Закъснение след лапароскопия

  • 9 363
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 324
Опасно е да пиеш пак клостилбеги, а още по-опасно е и като се има предвид, че образуваш кисти. Знам че при кисти стимулацията никак не е за препоръчване.

Всъщнос има ли доминантен фоликул, в смисъл не фоликулите ти не се развиват до необходимите размери или не се пука доминантния фоликул?

# 61
  • Мнения: 1 715
Опасно е да пиеш пак клостилбеги, а още по-опасно е и като се има предвид, че образуваш кисти. Знам че при кисти стимулацията никак не е за препоръчване.

Всъщнос има ли доминантен фоликул, в смисъл не фоликулите ти не се развиват до необходимите размери или не се пука доминантния фоликул?
да,не се развиват до необходимите размери.А какво да правя? Sad

# 62
  • Мнения: 3 376
Имам Вяра, ако не е тайна при кой лекар се лекуваш?

Аз си мисля, че ако проблемът с непукането на фоликули продължава дори и след лапарото, стимулация с Клостил не е добър вариант. Мисля, че можете дори към ин витро да пристъпите директно...

# 63
  • Мнения: 1 715
Имам Вяра, ако не е тайна при кой лекар се лекуваш?

Аз си мисля, че ако проблемът с непукането на фоликули продължава дори и след лапарото, стимулация с Клостил не е добър вариант. Мисля, че можете дори към ин витро да пристъпите директно...
те не нарастват колкото трябва,не че не се пукат.Ходя при Минев.Не е ли много рано за инвитро?А и без овулация?

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Не виждам смисъл да пиеш клостил,щом фоликулите не нарастват.За какво да образуваш множество фоликули,които няма да достигнат необходимите размери?Какво ти казва доктора,защо не нарастват,няма ли някакъв друг метод на стимулация?

# 65
  • Мнения: 3 376
Ами аз може би съм пропуснала тази инфо, но зависи от колко време опитвате, и др фактори. Щом сте правили лапароскопия, аз предполагам, че не правите опити от много скоро - поне от 1 година. Правили сте стимулации - не довеждат до резултат... Лапароскопията също. Не се сещам за друг вариант за справяне с фоликулите  newsm78 А ин витрото преодолява липсата на естествена овулация.

# 66
  • Мнения: 1 715
Ами аз може би съм пропуснала тази инфо, но зависи от колко време опитвате, и др фактори. Щом сте правили лапароскопия, аз предполагам, че не правите опити от много скоро - поне от 1 година. Правили сте стимулации - не довеждат до резултат... Лапароскопията също. Не се сещам за друг вариант за справяне с фоликулите  newsm78 А ин витрото преодолява липсата на естествена овулация.
от 5 години правим опити,но по-сериозни от 3г.незнам.......Мислех да се консултирам и с д-р Стаменов,но прочетох,че има часове чак за догосдина.А за инвитро.......трябва сериозна сума пари Confused

# 67
  • Мнения: 150
Виж слушаи се лекаря и се консултираи с него .Тук в тоя форум ще чуеш много мнения но нито Верити нито Гризка и които и да е имат понятие от медицина.Нито аз така че потарси или второ мнение или се консултираи с Минев!!Неспираи и не пии лекарства без да ти е казал доктор!!А доколкото схващам ти нипиеш клостил без да те следи лекар!!

# 68
Аз съм пример за успешна стимулация с клостил. И аз съм с поликистоза и в началото по-ниските дози не ми действаха. Нарая вдигнахме дозата на 3х1 на ден и се получи. И аз бях притеснена относно приема му, но сега не съжалявам. Ти с каква доза си пробвала?

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 11:22 от viki.19

# 69
  • Мнения: 1 715
Аз съм пример за успешна стимулация с клостил. И аз съм с поликистоза и в началото по-ниските дози не ми действаха. Нарая вдигнахме дозата на 3х1 на ден и се получи. И аз бях притеснена относно приема му, но сега не съжалявам. Ти с каква доза си пробвала?
преди лапарото 3 месеца ме стимулираха с клостил,2х1,но нямаше ОВУ,притеснявам се защото съм чела,4е повече от 3пъти в живота не е хубаво да го пиеш,а преди 3год пак съм го пила.А ти лапаро правила ли си?При кой лекар си била?

# 70
  • Мнения: 1 715
Виж слушаи се лекаря и се консултираи с него .Тук в тоя форум ще чуеш много мнения но нито Верити нито Гризка и които и да е имат понятие от медицина.Нито аз така че потарси или второ мнение или се консултираи с Минев!!Неспираи и не пии лекарства без да ти е казал доктор!!А доколкото схващам ти нипиеш клостил без да те следи лекар!!
Ами аз да ти кажа от този форум съм научила много повече,отколкото от някой лекар,и мисля,че вече всички тук са половин лекари.Незнам към кой др да се обърна,за тези които съм чула добри отзиви няма часове,а аз нямам време,трябва да реша дали да пия клостил или не!Това го решавам аз,не Минев или който и да било друг,а мнението на всички форумки е ценно за мен!

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Аз съм чела,че е допустимо за 6 пъти,но сегашният ми доктор каза,че с почивка може и повече от 6.
Да,за съжаление наистина сме половин лекари.И аз много научих от този форум и от момичетата,на които няма да спра да им казвам,че ги обичам!

# 72
  • Мнения: 1 715
Аз съм чела,че е допустимо за 6 пъти,но сегашният ми доктор каза,че с почивка може и повече от 6.
Да,за съжаление наистина сме половин лекари.И аз много научих от този форум и от момичетата,на които няма да спра да им казвам,че ги обичам!
Ами  дано поне да ми дойде нормално без хапчета,а клостила ще пробвам пак,дано ми го изпише 3х1,както момичето по горе пише! newsm78
И аз Ви обичам всички!

# 73
  • Мнения: 1 715
Не виждам смисъл да пиеш клостил,щом фоликулите не нарастват.За какво да образуваш множество фоликули,които няма да достигнат необходимите размери?Какво ти казва доктора,защо не нарастват,няма ли някакъв друг метод на стимулация?
питах го,каза,че не знае защо не нарастват,за друг метод на стимулазия не ми е казвал,има ли друг?

# 74
ЗДРАВЕЙТЕ ОТНОВО,все още не ми дошло след лапароскопията-на маточни тръби,вече минаха 44 дни от цикъла.Вчера ходих при гинеколожката и ми изписа дуфастон 5дни по 3пъти на ден.След това ми каза да пия поне още 3 месеца дуфастон  от 14ден до 25-ят по 2 на ден.Но аз се притеснявам ,че овулацията по принцип ми закъснява и е около15-16 ден.Моля за вашето мнение.
Освен всичко друго направих и алергия по лицето от козметичните продукти който ползвам,изписаха ми витамини

Общи условия

Активация на акаунт