Днес кого ще поздравим - 2

  • 22 259
  • 427
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 690
 newsm59 Паола. Бъди здрава, весела и щастлива.  bdbaloni

Оле, то станало утре! Много се извинявам, ама до сега бях при другия рожденик.
И все пак и на него да честитя този хубав ден и от форума.
Миленски  newsm59   love001   bigdance2

Скъпи майчета и татковци, да са Ви живи и здрави дечицата, да Ви радват много, много.
 newsm51  newsm51  newsm51

# 31
  • Мнения: 2 722
Още веднъж благодаря на всички за милите думи, а Милен сърдечно благодари за картинките Hug
Мама Ира, Милен редовно пита - къде е Анди  newsm78

# 32
  • Мнения: 1 652
Момичета,   ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! ЧЕСТИТ 24 МАЙ!   bouquet

Късмет и успех в науките на всички настоящи и бъдещи ученици и студенти! На добър път на всички ваши близки абитюриенти!

Аз винаги се радвам много на този празник, може би защото още уча ! А има ли сред вас други студенти?

# 33
  • Мнения: 883
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН!!!
На всички - от най-малките бъдещи ученици, до най-големите, които обаче и сега продължават да се чувстват съпричастни към училището покрай децата си!
Цял живот кажи-речи съм била свързана с образованието и културата - като ученичка, студентка (два пъти), като учителка и като вестниикарски работник вече повече от 15 години...
Бъдете живи и здрави, много успехи, много устрем и постоянство в следването на мечтите ви!

# 34
  • Мнения: 677
ЧЕСТИТ 24 МАЙ!Най-близкия до нашата същност празник.
Всички да сме здрави и дечицата ни да учат и пишат на кирилица и да са щастливи в красива България. Hug

# 35
  • Мнения: 2 084
Поздрав за всички, които се прекланят пред този най-български празник!
Върви народе възродени!

# 36
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз малко липсвах поради прекомерна заетост,затова със закъснение искам да поздравя празнувалите .....иви     прегръдки за Паола
мамо Гале    целувки за батко Миленчо
 Hug да растат рожденниците здрави,весели и жизнерадостни,да постигнат мечтите си и да станат добри хора  bouquet На техните родители пък пожелавам дъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъълги години да им се радват

# 37
  • Мнения: 1 652
Във връзка с утрешния празник на детето си позволявам да ви припомня поздравлението от миналата година на един руски форум, което и сега много ме вълнува. С това и аз ви поздравявам с празника- той е и наш! Бъдете здрави и щастливи всички  bouquet!


Драги участници във форума!
1 юни- Ден за защита на децата!Той има към нас особено пряко отношение, защото всеки, който е тук, прави това което и по неговите сили за защита на децата, които  кръвните им родители не са могли да защитят. Поздравявам всеки, който вече е приел под покрива на своя дом, дори едно детенце и тези, които все още само се замислят да го направят. Сила на всички вас, мъжество и търпение в това благородно , но трудно и свързано с грижи и безпокойства дело! Нека вашите деца във вашите семейства да се чувстват най-важната част от семейството!Нека мъжеството не ви изоставя в минутите на отчаяние!Нека мисълта за това, че защитавате от нещастие  този, който прави първите си стъпки и се учи да живее, да ви дава сили и търпение! Нека слънчевите усмивки и смеха на вашите деца да сгряват вашите домове!ЧЕСТИТ ПРАЗНИК

# 38
  • Мнения: 883
Докато беше жива моята майка (а тя почина преди 2 години) за всеки 1 юни ми подаряваше по нещо. Много години я питах с недоумение "Защо? Та аз отдавна съм пораснала, по скоро на 8 март трябва да ми правиш подаръци"
А тя винаги ми отговаряше едно и също - "За мен ти винаги ще си бъдеш моето малко момиченце. А на 8 март децата ти ще ти правят подаръци. За тях ти винаги ще бъдеш просто "мама".

Затова, на вас, пораснали момичета и момчета, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! Бъдете живи и здрави, за да подкрепяте и да се радвате на това, което е смисълът на живота ви - вашите деца!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК и на вас, мили малки съкровища! Дори понякога да създавате проблеми, дори да предизвиквате сълзи на безсилие или изблици на ярост, вие сте нашето най-голямо богатство! Вие сте това, с мисълта за което се будим сутрин и заспиваме вечер! Вие сте това, за което сме готови да преплуваме океани и да нагазим боси в огъня! Вие сте нашата радост и гордост! Вие преобърнахте съдбите ни и ние сме ви благодарни за това!
Мили дечица, бъдете себе си! Бъдете упорити и непокорни! Бъдете амбициозни! Меятайте смело и още по-смело реализирайте мечтите си!
А ние винаги ще сме до вас, за да ви подкрепяме, когато се подхлъзвате, да ви вдигаме, когато падате и да ви дадем криле, когато сте готови да полетите!

С много обич за всички!


 txtloves

# 39
  • Мнения: 77
Теди,
        ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ОЧАРОВАТЕЛНИЯ ДЕНИС!
         
          НЕКА РАСТЕ ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ, ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ,
                               КОИТО ГО ОБИЧАТ!
         


 newsm59      newsm59      newsm59     

# 40
  • Мнения: 583
Честит Празник- 1 юни на всички малки и големи деца - щастливо детство и много усмивки!  bigdance2 newsm51 newsm51 newsm51

# 41
  • Мнения: 921
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕНИС!!!
 newsm59 nbirthday newsm59 
Теа, да ти е жив и здрав и да ти носи радост много, много години!
Весело изкарване на празника bigdance2  ura party023 Tada, а на рожденника много   Gift  Gift  Gift 

# 42
  • Мнения: 921
Честит празник на всички малки, големи и още по-големи Wink деца от форума!!!
Желая весел и щастлив ден на всички!!! Hug  bouquet

# 43
  • Мнения: 3 715
Честит празник на всички малчовци!
Честит рожден ден на Денис, да расте здрав и весел!

# 44
  • Мнения: 358
Честит празник на всички малки и големи деца  newsm68 newsm44  bigdance2
 newsm59 ДЕНИС

Общи условия

Активация на акаунт