За дупките и мислите

  • 1 334
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 216
Xm.... dosta podvejdashto zaglavie....reshih 4e stava vapros za po-razli4ni dupki i po- zabavni misli... luvbed, a za tezi dupki po ulicite parvoto neshto e da se zamislq za djantite zashtoto gumite sa mi niskoprofilni i mi e jal. Slava bogu ima samo edna dupka po pat za rabota i vinagi izbqgvam tova platno.

# 16
  • Мнения: 2 755
Мисля си как да я заобиколя, без да засека някой   Laughing
Ежедневие са и въобще не ме впечатляват вече...
Да де, ама ако пътят е дупка до дупка? В такъв случай "благославям" всички онези от които зависи поддържането на пътищата. Но тихичко, да не чуе детето, че........после ме излага. Embarassed

# 17
  • Мнения: 2 495
"Баси и ужаса" Laughing
А като мина върху нея, направо ме заболява сърцето(с риск да не стане нещо на колата) Tired

# 18
  • Мнения: 2 891
Що се отнася до шахтите - благодаря на Бог, че съм жива, защото паднах две такива шахти, като единият път, се метнах на релсите пред потеглящ трамвай, а другият път, щях да се удавя на средата на улица. Като казвам "удавя", разбирайте ме буквално! Бяха изкопали трап, с дълбочина около 2.5м., без обозначителни знаци и през нощта, в не осветената квартална улица, тръбата в дупката се бе спукала. Исках да се прибера до блока, но таксиметровият шофьор отказа, защото щяла да му загасне колата. Не се виждаше къде е тротоарът и къде започва пътят. Започнах да подскачам, газейки въвъ водата. Пропаднах в ледената вода абсолютно ненадейно, защото ямата бе покрита с паднали листа и прахоляци. Искам да добавя, че не мога да плувам, но дори и да можех, уплахата беше толкова голяма, че надали можеш да имаш трезви теакции.

# 19
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Що се отнася до шахтите - благодаря на Бог, че съм жива, защото паднах две такива шахти, като единият път, се метнах на релсите пред потеглящ трамвай, а другият път, щях да се удавя на средата на улица. Като казвам "удавя", разбирайте ме буквално! Бяха изкопали трап, с дълбочина около 2.5м., без обозначителни знаци и през нощта, в не осветената квартална улица, тръбата в дупката се бе спукала. Исках да се прибера до блока, но таксиметровият шофьор отказа, защото щяла да му загасне колата. Не се виждаше къде е тротоарът и къде започва пътят. Започнах да подскачам, газейки въвъ водата. Пропаднах в ледената вода абсолютно ненадейно, защото ямата бе покрита с паднали листа и прахоляци. Искам да добавя, че не мога да плувам, но дори и да можех, уплахата беше толкова голяма, че надали можеш да имаш трезви теакции.
егати ужаса Shocked

# 20
  • Мнения: 2 891
Само си представи, как изглеждах. Имах листа в косата, а цялата ми чанта бе пълна с вода. Едва се набрах на някакви плочки и изплувах. Дъно не усетих.

# 21
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
някой ще падне  и ще стане беля!

# 22
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Само си представи, как изглеждах. Имах листа в косата, а цялата ми чанта бе пълна с вода. Едва се набрах на някакви плочки и изплувах. Дъно не усетих.
добре че си изплувала, мен ако питаш...
А по темата - винаги като видя дупка си мисля как някое дете ще падне вътре... Cry

# 23
  • Мнения: 2 211
...винаги като видя дупка си мисля как някое дете ще падне вътре... Cry
И аз си мисля същото. Или че ще се случи с моето дете /пепел ми на езика/.

# 24
  • Мнения: 5 622
Последно бях видяла дупка, от някаква квадратна, голяма около метърм на метър шахта. Даже надникнах да видя колко е дълбоко. Щото аз я видяхх през деня и не я нацелих, ма следващият не се знае по кое време на деня ще мине покрай/във  нея.....

# 25
Какви дупки?..........Та нали покрай тях станахме професионални шофьори!!!
Я да дойдат европейците да шофират тука - не могат. Ние сме профешънъл...... Joy Joy Joy

# 26
  • Варна
  • Мнения: 472
Ядосвам се!  #Cussing out

В последно време много съм набрала на газифициращите фирми. Във Варна не остана улица която да не са разкопали. Много ме е яд на тези бразди напряко на пътя, които са толкова фалшиво закърпени че за отрицателно време потъват  #2gunfire

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
За дупки не знам, но точно между гарата и автогарата тук в Сф има един подлез дето всеки път си мисля как е възможно на такова място да го държат така... Няма парапет, просто тротоара свършва с два метра дупка... А иначе скоро ми се случи нещо весело с една дупка, излезли сме вечерта по някое време с майка ми да разхождаме кучето. И навсякъде е тъмно, кучето се разхожда само, ние с майка ми си говорим. И по едно време майка ми вика "НЕ!" обръщам се и гледам Пумата как пристъпя с бодра стъпка и пропада в една шахта... Майка ми обясни после що е извикала по рано - щото се сещаш кво ще се случи, закона на всеобщата гадост и тн. И тичаме ние при кучето че кой я знае шахтата колко е дълбока. Оказа се плитка, ама недостатъчно да излезе само горкото животно, та майка ми над нея се опитва да я изкара, ама не може, тя се стреснала и се дърпа. Накрая майка ми я хвана за козината (това 15 кила болонка... рунтава колкото си искаш) и я изхвърли извън шахтата. Гадното в случая беше че в тая шахта някой беше изхвърлил нещо гнусно, с миризма на гной и изгнило кисело зеле, знаете... Та после се къпаха... Ама го обърнахме на смях де...

Общи условия

Активация на акаунт