Отговори
# 90
  • Мнения: 920
Катка ти ме уби - консерва с пастет  Joy ... ей ама са изобретателни нашите мъници.

Калоян заспива традиционно -  с една мечка, дето като и стиснеш ръката хърка и диша.

пак идея за заглавие - МАЙ-чето втори рожден ден празнува - духва свещичките, после ще танцува

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 10:24 от Tia

# 91
  • Мнения: 302
Диманка, честитооооо! Да ви е жив и здрав Мартин и много да ви радва! Страхотно е да си леля!
Гуш, много е хубава блузата… Ще ни се представиш ли в цялата си прелест, като качиш някоя снимка от сватбата?
Мартеа и аз се изхилих зверски, представяйки си Теа с навряна в гърнето глава…  LaughingНа теб не ти е било до смях, де, ама…. Joy
По отношение на пазенето от коли – Момчил е научен , че ако ходим по платното , ще ни сгазят колите и се пази… Повторих му няколко пъти, че му се и скарах веднъж като се затича към една кола, която добре , че караше бавно….

Борели, събирай сили за братчето на Надин…  Heart Eyes

Катка,  яка консерва, як коментар на кумата ви…. Joy hahaha
Момчил заспива безинтересно - държи да е със всички налични плюшени „вуноти” около него..

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 11:03 от Patelina73

# 92
  • София
  • Мнения: 2 437
мойта мома пък заспива с невероятни предмети. Онзи ден в свекърва ми заспа  гушнала една консерва пастет.Миналата седмица беше измъкнала от чантата ми опакована превръзка Embarassed и я пусна, чак като се унесе ooooh!. Коментара на кумата ми беше "Е, нищо де, нека свиква, че сега и без т'ва им идва в първи клас" Mr. Green

 Joy Joy Joy

# 93
  • Мнения: 2 407
Честит рожден ден на днешните рожденици! newsm59 newsm67 newsm38
Борели ,честито preggo
Вчера бяхме на сватба и по тая тема,Гуш много е хубав тоалета, 50 процента от мацките бяхме в черно- бялата гама Grinning
За колите гледам да казвам на Ники да се пази ,ама ефект няма голям.
Диманке ,честит племеник!  ylinfant
Тиа ,честито гърне,със здраве да си го ползвате.
Ние отиваме да си вземем слънцето от свеки, чао засега.

# 94
  • Мнения: 888
Моята мама дойде за час да гледа децата и АЗ отивам да гласувам! newsm80
Още не знам за кого  oops , ама ...ще изразя позиция...  Oha!

# 95
  • Мнения: 2 498
Честито на днешните и вчелашните рожденици!!!
Тарталетке, честито ти племенниче....и аз искам да съм леля, ама мойта сестричка още мъж не си е избрала....
Гуш, след сватбата нали ще покажеш снимчици ???
Дона, страхотно парти  Peace

# 96
  • Мнения: 2 407
Аз няма да гласувам.

# 97
  • Мнения: 888
еееххх Kamij уж си от моята партия, пък така да ме излагаш... Joy
Тиа заглавието ми харесва  Peace
Сиска къде изчезна?Дени какви бели спретна отново?
Деспинка а Ивчо?
А моите зетьове нещо липсват! Crossing Arms Ренка и Гита Hug
Гита а Насче щом с колите си ляга, мойто момиче кой ще го гушка?  Blush

# 98
  • Мнения: 920
Е моя син днес просто "изби рибата"  #Crazy. Почна се от случайно дърпане на масата за гладене, тя падна отгоре му - добреее няма поражения върху детето, обаче телето си е теле - дръпна отново, същата блуза и масата пак хооооооп отгоре му. Давам аз блузата, белким се миряса - но не  Naughty - трети път посяга... хареса ли му какво ли. Сърдит че не давам пуста маса да си лежат двама той реши да дърпа телевироза  Shocked . Междувременно на всеки 10 минути ме "тества" как ще реагирам на събуването на панталона и махането на памперса. Ако погледна лошо се прави че просто подръпва нагоре панталончето, ако обаче съм по-спокойна - хоп за отрицателно време имам тичащо голо дупе  ooooh! .

Да спира вече да вали, че издивяхме  Crazy .

# 99
  • Варна
  • Мнения: 5 571
Тиа, какво ще ги правим тия нудисти с тебе не знам.  Joy Същата работа е и у дома. За минутки пипа и е гол. Сега съм му обула един гащиризон дето не може така лесно да го махне, ама да видим до кога.
И навън ходихме, ама да си гол е по-интересно. Тази интересна за дърпане буба, как да я държим обута. Twisted Evil

# 100
  • Мнения: 796
Честит рожден ден на Никола, Зори, Виктор и Виктор Simple Smile, Anna Elizabeth,  Ема и Велизар! Да растат здрави и весели дечица!   bdbaloni
 Димана, честит ти племенник!   ylinfant Нека цял живот само радост да ви носи!
Диана, много добре те разбирам за дрехите, макар и да не съм бременна   261uu
Катка, много сладка ми стана Ава с какво заспива в ръцете. Нацелувай я от мен и Пламен Heart Eyes
мартеа, добре, че не е отпила от съдържанието Laughing Sick
 Чудехме се какво да правим в тази дъждовна неделя и отидохме до Sky City да поиграе Пламен в детския център. Какъв малък хитрец си имам да ви кажа. Както си играеше и подтичваше насам-натам, влезна в една детска къщичка , а вътре си играеха две по-големи момиченца и дъвчеха желирани бонбони. Преди две седмици майка ми го захрани с такива бонбони и като ги видя му светнаха очите. Момиченцата, разбира се, не си дават бонбоните. Мрънча, хленчи - те не дават. Изведнъж като се спусна да ги прегръща и силно да ги целува - а то какво било - гледам го как с едната ръка прегърнал едното момиченце,а с другата се протяга да й вземе бонбона от ръката.  Joy
В момента пък се опитвам да го уча на гърне и да не ви казвам какво припикаване на апартамента става, но вече имаме лек напредък, започна да си казва предварително.
Лека нощ! smile3507

# 101
  • Мнения: 480
Добро утро, майчета!

Честит рожден ден на всички празнуващи, които пропуснах тези дни!

Тарталета, честито ти лелинство!  Grinning Да ви е жив и здрав малкия Мартин, много да ви радва! А на неговата мама - бързо да се възстановява!

Честит имен ден на всички, които носят имената Елена и Констанин!

ИвиHug За принцеските - много целувки!

# 102
  • Мнения: 4 178
Здравейте, честито на празнуващите!
Днес съм на работа с Теа и е малка лудница.
Хубав ден!

# 103
  • Мнения: 796
мартеа, на работа с Теа, представям си какво се случва #Crazy

# 104
  • София
  • Мнения: 2 437
Честито на рожденниците днес!

Честит имен ден на всички именници днес! И на малките и на големите пожелавам много обич, много здраве и щастливи моменти   bouquet

Мартеа,  да не си просиш уволнението  Joy
Дона, браво на Пламъчето  Simple Smile От сега знае как да работи мацките  Wink

Абе, губят ми се някои от редовните писателки, като Сиска и Феъри. От другите чакам включване Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт