С какво се облича Наталия Симеонова?

  • 6 061
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 830
Не ми харесват дрехите и, ама хич. Безвкусица!  Sick

# 46
  • Мнения: 690
Винаги съм мислела, че тази Кремена мрази жените, които облича и гримира.... Sick
   newsm10

# 47
  • Мнения: 10 758
Само на мен ли ми харесват Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 7 418
  Няколко поредни предавания  е облечена с един и същи панталон-шалвар Sad

# 49
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
  Няколко поредни предавания  е облечена с един и същи панталон-шалвар Sad

Сигурно са снимани в 1 ден  Laughing Публиката поне разместили ли са я?  Grinning

# 50
  • Мнения: 3 674
Много си е хубава Наталка... Heart Eyes Супер мацка! Не мога да си я представа в минижуп.Да не е поп-фолк звезда... Joy Този стил"торбест" дето викате  определено и отива. Това е тя..и не може да се сбърка с никоя друга водеща.  Wink
НЕ може да искам всички да имат една и съща визия... Crazy АМИ това си е неин стил...


Само на мен ли ми харесват Rolling Eyes
Цомбе и мен ме кефи стилът и...много е различна...и готина!Просто на нея и ходи... Hug

От известно време насам Наталия се облича от Addicted. Peace Противно на повечето изказани тук мнения, на мен ми харесва и Наталия, и стайлингът й. Sunglasses Светът е хубав, защото хората са различни, а не като изляти в калъп.

Мисля, че не е много уместно да плюете така. Не сте ли чували приказката "Който е безгрешен, нека пръв да хвърли камък"?  Crossing Arms

 Peace  bouquet

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 01:32 от roza66

# 51
  • Мнения: 7 418
  Няколко поредни предавания  е облечена с един и същи панталон-шалвар Sad

Сигурно са снимани в 1 ден  Laughing Публиката поне разместили ли са я?  Grinning
   последното не съм забелязала Joy Joy Joy

# 52
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Има собствен стил и това я прави различна от всички,които като ,че ли са излезли от един калъп-човек трябва да е добре запознат с чертите им за да разбере -коя коя е....това не е ли по грозно и безвкусно?

# 53
има магазини Addict  или Аddicted, не съм сигурна, някакъв сбирщайн дрехи, не маркови или нещо подобно, същите ги има по базарите.

Наталия да облече дреха, която не е маркова? Дреха от базар? Да, да.... Naughty

# 54
  • Мнения: 10 758
има магазини Addict  или Аddicted, не съм сигурна, някакъв сбирщайн дрехи, не маркови или нещо подобно, същите ги има по базарите.

Наталия да облече дреха, която не е маркова? Дреха от базар? Да, да.... Naughty
Ти от къде знаеш newsm78

# 55
  • Мнения: 3 674
има магазини Addict  или Аddicted, не съм сигурна, някакъв сбирщайн дрехи, не маркови или нещо подобно, същите ги има по базарите.

Наталия да облече дреха, която не е маркова? Дреха от базар? Да, да.... Naughty
Ти от къде знаеш newsm78

А не ги ли обличат там в студиото.... newsm78 Та може и  тя да  не си ги купува... Wink

# 56
  • Мнения: 3 634
Не си ги купуват. Взимат ги от магазините и след предаването ги връщат обратно. Странното ми е, че за популярно предаване се обличат от доста неизвестна марка. 

# 57
  • Мнения: 74
Цитат
От известно време насам Наталия се облича от Addicted.  Противно на повечето изказани тук мнения, на мен ми харесва и Наталия, и стайлингът й.  Светът е хубав, защото хората са различни, а не като изляти в калъп.

Мисля, че не е много уместно да плюете така. Не сте ли чували приказката "Който е безгрешен, нека пръв да хвърли камък"? 
.......и аз споделям това мнения,различните винаги се забелязват.

# 58
  • ES
  • Мнения: 2 172
Благодаря на всички, които са отговорили, по един или друг начин. Но мен питането ми беше за тази фирма ли, бутик ли ще е Adicted. И до колкото чета, това са дрехи, които надали ще ги намерим по магазините.

# 59
  • Мнения: 3 674
До колкото  аз съм виждала,това е фирмен магазин за тинейджърски дрехи и се пише  така "ADDICT".
Но Наталия не се облича от там...а съвсем по друг начин.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт