Закъснение след лапароскопия

  • 9 367
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 715
Ейййййййй момиченце не ни дръж под напрежение smile3513 отивай до аптеката за тест и да докладваш ще те напляскам box box box.
ДАНО ДА Е  smile3504 newsm32 Misc Baby Bottle smile3504 newsm32 Misc Baby Bottle
Абе хора вие разбирате ли,че ще ми рухне психиката ако няма нищо,хубавото е,че много съм заета на работното място и не мисля за това,нека мине още малко време,нали казват някои,че първия месец след лапаро може да закъснее.И аз много го искам Sad
Вие първи ще научите ако има нещо Simple Smile

# 16
# 17
# 18
  • Мнения: 1 715
Здравейте,още не ми е дошло и тест не съм правила,но нещо са ми излезнали пъпки по лицето,признак,че ще ми дойде SadНадявам се поне ако не съм бремена да ми дойде,че пак ще се почне с лекарствата smile3518

# 19
Zdraveite na vsi4ki,
az sam nova vav tozi forum i pri4inata poradi koqto se reshih da se registriram e nadejdata 4e nqkoi ot vas moje da mi dade savet kakvo da pravq sled kato vse oshte ne se e poqvil kompetenten lekar koito da mi obarne po seriozno vnimanie i da me naso4i v pravilnata posoka.
Eto i moqta istoriq na kratko.Az sam na 26 godini. Ot 5 godini jiveq v USA. Hodila sam na mnogo pregledi bez nikakav rezultat. Po princip vinagi sam bila s problemen cikal no v poslednite 3 4 godini cikala mi idva 3 4 pati v godinata. Taka i nemoje da se ustanovi kakva e prichinata. POlu4ih po seriozno okosmqvane koeto e dosta nepriqtno. Predi gidini pieh protivozachatachni i cikala mi beshe ok dokato pieh hap4etata sled koeto vsi4ko si beshe po staro my. Zatova reshih 4e nqma smisal i gi sprqh. Sept mesets me diagnoziraha s polikostoza na qi4nicite. Napraviha mi laparoskopiq v Pleven- Prof. Gorchev v Pleven, bolnica Sv. Marina. Vsi4ki izsledvaniq bqha ok..trabi, matka..vsi4ko si e nared...No ot togava nasam cikal ne sam imala. A maximuma beshe 6 mesetsa spored nego 4e do togava bi trqbvalo da imam cikal. Uvi. Naposledak 4eta kakvi li ne statii i prosto neznam kam koi da se obarna i kakvo da napravq. Tyk vsi4ki lekari koito do sega sam poseshtava sa super nekadarni i ne obrashtat seriozno vnimanie. Znam 4e dori i da zapo4na da vzimam pak nqkakvi hap4eta shte badat s vremenen rezultat.Iskam da zabremeneq a dori neznam dali ovuliram. Shte se radvam ako nqkoi mi dade savet kak da procediram...
Blagodarq vi predvaritelno...

# 20
  • Мнения: 1 715
Zdraveite na vsi4ki,
az sam nova vav tozi forum i pri4inata poradi koqto se reshih da se registriram e nadejdata 4e nqkoi ot vas moje da mi dade savet kakvo da pravq sled kato vse oshte ne se e poqvil kompetenten lekar koito da mi obarne po seriozno vnimanie i da me naso4i v pravilnata posoka.
Eto i moqta istoriq na kratko.Az sam na 26 godini. Ot 5 godini jiveq v USA. Hodila sam na mnogo pregledi bez nikakav rezultat. Po princip vinagi sam bila s problemen cikal no v poslednite 3 4 godini cikala mi idva 3 4 pati v godinata. Taka i nemoje da se ustanovi kakva e prichinata. POlu4ih po seriozno okosmqvane koeto e dosta nepriqtno. Predi gidini pieh protivozachatachni i cikala mi beshe ok dokato pieh hap4etata sled koeto vsi4ko si beshe po staro my. Zatova reshih 4e nqma smisal i gi sprqh. Sept mesets me diagnoziraha s polikostoza na qi4nicite. Napraviha mi laparoskopiq v Pleven- Prof. Gorchev v Pleven, bolnica Sv. Marina. Vsi4ki izsledvaniq bqha ok..trabi, matka..vsi4ko si e nared...No ot togava nasam cikal ne sam imala. A maximuma beshe 6 mesetsa spored nego 4e do togava bi trqbvalo da imam cikal. Uvi. Naposledak 4eta kakvi li ne statii i prosto neznam kam koi da se obarna i kakvo da napravq. Tyk vsi4ki lekari koito do sega sam poseshtava sa super nekadarni i ne obrashtat seriozno vnimanie. Znam 4e dori i da zapo4na da vzimam pak nqkakvi hap4eta shte badat s vremenen rezultat.Iskam da zabremeneq a dori neznam dali ovuliram. Shte se radvam ako nqkoi mi dade savet kak da procediram...
Blagodarq vi predvaritelno...
Как така цикъл до 6 месеца?На мен пък ми казаха,че цикъла ми ще се нормализира след лапарото,но уви още чакам,днес ми е 34 ден

# 21
  • Мнения: 315
цикъл след шест месеца -това е абсурдно!!!!На мен ми направиха лапаро сега на 9 май и  си ми дойде нормално, даже два дена по рано на 26 ден. По принцип при лапарото нищо не са ми правили, защото слава богу всичко беше наред(проверяваха ми проходимостта на лявата тръба,защото съм само с една тръба).Така,че мисля,че трябва да ти дойде и на теб.
Нещо ми мирише на некадтрен лекар #2gunfire.Моля те потърси добър лекар от града , в който живееш и се консултирай - за твое добро е!Не губи кураж  bouquet

# 22
Ami po princip trqbvashe vednaga da mi doide no uvi. Lekarq kaza 4e maximuma e 6 mesetsa pres koito trqbva da mi doide. neznam... kakto kazah ne jiveq v bg i e naistina mnogo trydno.. prosto neznam kakvo da pravq...izpisaha mi LOGEST no ne iskam da gi zapo4vam zashtoto znam 4e sled kato prikliu4a s tqh kartinkata she bade sashtata....

Пиши на кирилица! Има КРЕДОР

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 09:36 от Верити

# 23
  • Мнения: 1 715
Здравейте момичета!тази сутрин ставам от сън и отивам в тоалетната....и тъй чакания цикъл ми беше дошъл!не ми стана много приятно,но донякъде се радвам,че все пак ми дойде,никога досега не ми е идвал сам ,ако не пия лекарства,надявам се вече да ми е редовен.Дано вече и овулация да има.Сега от 9 до 10 ден от цикъла съм на ултразвук,дано всичко да е ОК.Та така,бременност няма,но дано другия месец пък стане нещо newsm17
Успех на всички!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Несериозна,не се тревожи.Дано имаш ову и да го оползотвориш!!!

# 25
дано този месец нещата се наместят при теб и вече да си сериозана. Praynig  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 715
дано този месец нещата се наместят при теб и вече да си сериозана. Praynig  bouquet
ДАНО! newsm03

# 27
  • Мнения: 1 715
Здравейте момичета!Вече сигурно ви писна от глупави въпроси.....но...... Embarassed
На 27 ми дойде,на 29 ми свърши,а от вчера имам кафеникаво зацапване.Това нормално ли е и не е ли много къс цикъла ми? 3дни?  Embarassed

# 28
  • Мнения: 7 716
Глупави въпроси няма. Нормално е след интервенция първият цикъл да е необичаен, изчакай следващия.

# 29
  • Мнения: 1 715
Глупави въпроси няма. Нормално е след интервенция първият цикъл да е необичаен, изчакай следващия.
Благодаря! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт