С какво ви дразнеше бившия?

  • 9 991
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 336
lilivid, най-тъпото в цялата работа е, че започват и да си вярват на лъжите.
Фру, оценил те е човекът пък ти не вярваш.  Crossing Arms  Joy

# 61
          Не ми е бивш, но на там върви. Дразнят ме много неща:
1.Пиенето и произтичащите от това- лъжи, закъснения, пилеене на пари, липса на внимание и развлечения за мен и детето, скандали, напрежение,страх.
 Поради тов не ходиме почти никъде заедно, нямаме семейни приятели. Лятно време се черпи най-често и съответно за мен няма лято, няма приятни вечери. Трбва да му е винаги сготвено, като се прибере най-добре да не говоря , за да не стане скандал, да превърти и да се травмира детето. Чувтвам се спокойна до към 18- 19часа и ако не се прибере до тогава започваедин страх, напрежение, не могада върша почти нищо,ходя напред-назад от тераса на тераса да гледам дали идва. Преди време дори с детето ако разберяхме, че много се  е напил си лягахме към 20 часа и се правехме на заспали като дойде за да не вика, да не чупи и превърта. Сега не е толкова тежък  случей, (то и аз вложих много нерви и труд)да чукна на дърво,но не се знае до довечера.
2.Липса на интелект, но и магарешки инат да приеме чуждото мнение
3. Липсата на общи интереси. През зимата, когато е повече в къщи ако не е на работа не мърда от дивана и както казаха по-горе с дистанционното и само превключва това му е половината от гледането.Какво гледа- поправяне на коли и мотори, филми с многокръв и насилие, спорт, animal planet, дет. анимационни. Ако аз искам нещо да гледам трябва да се караме и да се разсърди. Но за някои сериозни предавания изобщо да не се и мисли- да ходя да ги гледам в детската стая. Къде пък остава заедно да ги гледаме, да ги обсъждаме , както би трябвало да е нормално. Да не говорим да отидем на театър, концерт, екскурзия.
4. Мързела- ако искам да свърши нещо в къщи трябва да го моля и чакам с месеци.
5.Средата му- общува само с такива като него.
Къде съм гледала ли- ами хората се прикриват, а и рогата си ги показват малко по малко. Горчилката ти се изсипва малко по малко, но все повече и повече, за да я поемеш всичката.

# 62
  • Мнения: 113
При мен казуса е малко сложен. Какво да се разбира под "бившия",момичета newsm78 newsm78 newsm78
БНД ли включва това понятие,или не точно щото аз след като го разкарах,се натресох на едно друго ЕРД,по което лудях цяла година.Нали казват,че понякога трябва да внимаваме какво си пожелаваме,че да не вземе да ни се случи.Е,аз  съм живо доказателство,че лафа е верен...smile3511 smile3511 smile3511

# 63
А най ме дразнеше това:излезли сме някъде навън,аз суперщастлива,щото това беше абсолютна рядкост,тръгнем си за вкъщи и той спре пред вратата на двора и отвори дюкяна да пикае...Бе не може ли да изтраеш до вътре,бе,човек-не,на въздух било върховно... Shocked

Навяваш ми мили спомени. Тръгваме си от гости и той пред входа - веднага. Е, не можа ли вътре? Не.

  Това показва колко са близо до природата т.з. до животинския свят. И при моя е същото. Препикава дърветата и после ни гони и се закопчава същевременно.

# 64
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Колко е хубаво, че го няма! newsm44 news
Никога не съм осъзнавала, колко е сладка свободата #Crazy
Толкова съм щастлива БЕЗ него, защото няма бутилки, няма алкохол, няма мръсотия, няма тъпотия, няма аларми, няма дивашки компании, няма дразнители, имаше само нездържани от моя страна радостти с думите: СВОБОДНА СЪМ, СВОБОДНИ СМЕ, СВЪРШИ СЕ! dancing dancing newsm19
Нека да сме сами, нека да ми са малко парите, нека да съм в жилище, за мноооооооооооого ремонт, нека да нямам кола,  имам си спокойствието, имам си децата, имам работа, която ме устройва, имам нормалната разходка с децата, имам даже яденето, което обичаме да си ядем и салатата към него.............................имаме всичко това, което ни липсваше.  lovekiss lovekiss lovekiss
Боже мили, колко са скъпи и незаменими дребните човешки радостти, колко са трудно достижими, когато сами ги гоним със завързани очи. Banghead Banghead
Много трудно се добрах до тази свобода, много трудно, но вече няма да я изпусна.
А всичко друго ще си дойде на място, в точното за това време thumbsup

# 65
  • Мнения: 98
1. Мързелът - защо да свърши каквото и да е след като жена му ще го направи.
2. Агресивност и ревност - на къде гледаш, кого гледаш, в колко си тръгна от работа, в коко спря маршрутката иу пр.
3. като постигна някакъв успех той не се радва с мен,а го приема като вид заплаха или че се опитвам да се доказвам на нещо или някого.
4. той трябва да знае какво имам аз в телефона, с кого говоря и за какво , но аз не трябва изобщо да знам и да се интересувам за неговите телефони и за познатите му.
5. След като си работила,прибрала детето, написали домашни, сготвила , изчистила , приготвила му дрехи , сервирала му , отсервирала му, слугувала до припадък - любимата ми негова реплика беше " че от какво пък толкова се измори!?"
6. не може да не искам секс!
7. когато се прояви неговата некадърност все някой друг му е виновен - например аз!
уф мога да пиша до безкрай . и до днес чувам репликата от приятели - как издържа толкова години?

