Hug Hug Hug

# 299
  • Мнения: 883
tara 1, а пък аз не можах да видя снимката  Sad Казва ми, че паролата е грешна  Rolling Eyes Rolling Eyes

Дидка, много се радвам за вас и най-вече за Христо, толкова щастлив изглежда! И е прав Магьоцника - как да му се ще да се върне в дома. Кой е луд да иска да замени хубавото с нещо... е, не толкова хубаво...
Господ здраве да ви дава, и сили! А любовта и добрината - те ще ви се върнат стократно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт