Закъснение след лапароскопия

  • 9 368
  • 102
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 422
Глупави въпроси няма. Нормално е след интервенция първият цикъл да е необичаен, изчакай следващия.
Peace Peace Peace  bouquet Така е.

# 31
  • Мнения: 1 715
Несериозна,не се тревожи.Дано имаш ову и да го оползотвориш!!!
Здравейте отново!Днес бях на преглед,днес ми е 9 ден от цикъла.Доктора ми каза,4е има по-голям фуликул-12мм,но не бил достатъ4но голям(не6то не се изразявам май както трябва,дано ме разбирате Embarassed),и по негови из4исления овулацията трябва да ми е около понеделник,вторник(16,17 ден от цикъла),но в петък да отида пак да ме види(пада се 13-ти ден).каза ми съ6то 4е пак са запо4нали да се появявят кисти4ки.Дали този фуликул  6те нарасне колкото трябвя,как мислите?Много не сам в те4ение и ми е мн притеснено! Confused

# 32
  • Мнения: 2 422
Ако ти кажа ще е банално но НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ.Дали ще нарасне ????????????
Ще се моля да се получи. Praynig Praynig Praynig  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 715
Ако ти кажа ще е банално но НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ.Дали ще нарасне ????????????
Ще се моля да се получи. Praynig Praynig Praynig  bouquet
Това съм аз, с нов ник Simple Smile
Благодаря за успокоението!Дано! Hug

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ти ли си бе Несериозна?Ако фоликулът не е останъл от предишния цикъл,според мен би трябвало да нарастне.Вика те пак,за да види дали расте.Да пишеш после какво е станало.Дано всичко е ОК.

# 35
  • Мнения: 1 715
Ти ли си бе Несериозна?Ако фоликулът не е останъл от предишния цикъл,според мен би трябвало да нарастне.Вика те пак,за да види дали расте.Да пишеш после какво е станало.Дано всичко е ОК.
Аз съм Simple SmileВече съм по-сериозна WinkАми не е от миналия цикъл,защото аз тогава бях на узи,би ми казал,а той как изчисли,че овулацията ще ми е в понеделник,вторник? newsm12

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
По големината на фоликула и като се има предвид,че нараства с 1-2мм на ден-така го е изчислил според мен.

# 37
  • Мнения: 1 715
По големината на фоликула и като се има предвид,че нараства с 1-2мм на ден-така го е изчислил според мен.
а какъв размер е необходимо да нарасне фуликула?

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Оф,ей тука ще те объркам-20-22мм,но мисля,че и по-малък може да съдържа годна за оплождане яйцеклетка.

# 39
  • Мнения: 1 715
Момичета,тази вечер съм на УЗ,стискайте палци! Hug

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Стискам,да пишеш после.

# 41
  • Мнения: 1 715
Стискам,да пишеш после.
Дааа,още довечера ще пиша! newsm03Дано този фоликул свърши нещо newsm17

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
 Peace

# 43
  • Мнения: 2 422
ИМАМ ВЯРА newsm17
В колко ти е часа?

# 44
  • Мнения: 1 715
ИМАМ ВЯРА newsm17
В колко ти е часа?
Моми4ета,много съм от4аяна Cryмина ми УЗ,нищо.......този фоликул,който доктора каза,4е ще следи не беше променил размера си.В понеделник беше 12.5мм ,днес доктора каза,4е не зрее.Със същите размери бил.Също ми каза не6то което мн ме притесни,4е поликистозните яй4ници много бързо са запо4нали да си възвръщат структората след лапарото,т.е.образуват се пак кисти4ки  Sad И ми каза,след 1 седмица пак да отида на УЗ.Защо пак да хода др седмица,той до сега не е узрял този фоликул,има ли смисъл да ходя?Дайте ми някакъв съвет!За6то така се полу4ава? newsm45Уж 4акахме овулация тези дни,и хакрая ни6то!

Общи условия

Активация на акаунт