С какво ви дразнеше бившия?

  • 9 985
  • 77
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 61
и аз да се разпиша Mr. Green харесва ми това в тази тема, че всеки по много атрактивен и с чувство за хумор начин е описал всичко. евала,че не сме останали в този ад повече от необходимото, момичета! Laughing Peace
ето и моя списък:
1.мноооого прост се оказа бе! hahaha повече от две оригинални изречения нямаше, а да не ви казвам колко често ги повтаряше....
2.все аз съм му виновна за нещо, а приятелите му са №1 и трябва навсякъде да съм с него като гербова марка, за да не си помислели,че имаме проблеми и т.н. дрън дрън. #Cussing out
3.не съм уважавала родителите му- ами то като няма в тях нищо за уважаване newsm78 беше театър за малко, ей така за благоприличие, ама ми писна майка му да му звъни по-често от мен и да го пита как е Sick
4.да казва на майка си,че готвя много по-добре от нея, от което съответно аз бях между чука и наковалнята; нали не може да си затваря голямата уста...и...каквото и да готвя, "червена" манджа да е, ей този лаф не можах да го приема никак, много ме дразнеше
5.мляскаше-уффффф #2gunfire #2gunfire #2gunfire
6.все искам да го променям,да го мачкам и да го правя някакъв,какъвто не е -тоест много трудно му беше да не мляска, да не е поне пред хората толкова голям селянин (то баба му го е отгледала де Mr. Green ), изобщо той да си седи такъв,какъвто е,а пък аз да му мисля #2gunfire Sick
7.переше си мръсните обувки и маратонки в пералнята и разправяше,че нямало проблем там до едно време да се перат и бебешките дрешки #Crazy Shocked #2gunfire
8.имаше комплекс за възрастта си-той е на 36г- и за да си го избие на мен все ми опяваше-ти като си на 26г да не си много млада ooooh! Shocked Sick
9.никакво уважение последните няколко седмици към мен или това,че нося детето му, а последната му реплика (ако ще е така-сиреч и аз ще изразявам мнение- хиляда пъти съжалявам,че си бременна) направо преля чашата и изобщо не се замислих- опаковах си багажа за 5 мин и се махнах завинаги, оттогава не се е обаждал,дано никога не му хрумва да го направи! Praynig Praynig Praynig
10.не пуши, не пие (дори и кафе!), но пък какво лайно излезе... hahaha hahaha hahaha Joyсписъкът е много дълъг,но едва ли на някой му се чете...
все още ми е трудно да приема факта,че малката му е одрала кожата, но и това с времето си Thinking да е жива и здрава, тя е част и от мен Heart Eyes

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 13:38 от sunko

# 76
  • Мнения: 393
Ami моя бивш все казваше,че човек не можел да има всички жени на тоя свят,но бил ДЛЪЖЕН да опита...Simple Smile))И  неговите опити край нямаха...Simple Smile По едно време подбираше "приятелките " си по разни признаци,на групи демек-дори се случи да си намира такива с моето име,че да не се бъркал нощем пиян:)) Тя и сегашната му  ми е адашка,сега пък аз ги дразня,че я е избрал с моето име,за да му напомня за мен:))))
   Уффф..колко банално-ама и моя така: не стига че адашка,ами и комшийка,че и майка и като моята-детска учителка,и имаме рожден ден в един месец,а и мисля в близки дни Sick
  Слава Богу,аз нямам очила Joy

# 77
  • Мнения: 1 023
боже, кой извади тая поро4на тема от 4етени страници?!
това психологи4еско преодоляване и вменяване на правдивост ли следва да е?!
мазохизум ли е, какво ли?!

дали да не се заклю4и?! ъм?

Общи условия

Активация на акаунт