Къде се сменя памперса?

  • 4 917
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
А в хипермаркетите колко пазарувате, че да трябва да се сменя памперс? 
Не съм засичала колко пазарувам,но когато веднъж ми се наложи да сменям памперс,дъщеря ми се изака още в колата и да ти кажа ми беше много по удобно да го сменя във тази стая,отколкото в колата.Все пак малките бебета са непредвидими и си вършат работата по 3-4 пъти на ден.

Ами аз обикновено не ходя само да пазарувам. Излизаме в събота сутринта на разходка и привечер минаваме да пазаруваме. Бебето е спало в количката, цял ден сме били навън. Огромно удобсво са тези стаи за преобуване в хипермаркетите и в МОЛ-овете. Междувременно се мсенили и памерса в парка, дано някой д не е ял сандвич на съседната пейка, че може да съм забравила да се огледам.
Става въпрос за времето, когато ползвахме памерси.  

# 61
# 62
  • Мнения: 3 205
Сменянето на памперси не е гледка, която може да ме притесни. Не сменям демонстративно памперси, ловка и дискретна съм. Между това да оставя бебето си да кисне в пълнеж за памперси или да наруша конфорта на някой непознат избирам второто, ако ще да съм в операта.

Абсолютно. Нищо не може да ме спре да сменя памперса на Иво навън. Ми то детето няма часовник в гащите, нито пък на дерматита му се отразява добре да тъне в акано с часове, докато се приберем от центъра. Нито пък аз понасям миризмата - еле пък сега. Намираме удобно закътано местенце и действаме. То е ясно, че няма да му развявам голото дупе и оклепания памперс пред погледите на всички, но няма и го оставя да седи подрискан за общото благо  Rolling Eyes Между другото наблюдавам, че много майки мислят като мен - явно не са ССФ.

# 63
  • Мнения: 3 405
Гнусят ли се околните? Как не ги е срам да не се кефят на посраното дупе на наследника  Mr. Green
Аз се размазвам от кеф като усетя аромата, а при вида му още повече  Flutter

# 64
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние със сина ми също сме по цял ден навън,когато времето е хубаво.Естествено ми се налага да сменям и памперси навън.Винаги го сменям в количката,близо до кошче за боклук /уточнявам-кошчета,които се намират в градинките,не контейнери за смет на улицата/ и възможно най-далеч от хората.В кафене не бих си помислила да го храня,да не говорим за смяна на памперс,абсурд!
Веднъж бях свидетел как група съфорумки от отчетните масово си сменяха памперсите на децата в едно заведение. SickДа си кажа честно-гнусно ми е. Sick

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 22:44 от nikij1979

# 65
  • Мнения: 3 405
кои бяха?  Laughing

# 66
  • София
  • Мнения: 6 011
Ммм,не казвам.Даже едната майка,с която се събирам редовно ги чете,въпреки,че не е от отчетните.Тя всъщност ги позна по снимките,които си публикуват.И на нея и мина гадничката мисъл,че от тези жени всъщност се учи как да си гледа детенцето...

# 67
  • Мнения: 2 553
Сменяла съм памперс и в градинки, и по кръчми и кафета  Whistling Винаги съм го правила в количката (поради липса на места с подобно предназначение) и винаги количката с голото дупе на дъщеря ми е била така завъртяна и паркирана, че само аз и тя да знаем какво правим  Mr. Green

Виждала съм всякакви случаи, но никога не са ме притеснявали  Mr. Green

# 68
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Олеле, мале, порледното групово размахване на пръст.
За разлика от големите, бебетата не подбират кога и къде ще сторят тая работа. Няма да хукна да търся стаичка или тоалетна и пр.  Stop Няма и да го оставя така заради нечий ничий рахат.
Памперс съм сменяла в количката и никога на маса, никога и не съм виждала подобно действие.Майки си сменят памперсите на децата по пейките-слагат пелена и така.
Но не съм и забелязвала втренчените погледи, каквито сигур е имало, щото аз  Flutter Flutter нагъзурчена над количка, вероятно съм предизвиквала по-приятни чувства от отвращение  Laughing. Е, дамите може и да са се дразнели, ако, повтарям се, май, съм била с къса пола, госпожи другарски съд.
Разбрах, че съм пораснала, когато престанах да се притеснявам, когато Филип плаче на заведение и да хуквам като луда надалеч. Съжалявам, хората биват и малки, понякога трудно им се обяснява, но хората е редно да се опитват да живеят в толерантен свят и да гледат и през чуждите очи.
Дотам, че направо ми се прищя да изведа детето и да размахвам наакани памперси из улиците.
Което ме вспомни за една смяна на памперс и липса на кошчета. Филиповите памперси, когато са употребени, винаги са в торбичка. а майка ми носи гордо малката бомбичка на халва "Любимка" и любезно пита сервьорът къде може да я изхвърли. То е страшно, то хапе, то е радиация и сервьорът пита "Той ползван ли е?"  Joy А майка ми дори нямала намерение да му го оставя в ръцете, а просто да бъде изпроводена до работещо кошче.

