Belle ragazze d'Italia... chiaccheriamo un po' - Мами в Италия - част 53

  • 11 781
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 438
Владе, вчера бях при педиатърката, не ми каза че може да има колики.  Пък ако наистина има, не искам да го мъча,много ясно че ще му дам нещо, ама незнам дали има колики.
За декларация знам че задължително искат от другия родител съгласие.

# 271
  • Мнения: 3 425
Влади, бенторната  Peace Декларацията НЕ искат,тъй като няма такъв италиански закон!Бебето пътува със самостоятелен паспорт(а не в паспорта на баща си) и може да излизат с единия родител без проблем  Peace

Аз също съм за семплите теми,но ПУ първа ми е любимо...даже веднъж се 'заплюх' в испанската тема  Joy Joy  Joy

Анджи,честито ви  първо месече....не се шашкай има и такива дни  Peace пациенца и това е  Peace

............викат мееееееееееееееее   Crazy
 

# 272
  • Мнения: 6 167
аз все пак да попитам, като все неразбала - къде е ами ( на влади) на снимките?

# 273
  • Мнения: 2 427
Ленка,мисля че където пише май лов или нещо от сорта,не си спомням как се казваше албума.Той не знам защо е излязал публичен,обаче,нещо сгафих явно Confused.
Ани,моят педи каза че не е задължително да се свива на две за да има колики,има и такива колики,които се изразяват само с плач,който прилича на каприз.Аз в началото изобщо не му вярвах и си виках "пак ново 20",но ты като бях отчаяна да го нося на ръце по цял целеничък ден се навих на Риопан-а,само и само да миряса това непрекъснато ревящо детенце.Освен че те скапва физически ,детския плач може направо до лудост да те доведе,ако е непрекъснат по цял ден без пауза.Така че опитахме и даде резултати Wink.

# 274
  • Мнения: 438
Добър Вечер !!!

Владе, да колики са. Току що се връщаме от болницата. Обадих се първо на педиатърката му, изключила си е телефона, това нормално ли е за Италия, че аз не съм наясно с тези неща. После решихме с мъжа ми да го заведем в болницата, защото не ми изглежда от лигавщина да не спи цял ден и да плаче. Оказа се, че пупата му е пълна с въздух. Миличкото бебе на мама. ЮОт тази вечер започвам да му давам лекарство за коликите. Кога да очаквам резултат...

# 275
  • Мнения: 6 167
влади, изключително дете!
много красива, и много порастнало изглежда това момиче...
интересно ми е, какви ли са й интересите? с какво се занимава?
( има ли си дневник  Wink)

# 276
  • Мнения: 5 462
Малеее Владиииии , много ти е красива дъщеричката !!!!!  bouquet
Като актриса е , има много аристократични черти !!!!И ти е одрала кожата просто , поразително много прилича на теб .Като твой огледален образ е !!
Да ти е жива и здрава и много , много щастлива !!!Много късмет и пожелавам !!!

# 277
  • Мнения: 3 425
Анджи,така е не е нужно да си свива крачетата!Аз давах Алджинор,защото Миликон не действаха!Моя педиатър ме съветваше да давам 3 капки на килограм от теглото(по листовка) на обедното хранене и вечер към 19-20часа!Какво ви изписаха на вас?Чувала съм и за някаква сондичка,която стимулира газоотделянето,но аз стигнах само до термометъра и пак не помагаше!

Щях да пиша още,но забравих  newsm78

Наоколо съм  Crazy

ПП За захранването всеки действа по усет след като добре се е информирал и се води по детето!Няма точна схема,но и аз не съм давала каша,защото мишлето беше доста добре с килцата и нямаше нужда излишно да го 'помпам'!





# 278
  • Мнения: 5 475
Хайде от мен новата тема,а заглавието от Соня. Wink Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=191423.new#new

Общи условия

Активация на акаунт