Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 688
Добро утро!

хайде момичета вече е 14ти,някой не ели направил тестче и да има да ни се хвали с нещо:)
Успешна седмица на всички!

# 46
  • Мнения: 2 270
Танче, браво бе жена!
Аз се бях притеснила за теб!
Честито! Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 283
Танче, браво бе жена!
Аз се бях притеснила за теб!
Честито! Hug Hug Hug

Балгодаря!!! Спокойно всичко е наред и съм много добре!!! Hug

Хайде момичета, стискам ви палци тази седмица, който си прави тестче да види двете чертички!!! Praynig Praynig Praynig

# 48
  • София
  • Мнения: 128
Момичета, здравейте и от мен , пожелавам много успешна седмица и също толкова спокойна!
Аз да ви кажа , нали имах киста та затова не ми идваше 2 месеца и сегакато ми дойде пих антибиотик и ще ходя на лекар пак другата седмица, но доктора каза че всичко би трябвало да е наред! Та в този ред на мисли ме включете и мен в списъка на нечакащите на 17.06! Аз бях командировка 5 дни и неможах да пиша миналата седмица , но тази мисля да наваксам !!!!
Хайде чао за сега !!  Grinning     Надявам се юни месец да е моя де!

# 49
  • Мнения: 1 792
е па няма такъв шемет като мен.и все на мен най-сложните и странни неща се случват.
отивам сега и си купувам тест-лента.правя си теста и излиза контролната линия и напречно се получава още една и стана като +
и побеснях викам си-няма да се появи до нея и да се радвам на положителен тест а върху нея.тва кво значи че не е валиден теста и трябва нов да правя нали #Cussing out

# 50
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Ей,
МУШМОРОК ,
Я СПОКОЙНО БЕ ЖЕНА,НЕ ТАКА ПАЗИ НЕРВИТЕ
НЕ СЕ НАДЪХВАЙ ИЗЛИШНО САМО БЪДИ СПОКОЙНА,АЙДЕ И НАШИЯ РЕД ЩЕ ДОЙДЕ
МНОГО Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 660
Муши, има тестове, чийто чертички са на кръст. Има такива показани в някоя от закованите теми. Така, че провери - твоя тест може да е от тях!  Praynig Praynig Praynig

Ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8236.msg251914#msg251914

# 52
  • Мнения: 1 792
ма не се надъхвам грам даже.ама ме е яд що си давам парите като са такива фълшиви тестовете.
Морги не душа от тези.де да беше ама не е тоя си е най-прост обикновен тест лента

# 53
  • Мнения: 283
mu6morok, пробвай със Shurecheck, те с анадеждни, на мен вече ми показа 2-те черти преди 2 месеца!!! Стискам палци и на теб да се покажат скоро!!!

# 54
  • Мнения: 370
Е и аз да се разпиша.Добро утро сладурки!!!
Мушмороче стискам ти палци следващият ти тест да е по положителен от всички видяни до сега и го карай по спокойно,че ако има нещо там ще го подлудиш отрано Mr. Green Hug Praynig
Успешен ден на всички и дано тази седмица е ползотворна като миналата!

# 55
  • Мнения: 674
Добър ден на всички и честита нова тема,дано да я изпълните с  EFP

има много НЕчакащи,  newsm53 така че ще има и много сбъднати мечти,сигурна съм!

УСПЕХ МОМИЧЕТА !   Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 56
  • Мнения: 802
Добро утро, аа ннеее то вече Добър ден !
честито нова темичка с пожелания да  е пълна с положителни емоции !
Кате, страхотна кухня - много ми хареса и изглежда много слънчева .
Сега само няма да готвиш за да не е цапаш ....
 smile3521Пожелавам ти в  най - скоро време едно бебешоче да се разхожда там ... виж  тогава вече може да почнеш да готвиш нещичко и да правиш сокчета .
Мушмороче, айде бе .. зарадвай ни вече с тея твой тестове , че и на мен ми се пукна джигера да чакам резултатите ти.
Няма да ви изброявам всички щото имам много работа днес .
Целувки и стискам палци на всички НЕ чакащи !  newsm10 newsm44 newsm44 newsm44
Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 2 270
Мушмороки - стискам палци! Praynig Praynig

# 58
  • Мнения: 851
Ейййй Мушмороче, не направи ли вече втория тест  Praynig Praynig Praynig Хайде да повлечеш днес крак за тестчета с по две чертички  Laughing

# 59
  • Мнения: 2 270
Деска, а ти как издържаш да не направиш тест, направо незнам . . . Hug Praynig

Общи условия

Активация на акаунт