# 66
  • Мнения: 385
Още не е бивш, но скоро ще стане.
1. Дразни ме с ракията, която съпътства целия ни съвместен живот. И когато се прибере вечер пиян и види побеснелия ми вид да ми каже "Какво бе, уморен съм" с кръвясали очи.
2.Дразнят ме вечните лъжи за важни и маловажни неща, почти за всичко. Както се казва като ти каже "Добро утро", погледни къде е слънцето.
3.Дразни ме това, че е абсолютен неудачник, каквото пипне изсъхва. Все на него му случват някакви каръшки неща и все други са виновни за проблемите му.
4.Дразни ме това, че не го е грижа за дома ни, каквото и да се е наложило да се поправи или ремонтира вкъщи все не му е сега момента, или пък е мнооооого сложно това да се направи, защото ... (няма да давам примери, те са десетки).
5.Дразни ме това, че всичко знае дори и това какво мисля аз и че според него винаги е "прав, защото съм живял 6г. повече от тебе" ooooh!
Има и още и още, но вече се питам как можах да се омъжа за този човек след 6 годишна връзка и да търпя 10 години такъв измислен брак.

# 67
          Не ми е бивш, но на там върви. Дразнят ме много неща:
1.Пиенето и произтичащите от това- лъжи, закъснения, пилеене на пари, липса на внимание и развлечения за мен и детето, скандали, напрежение,страх.
 Поради тов не ходиме почти никъде заедно, нямаме семейни приятели. Лятно време се черпи най-често и съответно за мен няма лято, няма приятни вечери. Трбва да му е винаги сготвено, като се прибере най-добре да не говоря , за да не стане скандал, да превърти и да се травмира детето. Чувтвам се спокойна до към 18- 19часа и ако не се прибере до тогава започваедин страх, напрежение, не могада върша почти нищо,ходя напред-назад от тераса на тераса да гледам дали идва. Преди време дори с детето ако разберяхме, че много се  е напил си лягахме към 20 часа и се правехме на заспали като дойде за да не вика, да не чупи и превърта. Сега не е толкова тежък  случей, (то и аз вложих много нерви и труд)да чукна на дърво,но не се знае до довечера.
3. Липсата на общи интереси.
Къде съм гледала ли- ами хората се прикриват, а и рогата си ги показват малко по малко. Горчилката ти се изсипва малко по малко, но все повече и повече, за да я поемеш всичката.
2. Агресивност и ревност - на къде гледаш, кого гледаш, в колко си тръгна от работа, в коко спря маршрутката иу пр.
3. като постигна някакъв успех той не се радва с мен,а го приема като вид заплаха или че се опитвам да се доказвам на нещо или някого.
4. той трябва да знае какво имам аз в телефона, с кого говоря и за какво , но аз не трябва изобщо да знам и да се интересувам за неговите телефони и за познатите му.
5. След като си работила,прибрала детето, написали домашни, сготвила , изчистила , приготвила му дрехи , сервирала му , отсервирала му, слугувала до припадък - любимата ми негова реплика беше " че от какво пък толкова се измори!?"
6. не може да не искам секс!
7. когато се прояви неговата некадърност все някой друг му е виновен - например аз!
уф мога да пиша до безкрай . и до днес чувам репликата от приятели - как издържа толкова години?
#2gunfire #2gunfire Все едно аз зъм го писала.
Вечно недоволен и мрънкащ, суров и жесток #Cussing out #Cussing out
Издържах 19г. сама съм си виновна,че пропилях най-хубавите си години.Сега мога да оценя спокойствието и мирът със самата себе си.

# 68
Хм, не успя да ми стане бивш, но ме сърбят ръцете да пиша откакто видях темата - точно поради това, че нещата явно никога не са такива, каквито изглеждат. Ако беше миналата година по същото време, щях да бълвам змии и гущери тук, без надежда утре да е по-различно. Сега не ми се ще да подредя една камара силни думи, но явно понякога и при определение обстоятелства човек, освен ако изначално не е ЕРД Mr. Green, може и да се промени Peace.

И в крайна сметка какво се оказа?
Че всичко това, цялото неадекватно поведение и простотии са под влияние на едно същество, което беше решило, че иска да живее моя живот. 
В момента, в който най-накрая разбра, че не става и се отказа, като с магическа пръчка изчезнаха и проблемите ни.

Би ли пояснила?
Кое е съществото и как въобще стана тази невъзможна промяна?!

# 69
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
А след месец минах да си открадна кучето.
Но това с кучето е друга смешна и показателна история.

Случайно влязох във форума ви, но съм силно впечатлена и любопитна как точно се краде куче от бившия  Mr. Green
Ще споделиш ли Mr. Green

# 70
  • Мнения: 151
3. като постигна някакъв успех той не се радва с мен,а го приема като вид заплаха или че се опитвам да се доказвам на нещо или някого.

ей за това не можах да го разбера - как един път не се зарадва на това, което постигам! Особено в професионален план - случеше ли се нещо положително за мен, веднага започваше да мрънка колко зле била неговата работа, ставаше раздразнителен и злобен...сякаш моят успех сриваше неговите възможности  Rolling Eyes а аз винаги съм го подкрепяла!!! защото съм била патица, разбира се!

# 71
  • София
  • Мнения: 8 348
А след месец минах да си открадна кучето.
Но това с кучето е друга смешна и показателна история.

Случайно влязох във форума ви, но съм силно впечатлена и любопитна как точно се краде куче от бившия  Mr. Green
Ще споделиш ли Mr. Green

ами включва много сняг, студ и заледени улици, ограда не по висока от метър и половина гледаща към улицата, правилна преценка кога родителят от мъжки пол на бившия е пил вече достатъчно, че да заспи и доста умения в прескачането на огради
също така успокояване на разбесняло се от радост куче и вдигане на 60 кг и мятането им през въпросната ограда, а после повторно прескачане на същата
и в последствие правене на невинна и неприсъствала на въпросните събития
а, пропуснах съучастник с кола с работещ двигател на улицата

а когато бившия се обади след седмица и каза, че някой е отровил кучето и се е наложило да го приспи и погребе добре изиграх разстроен стопанин
чак след половин година разбра, че изчезналото животно е при мен

# 72
  • Мнения: 303
С всичко друго се примирявах, само не и с неизпълнението му на съпружеските задължения.
Впоследствие, след като се изнесох, се оказа, че мухльото си имал с 10 год. по-млада любовница, и това в продължение на 2 год.И още е с нея.

# 73
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
А след месец минах да си открадна кучето.
Но това с кучето е друга смешна и показателна история.

Случайно влязох във форума ви, но съм силно впечатлена и любопитна как точно се краде куче от бившия  Mr. Green
Ще споделиш ли Mr. Green

ами включва много сняг, студ и заледени улици, ограда не по висока от метър и половина гледаща към улицата, правилна преценка кога родителят от мъжки пол на бившия е пил вече достатъчно, че да заспи и доста умения в прескачането на огради
също така успокояване на разбесняло се от радост куче и вдигане на 60 кг и мятането им през въпросната ограда, а после повторно прескачане на същата
и в последствие правене на невинна и неприсъствала на въпросните събития
а, пропуснах съучастник с кола с работещ двигател на улицата

а когато бившия се обади след седмица и каза, че някой е отровил кучето и се е наложило да го приспи и погребе добре изиграх разстроен стопанин
чак след половин година разбра, че изчезналото животно е при мен

Браво! Върхът Peace
 Mr. Green

# 74
  • Мнения: 20
Много ме разсмя кражбата на кучето. Joy Joy Joy
Ами и аз да се разпиша в темата.
1. Беше алкохолик, но защо се заблужзавах , че не е цели 4 години.
Всичко останало е производно на т.1
2.Патологичен лъжец.
3. Свидлив до безобразие. За 4 години съвместен живот  не купи даже кранче за мивката в кухнята.Когато го изгоних от собственото си жилище ми остави сметки за няколко стотин лева от щастливото съвместно съжителство. Даже не благоволи да плати сметките , които беше натрупал докато живя съвсем сам в продължение на 8 месеца , тъй като аз по това време работех в друг град и живеех там под наем.Като живеехме заедно все гледаше аз да платя хранителните продукти в магазина. А той като се прибере от работа яде от продуктите , които аз съм платила и приготвила и вика : Ммм, много вкусно.".Спомням си , че един  път му казах , че ако не остави някакви пари за храна , даже и хляб няма да купя. Е , тогава ми даде 5 лв.
4. Ревнив
5. Мълзелив. Трябваха му 14 години да завърши висшето си образование , което обикновено се завършва за 5.През цялото време ме лъжеше , че учи за изпитите , пък всъщност четеше книги и гледаше телевизия. После като му пишеха поредната двойка  разсъждаваше , че тази специалонст не му харесва , защото бил нестандартен  newsm78. Накрая ,  няколко години след раздялата явно е разбрал ,че за нищо не става и е завършил.
6.Много приказваше.Едни и същи пиянски истории повторени безкраен брой пъти. Явно смяташе , че е много интересно за околните къде , кога и с кой се е напил , къде се е въргалял и повръщал.
6.Нежеланието му да работи каквото и да било.
7.Нежеланието му да помага в домакинската работа.
Мога да продължавам , ама няма смисъл да вадя призраци от миналото

Общи условия

Активация на акаунт