Закъснение след лапароскопия

  • 9 360
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Съжалявам,мила.И при мен лапарото нямаше кой знае какъв голям резултат.Само първите месеци образувах по 3-4 фоликула,пукаха се,но както виждаш бебе няма.Аз забравих,но при теб какви други изследвания бяха правени,а при мъжа ти?Извинявай,ако вече си ги писала!Но не се отчайвай.Доктора не ти ли каза как ще процедирате по-натам ако пак не растат фоликулите?

# 46
Започнах да се притеснявам ,трябваше да ми дойде цикъла на 4,06 а вече сме 11. Няма начин да е станало нещо защото се пазим,Някой знае ли дали това  е нормално състояние?

# 47
  • Мнения: 1 715
Съжалявам,мила.И при мен лапарото нямаше кой знае какъв голям резултат.Само първите месеци образувах по 3-4 фоликула,пукаха се,но както виждаш бебе няма.Аз забравих,но при теб какви други изследвания бяха правени,а при мъжа ти?Извинявай,ако вече си ги писала!Но не се отчайвай.Доктора не ти ли каза как ще процедирате по-натам ако пак не растат фоликулите?
Правила съм хормонални,при мъжът ми всичко е ок.При мен тестостерона беше висок,но се нормализира.Ами нищо не ми каза,тази седмица пак съм на УЗ.Но защо тези фоликули не растат?А за тези билки на Поп Богомил,какво ти е мнението?

# 48
  • Мнения: 1 715
Започнах да се притеснявам ,трябваше да ми дойде цикъла на 4,06 а вече сме 11. Няма начин да е станало нещо защото се пазим,Някой знае ли дали това  е нормално състояние?
На мен след лапарото ми дойде на 37 ден

# 49
Но защо така,мен не ме предупредиха ,че ще ми закъснява. Дали има значение  и за какво точно е правена лапароскопията?На мен ми правиха  заради непроходими маточни тръби

# 50
  • Мнения: 1 715
Но защо така,мен не ме предупредиха ,че ще ми закъснява. Дали има значение  и за какво точно е правена лапароскопията?На мен ми правиха  заради непроходими маточни тръби
Ами,попитай лекаря си!Моята беше оперативна,фенистрация.Сега този месец ще видим кога ще ми дойде!

# 51
  • Мнения: 1 247
здравей те на мене ми до иде като по часовник нито ден по рано нито по късно

# 52
 И моята беше оперативна, отидох при личната си гинеколожка тя каза  ,че било нормално малко да закъснее ,защото имало интервенция.А диагнозата ми беше тазово възпалителен синдром -5 ст.Но аз вече се притеснявам

# 53
  • Мнения: 1 715
И моята беше оперативна, отидох при личната си гинеколожка тя каза  ,че било нормално малко да закъснее ,защото имало интервенция.А диагнозата ми беше тазово възпалителен синдром -5 ст.Но аз вече се притеснявам
На мен ми казаха,че първия месец е нормално да закъснее!

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И пролактина ли ти е наред?Не знам за какви билки става въпрос,аз пия Цистофемин на д-р Тошков Laughing,но още не знам има ли ефект от него.Не знам защо не тастат фоликулите newsm78,хормоните са наред пък не растат не знам.При мен тизи месец расташе,беше идеален,но не се спука и започна да регресира.Защо става така просто не знам.При мен може би не е достигнал ЛХ,за да се спука фоликулът.Питай го защо се получава така.

# 55
  • Мнения: 4 324
Слях двете теми за закъснението след лапароскопията!

# 56
  • Мнения: 1 715
И пролактина ли ти е наред?Не знам за какви билки става въпрос,аз пия Цистофемин на д-р Тошков Laughing,но още не знам има ли ефект от него.Не знам защо не тастат фоликулите newsm78,хормоните са наред пък не растат не знам.При мен тизи месец расташе,беше идеален,но не се спука и започна да регресира.Защо става така просто не знам.При мен може би не е достигнал ЛХ,за да се спука фоликулът.Питай го защо се получава така.
Да ще го питам,в сряда съм пак на УЗ.Пролактина беше наред.за тези билки четох в един форум ЛЕК ОТ ПРИРОДАТА,мн жени са доволни

# 57
  • Мнения: 1 715
И пролактина ли ти е наред?Не знам за какви билки става въпрос,аз пия Цистофемин на д-р Тошков Laughing,но още не знам има ли ефект от него.Не знам защо не тастат фоликулите newsm78,хормоните са наред пък не растат не знам.При мен тизи месец расташе,беше идеален,но не се спука и започна да регресира.Защо става така просто не знам.При мен може би не е достигнал ЛХ,за да се спука фоликулът.Питай го защо се получава така.
Да ще го питам,в сряда съм пак на УЗ.Пролактина беше наред.за тези билки четох в един форум ЛЕК ОТ ПРИРОДАТА,мн жени са доволни
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #43 -: юни 01, 2007, 13:34:59 »   

--------------------------------------------------------------------------------
  Ами пий ги тогава и ти желая успех    Аз ги пия вече от 3 месеца и фертилните ми дни са ясно изразени.Бептъкоподобната слуз е доста обилна и около 5-6 поредни дни,графиките на БТ станаха много хубави и най -важното не съм задържала фоликули и не правя кисти.Доктора каза,че яйчниците ми изглеждат прекрасно.А и стори пореден месец
това е мнение,копирах го Simple Smile

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Дано има ефект.

# 59
  • Мнения: 1 715
Здравейте отново!Вчера бях на УЗ,пак няма зрели фоликули Sad,започнали са пак да се образуват кистички.попитах доктора какво следва от тук нататък,каза ми другата седмица пак да отида на УЗ,и после   клостил бегит.Също ми каза,че има вероятност пак да не ми дойде и ако е така пак ще пия оргаметрил SadНали уж след лапарото поне цикъла щеше да се нормализира?Каза ми,че съм му първия случай след лапаро толкова бързо да почнат да се образуват кисти.Но аз съм правила през живота си 2 курса по 3 месеца с клостил,не е ли опасно?Той това го знае.Образувам фоликули но не се развиват SadОбяснете ми защо става така,на какво се дължи?Дайте ми съвет какво да правя Sad

Общи условия

Активация на акаунт