# 69
  • Мнения: 669
Олеле, мале, порледното групово размахване на пръст.
За разлика от големите, бебетата не подбират кога и къде ще сторят тая работа. Няма да хукна да търся стаичка или тоалетна и пр.  Stop Няма и да го оставя така заради нечий ничий рахат.
Памперс съм сменяла в количката и никога на маса, никога и не съм виждала подобно действие.Майки си сменят памперсите на децата по пейките-слагат пелена и така.
Но не съм и забелязвала втренчените погледи, каквито сигур е имало, щото аз  Flutter Flutter нагъзурчена над количка, вероятно съм предизвиквала по-приятни чувства от отвращение  Laughing. Е, дамите може и да са се дразнели, ако, повтарям се, май, съм била с къса пола, госпожи другарски съд.
Разбрах, че съм пораснала, когато престанах да се притеснявам, когато Филип плаче на заведение и да хуквам като луда надалеч. Съжалявам, хората биват и малки, понякога трудно им се обяснява, но хората е редно да се опитват да живеят в толерантен свят и да гледат и през чуждите очи.
Дотам, че направо ми се прищя да изведа детето и да размахвам наакани памперси из улиците.
Което ме вспомни за една смяна на памперс и липса на кошчета. Филиповите памперси, когато са употребени, винаги са в торбичка. а майка ми носи гордо малката бомбичка на халва "Любимка" и любезно пита сервьорът къде може да я изхвърли. То е страшно, то хапе, то е радиация и сервьорът пита "Той ползван ли е?"  Joy А майка ми дори нямала намерение да му го оставя в ръцете, а просто да бъде изпроводена до работещо кошче.
newsm10

# 70
  • София
  • Мнения: 3 249
Ние със сина ми също сме по цял ден навън,когато времето е хубаво.Естествено ми се налага да сменям и памперси навън.Винаги го сменям в количката,близо до кошче за боклук и възможно най-далеч от хората.В кафене не бих си помислила да го храня,да не говорим за смяна на памперс,абсурд!
Веднъж бях свидетел как група съфорумки от отчетните масово си сменяха памперсите на децата в едно заведение. SickДа си кажа честно-гнусно ми е. Sick

Чак пък и да го храниш ли те е срам?  newsm78 И ако огладнее, какво правите? Тичате до дома или обикаляте улиците в търсене на закътана пейка, обрасла в храсти?

А относно това кой от кого се учи как да си гледа детето, смятам, че няма нужда да коментирам изобщо.

Между другото с бебето в затворено заведение съм влизала 3 пъти. Един път, когато ни заплющя изневиделица силен дъжд и 2 пъти в пицария по обяд, за която знам, че е с много добра вентилация и то във време, в което вътре няма почти никой, съответно не се пуши и не пречим на никого с рева си.
Кажете ми какъв е проблемът да сменя памперса в количката, когато количката е обърната към стената и само и единствено аз виждам и знам какво се случва? В абсолютно същата поза примерно приспивам беба или пък си гукаме, събличам и обличам връхни дрехи...

Това, естествено, е само мое мнение. Никого не задължавам с него.

# 71
  • Мнения: 227
 GrinningДнес ми се наложи да свърша тази процедура в Морската градина !Ами нямаше къде,бяхме седнали на нещо като кафе-кръчме...имаше хора,които и си хапваха,включително и на нашата маса.Много се ядосах,защото просто няма къде?!И добре,че една приятелка носеше нещо като постелъчо найлонче за количка.Постелих го на полянката,до едно дърво,поскрихме се и го смених Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 6 011
Чак пък и да го храниш ли те е срам?  newsm78 И ако огладнее, какво правите? Тичате до дома или обикаляте улиците в търсене на закътана пейка, обрасла в храсти?

Не,точната дума не е срам.
По-скоро ми е неудобно-лигавници,бъркане на каша /примерно/.Понякога плюе или прави други бели.Също така си отвлича вниманието.Не тичаме до вкъщи и не обикаляме улиците в търсене на закътани пейки! Mr. Green
Бебето ми си има режим и яде в определени часове.Просто се съобразявам с тези часове и не сядаме в зведенията по това време.Относно памперсите в заведение-гнусно е и това си е!Както на мен не ми е приятно да гледам наакани дупета и мръсни памперси на други бебета,така предполагам,че не е приятно на много хора.Нормално е да не го правя при тези причини!

# 73
  • по света
  • Мнения: 1 587
Сменям памперс само в къщи.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Сменяла съм на различни места, разбира се старая се да не обезпокоявам хората в съседство.  Най-често когато сме навън го сменям направо в количката.
Колкото до това дали на мен ми е приятно да видя някой да изпълнява тази процедура, за мен това е по-добрия вариант пред варианта наоколо да кражи дете с пълен памперс.

Общи условия

Активация на акаунт