Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 896
Димана, честито! Да ви е жив и здрав!

# 76
  • Мнения: 948
Тарталетке, прекрасно!Честито, горда лельо!Да ви е жив и здрав и само да ви радва!
На сестричката ти пожелавам бързо възстановяване!  bouquet

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 23:53 от Ксения

# 77
  • Мнения: 4 110
Честито, лелче!
Да е жив и здрав Мартин, много късмет му желая!
А на бабата конкретно и цялата фамилия като цяло, д**е да им е яко с две Телчета Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Много се радвам!

Гуш, да вземеш да го покажеш ли този тоалет, що ли? Много ме заинтригува с блузата в стил кимоно, голям фен съм.

За колите - голям проблем! Доближим ли се до улица, хуква! А се обясняваме по хиляда пъти на ден. Аз по принцип съм от майките крещялници, които рядко ступват дупето, но днес я цапнах по липсващия памперс. Откъсна ми се от ръката и беж към улицата. Въобще днес яко се изнервих. Другите магарии няма да описвам, само ще кажа за гвоздея - изпишка се в гърнето и докато отида да взема хартия, нашата качила пълното с пиш гърне върху единия фотьойл и я заварвам с главата вътре. Явно предотвратих отпиване. Побеснях, ей. Всички твърдят, че е такова диване само в мое присъствие. Е не мога да си обясня с какво я провокирам!

Къде е Сиска?

# 78
  • Мнения: 948
Е, и аз това се чудя!Дано всичко е наред и скоро да драсне някой ред! Praynig
Мартеа,съчувствам ти!Вчера и Вали както си ме държеше за ръка като се прибирахме, изведнъж се пусна и се завтича към уличното платно. Twisted Evil
Явно са си теленца, че и от класа.... Crazy
Гуш, ще се радваме да ни покажеш тоалета си.За бала на сестра ми чак днес си купих пола, сандалите ги осигурих онзи ден, но с потника/блузата въпроса все още не е решен.Ама се успокоявам, че има време до сряда.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 896

 само ще кажа за гвоздея - изпишка се в гърнето и докато отида да взема хартия, нашата качила пълното с пиш гърне върху единия фотьойл и я заварвам с главата вътре.


 Laughing hahaha Laughing
сигурно хич не ти е било смешно на теб...

А за блузата - не е точно кимоно, но минава за такава, от тези, които ги продават сега навсякъде, даже взеха да стават прекалено много. Докато снимам моята, ето снимка на подобна - моята само е по-къса и с  по-къси ръкави

# 80
  • Мнения: 102
Честито лельо,да е жив и 3драв малкия Мартин!

Ей Мартеа и а3 паднах да се смея с номера на Теа и гьрнето.На теб сьс сигуност не ти е до смях,ра3бирам те.

3а пресичането, Надин е много внимателна още от малка.

На Ема бьр3о да и минава прьстчето.
А3 днес се 3аредих с купчина превьр3очни и де3инфекционни материали.Ми нали децата вече са с голи краченца и а3 и3трьпвам при мисьлта на какво ще 3априличат след едно по_серио3но падане.Дано не дьрпам дявола 3а опашката.

С това 3а бебето имах предвид,че преди няколко дни се похвалих какьв му е пола,а не че по принцип чакам бебе.Още в самото начало всички ми честитихте,не сьм 3абравила,вьпреки бременния ми мо3ьк,който май се пора3режда.

# 81
  • София
  • Мнения: 2 437
Добро утро

ЧРД на Зорница, Виктор и Никола! Честито и на останалите празнуващи! Пожелавам им безгрижно детство и много здраве   bouquet

Тарталета, честит ти племенник!  Simple Smile

Борели, как ще сме те пропуснали с новината Heart Eyes Много мами честитихме тогава Simple Smile Даже те попитахме кога ти е термина, но го пазиш в тайна Wink

Любака  откакто проходи го уча да се оглежда, когато слиза на улицата и има някакъв малък успех, но ако е на улицата не забелязва идваща кола.
Разписа се и с едно падане в/у камъчетата в парка онзи ден, но не се ожули много. Мисля и аз да се заредя с аптечка за разходките.

