Belle ragazze d'Italia... chiaccheriamo un po' - Мами в Италия - част 53

  • 11 791
  • 278
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 100
Тедо е просто прекрасно бебе, много е хубав, толкова пораснал Heart Eyes Малък мъж Wink Да го нецелуваШ, а ти наминвай по 4есто Hug

...Разгледах и снимките на Ами...невероятно красива малка дама! Приказна е Heart Eyes

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 15:55 от denise

# 241
  • Мнения: 6 167
опс. да. извинявай, репликирах идеята, всъщност.
само си представих как съпружието носи пюренца от италия.  Laughing
толкова отдавна ми се струват годините, в които ни носеха някакви неща от чужбина, защото у нас нямаше  Laughing
но пък, ако има нужда наистина -  естествено, че ще носи.
аз изпартих на бебешорите капки за колики.
моите хора са се побъркали с тия колики - изпратих и миликон и симетик.
не че действат, ама все пак - да правим нещо. дано по-бързо минава този момент, че сигурно е много изнервящо.

влади , уелкъм бек.  Hug стига се сърди, ами вземи, че напиши един дълъг постинг в наш стил  Wink
теодорчо е голям сладурчо)) и колко е цветен)))
ти си с бъзз, а? светло син... виждам, виждам. доволни ли сте.
ти ли си го композирала така с коса  Joy

# 242
  • Мнения: 6 167
оставям ви, че ме чакат тъжни задължения.
хубав уикенд на всички, аз довечера сигурно пак ще влизам.

# 243
  • Мнения: 5 476
Много е пораснал Теди. Heart Eyes Голям сладур е! Hug
 Влади,позволих си да видя и аблумчето на Ами,голяма красавица е ! Да са ти живи и здрави и двамата. Heart Eyes Hug

Хайде ,пиши тук не се излагай. Grinning Чакаме те!  Hug

 И аз след малко изчезвам и не знам уикенда дали ще имам време,да намина.
 От мен - слънчеви събота и неделя на всички!  Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 2 427
Лени,не се сърдя ве,само се дразня адски,има разлика...ай да не почвам,че няма да се спра.
Мерси за Тедо.Косата,да,сайлинга е мое производство,с един крем за чувствителна кожа на Кикко ,който е повече гел за коса,отколкото крем...
На 28 смятам да се връщам в Бг,гледам за храни е станало на въпрос,смятам да взема само хумана от тук,за да не се налага да му сменям млякото без време ,а и съм много доволна.За по пътя съм се запасила с опаковки тетра пак на Хумана-готово,течно,днес говорих с доки,каза че нищо не му пречи да му го давам и със стайна темп.,при което основните проблеми са разрешени.Остава единствено да си купя нова раница за гръб,че в тази ,която имам съм мъкнала разни маратонки и хавлии от кортовете и не върви.Всичко останало ще го купувам от бг.Има колко щеш пюрета и какво ли не,няма гладен да остане.А и аз разни меса и прочие супи ще му приготвям на момента-хоум мейд,не ми се иска да са от бурканче.
Бимбе,ние сме непрекъснато със зелено аке,докторът ми обясни че това се получава от млякото,ты като за разлика от кърмата се задържа по-дълго в стомаха и ферментира,един вид.Било нормално.Каза също да съм внимавала с хигиената в БГ,че там не било толкова чисто както в тук в Италия,да съм стерилизирала всичко.Фло се изсмя и каза ,че би било редно да го пратя в куел паезе.Фло е много зле с дисковата херния,просто понякога ме е страх за него като го гледам в това състояние,едва се движи вече,до тоалетна едва се вдига да отиде.Ходи да му правят някакви инжекции в една частна клиника "дела мадона" в (ТО),плаща една камара пари и положението вместо да се подобри се влошава.Не знам дори как ще го оставя за тези две седмици сам.
Денисче мерси за комплимента,пиле!
Ай че стана много дълго,пък нали нямаше да пиша!
И на мен дългите заглавия не са ми по вкуса,но предложението на Гери ми се стори най-разумно-който открива тема я открива както предцени за добре

# 245
  • Мнения: 3 388
Мацки, наложи ми се да пиша фактура за 15 еуро  Rolling Eyes . Много смешна работа  Crazy

   Laughing И аз съм правила риттенута д акконто за 6 еуро. Rolling Eyes
  Да не говорим,че една от фирмите,за които работя,не ти плаща ,ако не достигнеш до 100 еуро. Shocked
И там си ми седи едно салдо от около 60 еуро близо от година и нищо не съм получила.  ooooh!

Много гадно така  Tired
Аз пък имам едни дето все ми дават по 2-3 реда, които аз все пак таксувам за 1 картела, иначе кой се занимава  Outta Joint, та им казах онзи ден да правим по 1 фактура на 1-2 месеца, иначе натрупвам една жестока бройка фактури за смешни пари  Rolling Eyes

# 246
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Влади, здрасти! Радвам се да те видя онлайн. Много красиви мама и деца сте! Не ни зарязвай, защото всички те харесваме много и страшно ти се радваме! Hug

# 247
  • Мнения: 3 388


Охх, какъв е сладур и колко е порастнал само!  Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 2 427
Мерси на всички ви мацки,много топло ме посрещате,не заслужавам чак такова внимание,чак ми става леко неудобно,не че не съм поласкана де...
Мерси Миликс,не ми обръщай внимание,аз така периодично избухвам!Като пред мензис...е,дойде ми де...
Боже,чудя се какво да правя.Утре има една страхотна феста в Пъба и никак не ми се иска да пропусна възможността да се видя с всички приятели накуп,обаче има лек проблем-няма кой да гледа бебо.Чудя се дали да не отида с Теодор към 8,за вечеря,колкото да ги видя за час и след това бегом в къщи.Принципно не би трябвало да има проблем,защото има чудесен деор навън,само че като гледам времето и си мисля че като нищо ще завали точно утре вечер,гадост и зараза.За свека си помислих,но тя е на вечеря утре вехер с родата,така че отпада.Ако бях в Бг щях да го ставя на леля ми или на някой друг,но тук въпреки че се събират цялата фамилия със или без повод,оставянето на бебе при лели не се практикува.А така ми се ходииииии,като на невидяла

# 249
  • Мнения: 764
Влади,стра6ни де4ица,да са ти живи и здрави  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сега слу6ам поемата на Гери,Боже,какъв майтап Joy Joy Joy

# 250
  • Мнения: 2 427
Мерси Италинка.Мои са си-хубави са ми.Като майката на гарджетата и аз.
Днес на ваксината на Теди се заговорихме с една мама,много сладко момиче,пиемонтезка.Че ми се оплаква ,че детето и се прибирало непрекъснато разплакано от училище.Детето-чисто италианче,на име Раул било непрекъснато подигравано от съучениците си че е чужденче.Не искали дори да играят с него и непрекъснато го деляли настрана!Само да вметна че родителите са живяли до сега в Бразилия,нещо по хуманитарните помощи са работели,не знам точно какво.Децата са родени там и говорят перфектно както португезе ,така и италиано,ама нейсе.Жената мисли да ги мести в някое училище в Торино че да се спре този ужас.
Какво ли го чака наш Тедо тук newsm78

# 251
  • Мнения: 438
Здравейте !!!

Владееееее, юхууууу....урааааа Много се радвам че си тук. По свежо е като че ли...без майтап. Децата са върха, наистина са великолепни.

Аз се опитвам от часове да свърша нещо, но бебето не ме оставя. Днес прави месец и явно си мисли че само на него внимание трябва да се обръща. аз още не съм и закусила дори. днес взех кантар под наем от аптеката и лактогал за хубава кърма. да видим какво ще стане. пъпчиците на маттео започнаха да завяхват като че ли...

# 252
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Влади, бенвенута  Hug много ми е приятно да те видя ..Липсваше ни.   bouquetТедито е много сладък, разгледах и другите снимки - много са хубави... Party

АнДжи, честит първи месец на Маттео///да ти е жив и здрав, и да слушкаааааааа Heart Eyes Heart Eyes


..от мен

# 253
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здрасти, Ани! А нашите пъпки пак се появиха и лицето е пак грапаво, аман! Това мазило дето ни дадоха е с кортизон и ме притеснява тоя факт, Локоидон се казва, някой ползвал ли го е?
Аз кисна тук цял ден, притичвам да върша нещица и току се вясвам да драсна нещо, не мога да се отделя днес от форума ни. А пък беба наня и успях и да изчистя, и да направя рагуто, сега ще правя пеперони в тиган към утрешната наденица за гостите.
Бре, Влади, ама се убедих окончателно, че италианците са повечето националисти и се имат за повече от чужденците, уж ти се хилят насреща, а подмолно се делят настрана. И на юг са така, нищо, че разпъват софри и домашни двери. То на масата са най-силни, а реално са фалшименто безкрайно, та не е само при вас, (то на север поне са искрени и не замаскирват неприязънта си), а на юг са уж дружелюбни някои, а рано или късно ти забиват ножа и ти поднасят куп разочарования.

# 254
  • Мнения: 438
Миликсче, защо не действаш само с физиологичен разтвор и лайка. Аз да ти кажа послушах майка ми която ми каза да го намажа малко с крем здраве, имам доста тук защото съм се убедила в невероятното му действие...бързо и ефикасно. Също така ме посъветва да го напръскам с малко кърма, имала супер противовъзпалително действие, използвала се за ечемици най вече, в такъв случай представи си едни пъпки...Незнам дали от кремчето и кърмата или от физиологичния, но пъпчиците му завяхват вече. А това мазило за което ти говориш, незнам, не съм го чувала.
Я кажи какви са тея пеперони на тиган...  chef
За италианците...без коментар.

Общи условия

Активация на акаунт