Никой ли не ползва къна вече?!

  • 4 023
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 246
Преди много време ползвах къна исках да се направя червена ама нещо все не се получаваше (естествената ми коса е тъмно кестенява). И много клонки съдържаше и адски тръдно я измивах. Сега ако има някакви нови по-готини къни моля да ме информирате. Някъде бях чела че има и безцветна къна само за подхранване на косата, верно ли е?

# 46
  • Благоевград
  • Мнения: 84
Благдаря! Аз бих я пробвала. А дълго ли я ползваш, някакви впечатления как ти влияе на косата?  Thinking
Ползвам я от 2 години най-малко.В сравнение с другите къни тази е най-добрата, която съм ползвала.Няма ги гадните пръчици, които ги има в българските и се отмива още първия път, а не седмици наред.Ако ти е тъмна косата може да не се получи от първия път червения цвят.Трябва след 2 седмици да си сложиш пак.Това го пише и на опаковката.Добре ми влияе на косата.Даже се подсещам, че не съм слагала отдавна.

# 47
  • Мнения: 515
Майка ми ползва къна и косата й е разкошна  Heart Eyes Но къната й я носят от арабските страни  Grinning Суданска е, тя била най-хубава. Да споделя че истинската къна като се забърка е тъмно зелена на цвят, седи се по поне 2 часа и после косата придобива червеникав отенък - няма вариации тъмно червено, махагон, черно и тн  Naughty

# 48
  • Благоевград
  • Мнения: 84
И тази е тъмнозелена Simple Smile

# 49
  • Мнения: 349
И аз се къносвам. С индийска-бургунди.Пробвах на Арома, но не съм доволна .

Общи условия

Активация на акаунт