Ние вчера оставихме детето на майка и татко и тръгнахме на обиколки по магазините. Уж за да ни е всичко накуп минахме през моловете, но се върнахме с празни ръце. Много съм нещастна, но нищо не ми стои добре Confused Харесах си няколко панталона и блузки, обаче като се облека и  Sick В рокля изобщо не можах да се втъкна...гърдите ми заприличват на тези на Лоло Ферари Crazy Потресена бях от цените на обувките, които не падаха под 200лв на моделите, които ми хващаха окото (качеството няма да коментирам колко е зле). Пак ще се обикаля, но на други места  Peace Няма да дам толкова пари за едно лято.
Да ми имате проблемите, нали  Laughing Ама това ме трови в момента Simple Smile

# 82
  • Мнения: 1 713
          Димана, честит ти племеник! Да ви е жив и здрав и много да ви радва !

# 83
  • Мнения: 888
ммм...да... Hug покрай прекрасните новини  Heart Eyes забравихте за кафето :
сметката е платена споко само кафенцата са за вас Crazy  и нещо сладичко :
Деспинка добре сме, само дето време не остава! ooooh!Ти знаеш!  Tired
Гушнете сладурчетата от лудата леля! Hug Hug Hug

# 84
  • Мнения: 522
Честито,лельо!Да ти е жив и здрав племеника!   bouquet
Борели,Гита знае всичко Joy Joy!Шегувам се.Видях ти името на заглавната страница при рожденниците Hug.
Иви,стига де Tired!Всеки ден сладки кафета,почерпки разни други такива грешни неща Sad.Килограми трябва да се свалят,че морето зове Wink.Утре сутрин само гореща вода Joy.
За колите вече веднъж писах,че Наси щеше да го блъсне една пред блока.Спря на 2метра от него ooooh!.Иначе като е смен стискам здраво,не съм го изпускала още ама и той като наближим да пресичаме и се дърпа назад,защото го е страх,особенно от по-големите камиони и автобуси.
И като казах да ви разправя от седмица Нас си ляга с три броя коли Grinning.Нарежда си ги до възглавницата и започва- "Лека нощ,джип!Лека нощ,атобус!Лека нощ,кола!"и след това вече на нас"Лека нощ,мамо!Лека нощ,тате!" Mr. Green

# 85
  • Мнения: 920
Добрютру!

Честито Димана! Да расте здрав и палав малия Мартин!

Мартеа твоята щерка е страшна в белите. Да е здрава, пък за останалото - мама да му мисли  CrazyHug .

В тоя ред на мисли не знам дали споделих, че вече имаме мечтаното метално гърне  bowuu - страшна работа ви казвам - както го мерне, така съБува всичко и сяда.... и става .... и го носи на друго място... и сяда пак.... и така може да утрепа сума време. Друг е въпроса, че още нямаме попадение В гърнето... все е ОКОЛО него  Laughing .

Новият ни хит е казването на ЧАО на всичко - включително слагайки памперса "чао пиши"  Grinning .

Diana_T ще намериш - само да имаш желание да обикаляш  Peace .

За улицата -  бе средна работа - не се плаши от движещи коли (от тръгващи по вдява). Уж все повтаряме че на улицата се ходи за ръка... ама... не винаги има кой да чуе.

Весела неделя... дъждовна.... Tired .

# 86
  • Мнения: 888
Утре сутрин само гореща вода Joy.
хехе, Gita хайде поне с лимонче  Joy

# 87
  • Мнения: 995
Честит Рожден Ден на Зори, Никола и всички други празнуващи!
 newsm59 newsm67 newsm59

Честито на леля Тарталета! Много радости с малкия Мартин! 

Борели, честит празник на патерица.   uraВсичко най-хубаво ти желая, да си родиш, здраво и весело момченце! smile3541
На Станислава и слагах наколенки миналото лято.Продават специално за деца.

Иви мерси за кафенцето Heart Eyes
Гуш, ще си неотразима, добре си го измислила този ансамбъл Grinning
Ксения, а сестра ти готова ли е за бала? Как е със здравето?
Мартеа, пак изкара случка Joy
Дона, а Пламъка знае ли, че има прекрасни очи? Wink. Много хубаво парти, рожденника и Калина са очарователни Heart Eyes

Гита, мойта мома пък заспива с невероятни предмети. Онзи ден в свекърва ми заспа  гушнала една консерва пастет.Миналата седмица беше измъкнала от чантата ми опакована превръзка Embarassed и я пусна, чак като се унесе ooooh!. Коментара на кумата ми беше "Е, нищо де, нека свиква, че сега и без т'ва им идва в първи клас" Mr. Green

Пожелавам здраве на всички болни Heart Eyes







# 88
  • Мнения: 888
 newsm59 на Зорница, Виктор, Anna Elizabeth, Ема, Никола, Велизар и още един Виктор! 

# 89
  • Мнения: 888
мойта мома пък заспива с невероятни предмети. Онзи ден в свекърва ми заспа  гушнала една консерва пастет.Миналата седмица беше измъкнала от чантата ми опакована превръзка Embarassed и я пусна, чак като се унесе ooooh!. Коментара на кумата ми беше "Е, нищо де, нека свиква, че сега и без т'ва им идва в първи клас" Mr. Green
Joy
и Теа заспива със странни предмети в ръце!Преди си цуцкаше бибката, ама сега като я отстранихме и си хваща разни болкуци обикновено, баба и и тика разни играчки в ръцете, ама то детето хич не ги тачи за тази цел!  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт