Кой ли рита в Юлското тумбаче - малко лъвче или сладко раче?

  • 11 388
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 295
Аси®, ще споделиш ли името на чайчето против колики от Германия? Свекървата заминава за Берлин другата седмица та ще я употребя да ми набави  Peace
Тук е момента и аз да дам предложение ако има други желаещи да дават поръчки. Също мисля да си поръчам и бебешката серия на WELEDA, че както вече казах много ми я хвалят!
nikka чайчето е на muliwa...miluwa... или нещо подобно - ще пробвам да не забравя да го напиша като съм вкъщи. съветвам те да си поръчаш и от козметиката на rossman - аз позлвам крема им за стрии и мога да кажа, че старите лекичко избеляха, а нови нямам. имат страхотни неща, включително много препоръчвана бебешка серия, както и специален крем за стягане на кожата за след раждане. а за weleda немската мама каза, че имат най-хубавият крем против подсичане и ми го е взела и него. а като цяло каза, че козметиката им наистина е хубава, но много скъпа Simple Smile

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 523
за МА-МА - аз все си мисля, че е по-добре такива курсове да са на групи - защото винаги човек забравя да пита нещо, а има други които се сещат да питат точно това.
а и в група е по-забавно и времето минава по-бързо ...

# 17
  • Мнения: 140
Ами супер тогава, само ако не сте уговорили час и не е проблем, може ли да бъдат сутрин, че мен нещо в жегите хич ме няма, пада ми кръвното и ми е доста зле. Ако сте съгласни разбира се.

# 18
  • Мнения: 521
Да се върна на бенките. Имам една която почна да се отлепя сама. А за новите и по-големите стари не ме бърка толкова. А някой да е ползвал Попина? Чух добри отзиви и от нея и от Мустела - като едни от най-добрите. А по въпроса за стъклените шишета - на каква марка намерихте? Да знам какво да търся.
А ;аглавието е супер   bouquet - за авторът му!
Аз спирам защото се разрази буря и току виж пак съм останала без компютър - ако това се случи ще се  #2gunfire

# 19
  • Мнения: 984
Часовете още не са уговорени. Предполагам че ще почнем към 9-10, но като добавим 2 часа лекция поне, после пак стават обедни жеги.. надявам се че няма да е проблем.  Hug
Пък и винаги може да се скрием в МОЛ-а или Неделя за някоя тортичка  Joy

arksi  е права че в група ще е  по-весело  Hug Ако има желаещи за понеделник, 10 часа за "Видове контракции. Предвестници на раждането" ще се радвам на компания

# 20
  • Мнения: 140
А виж от тортички не ми става лошо, дори напротив Party

# 21
  • Мнения: 741
По повод на бенките и аз имам няколко,които станаха доста големи и са тръгнали да се отлепват И нови ми излязоха.А работя в раково отделение и с мойта изкривена психика веднага си представих най-лошото.Ама щом и вие имате значи си е от бременността.

# 22
  • Мнения: 984
и на мен ми наизлязоха бенки, косми, петънца, брадавички... като една баба Яга съм станала  Blush
Важното е че мъжо пак си ме харесва, или поне така казва  hahaha

# 23
  • София
  • Мнения: 3 524
Мале кво правите едва ви изчетох  ooooh!
Беболинчо, там съм, брой ми и мъжлето ако се дава такова инфо. За момента 11-15 ми е ок, нека си кажат и другите. Часовете ако са по-ранни е по-добре заради жегите наистина. Ако има промяна пишете. Значи е 40 леваа и не се доплаща за татето нали така? Ако е да, пак не е проблем, просто да знаем  Peace
Адашко, Мариска и на всички останали- благодаря за пожеланията   bouquet
Намейка, честит празник и на теб!   bouquet

# 24
  • Мнения: 984
elpet предупредиха че за груопвите лекции не е желателно присъствието и на татковци. До колкото разбрах лекциите се провеждат в апартамент с детска стая и разни такива и 7 бременни (поне) били предостатъчни. Целия проблем идвал от липса на достатъчно място. Казаха че ако искаме може да си харесаме някоя от индивидуалните лекции и тях да ги посетим с таткото (за него не се доплаща). Аз мисля така да направя с лекциите за къпане и обличане (от този род)

# 25
  • Мнения: 640
Как не ви беше срам да изпишете толкова много докато ме няма и после да не мога да ви насмогна с четенето... Simple Smile Да се похваля - официално съм в болничен от днес; док каза ще раждаме нормално, дори и очния ми лекар каза, че щом искам да е нормално, трябва поне да се пробвам. Поне според нея нямало проблеми. Хемоглобина ми (въпреки, че съм с анемия) е 119. Остана само алерголожката да мина, но тя препоръча след 4 юни да ходя, защото било хубаво да не е повече от месец до термина. С моя късмет излезнах когато времето се оправи и тъкмо си влезнах обратно в апартамента, тогава се почна с дъжда  Joy
На мамите, които се сетиха, че са именнички - честито им! Много прекрасни моменти в живота им да има.
nameika, миналата година забравих именния ден на дъщерята на сестра ми, а тази година си забравих датата на сватбата. Нооо... сега ни извиняват Simple Smile
За тези, които искат капки за юли месец - ще започна да водя списък от сега, че направо ще си забравя. Също и добре, че днес се сетих - ще заиша двд-то с детските песнички, че от миналия вторник, едва днес се сетих...
Танче, айде честито ти Simple Smile

# 26
  • Мнения: 616
Ама не може така докато отида на консултация и се разходя и вече е невъзможно да успея да ви изчета .
 Първо честито на всички които са се сетили от после че имат празник.  bouquet
Сега да ви кажа вече и аз съм в 45 дневния болничен Лекси искам да ти кажа че аз вече трети месец не съм наддала нито грам но докторката нищо не ми казва значи не е проблем като се има в предвид че все пак не съм малко килограми .Казаха ми че бебо ще е по едър от батко си а батко му се роди 3450 .Кръвното ми е добре и вече започвам да ходя на консултации на две седмици.

# 27
  • Мнения: 766
Ей трудни сте за откриване  Wink
h.kirova ха честит ти болничен и на теб  Laughing Да нямаш проблеми с получаването на парите  Peace
Лекси за килцата и аз съм така от 1 месец на килограми не надавам, но на размери на тумбака - добре се справяме с бамбучката. И не се притеснявам - щом доки не се кара, пък и аз си имам записи и то за една рота направо  hahaha
беболинчо значи тази лекция е 10 часа в понеделник, да не се заричам, но ще гледам да дойда, че и темата ми е интересна  Peace
Смейте се, но все се чудя как ще разбера че се е започнало  newsm78 Embarassed Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 640
Веси, като видиш, че се подава главичката, значи е почнало  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 493
Обяснете ми сега за болничния.Аз се водяна работа при един семеен приятел.Кой трябва да ми издаде болничния,че хич нищо не ми е ясно!

Общи условия

Активация на акаунт