Жарко слънце вън напече, ХАСКОВлийчето се разсъблече

  • 13 561
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Хасково
  • Мнения: 999
Ние сме пред същата дилема - ортопед!
Ходихме при д-р Фотев /тъй като имаме застраховка в "Закрила" и той работи с нея/, но той много набързо ни каза - ортопедични обувки!
Поговорихме и с нашата педиатърка тя поогледа положението на крачетата и каза,  да не бързаме с ортопедичние обувки -п задължително да си потърсим и второ мнение, но не в Хасково!
Препоръча ни Горна баня или двама лекари в Ст.Загора!
д-р Георгиев милех че не е в страната - някой можили да даде координати и дали работи с касата да кажете?
Принципно е важно да работи с касата, защото ако се налагат обувки стелки или нещо то сорта за да е безплатно трябва да е през касата!

# 226
  • Мнения: 319
д-р Георгиев милех че не е в страната - някой можили да даде координати и дали работи с касата да кажете?
Принципно е важно да работи с касата, защото ако се налагат обувки стелки или нещо то сорта за да е безплатно трябва да е през касата!
Ние ходихме при д-р Георгиев миналия месец. Ето координати:
GSM: 0884/035568; бул. "Раковски" 9 Б ет. 2  т.е. до "Минерал" тунелчето, където е и д-р Стоев, само че на 2-рия етаж.
Работи със здравната каса. Ние отидохме при него с направление от педиатъра.

# 227
  • Мнения: 79
Цитат
Ужасна жега  sweating
в момента термометъра ни който е верен показва 36,6 Shocked. колко ли ще стане до вечерта...няма мърдане от къщи Sad
нашия термометър, който е цифров показва в момента - 41 градуса на сянка, а водата в басейна на двора е 35 градуса, супер а?
Цитат
author=krasi_vasi
Доста набори се събрахме!  Laughing И аз съм 76.
krasi_vasi, ти от Хасково ли си? къде си учила? аз съм завършила Математическата Гимназия през 1995 год., може да се познаваме по физиономия!

# 228
  • Мнения: 79

не да ми го казват, а направо ме бъркат с нея. знаеш ли колко сърдити погледи съм срещала, че не ги поздравявам. една госпожа даже забележка ми направи. иначе с валка сме в мн.добри отношения.
[/quote]
хаха, това е много интересно........наистина имате голяма прилика:) скоро и валя ще влезе в нашия форум не знам дали знаеш, но очаква първото си бебче Simple Smile))

# 229
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Бубу-линка
чудесна новина! и никой да не ми каже... #2gunfire последния път я видях деня преди сватбата им, трябва да и се обадя!
krasi_vasi
седем сутринта ли имаш предвид!? аз пък смятам да обърна на нощни разходки. ние живеем под руската и преди години баткото го отгледах на лятното кино! лошото сега е, че се е напълнило с комари като хеликоптери, като ми казваха приятели - не им вярвах, докато миналия ден жестоко ме нахапаха. ще трябва да погледна във форума за защита от комарите - кой какво средство е ползвал и от какво е доволен.

# 230
  • Мнения: 319
Бубу-линка завършила съм Икономическия, брат ми учеше в МГ-то, но едва ли го познаваш, той е 81 набор.

mitbul спрях се на сутришните разходки, защото е по-хладно. Вчера излизахме след 18.30 ч. и след половин час такова мрънкане направи, че ме принуди да се прибера. Много му е топло на горкото. Дори когато е много горещо се е налагало да си изстудявам гърдите със студена вода защото иначе пищи и яде. А пък и в 21 часа най-късно го къпя и заспива. Хвана си този режим и на мен ми харесва, за това гледам да не го развалям. Ако можете да ставате по-рано можем да ви забираме. Ние живеем в Бадема и като отивам към Кенана минавам през един черен път и от там покрай Руската.

# 231
  • Хасково
  • Мнения: 726
тази сутрин и ние излезнахме към 8,30 и до 10 се прибрахме, вечер малката спи и сме си вкъщи след 8,30.

# 232
  • Мнения: 983
Krasi vasi , и аз съм завършила Икономиката  Mr. Green

# 233
  • Мнения: 79
Бубу-линка
чудесна новина! и никой да не ми каже... #2gunfire последния път я видях деня преди сватбата им, трябва да и се обадя!
дано само не се разсърди, че съм ти казала аз, а не тя самата..... newsm78
според мен това са хубави новини и трябва да се знаят:)
Бубу-линка завършила съм Икономическия, брат ми учеше в МГ-то, но едва ли го познаваш, той е 81 набор.
едва ли го познавам 5 години е по-малък от мен.....много ти е сладко бебето (позволих си да разгледам албум4ето ви), да ти е живо и здраво:)

# 234
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
krasi_vasi това са варварски часове за мен! аз по това време още спя. по принцип не си падам мн. по режимите, но уважавам хората, които успяват да ги прилагат. сега от понеделник баткото ще го пращам малко на градина и възнамерявам да излизам чак като си го прибирам. през седмицата се замислям да направим и някой-друг басейн на баните, привечер. а мои приятели отвориха ресторант в градската градина, имало и детски кът - мисля да видя как е. макар че от кенана по-добро място за разходки няма. може би, ако спре Дари да се буди в пет сутринта и започна да ставам по-рано от 9 ще се включа в някоя ранна разходка. ние живеем над старата баня, точно срещу входа на яслата.

# 235
  • Мнения: 319
ivanah радвам се, че и двете сме възпитанички на Иконома. Може и да се познаваме по физиономия.  Wink
Бубу-линка, благодаря ти! Радвам се, че ти е харесал малкия!  Grinning
mitbul и моят като беше по-малък се будеше в такива странни часове, но тук от около 2-3 седмици като легне в 9 вечерта и чак към 6 сутринта. Аз съм свикнала лятно време да ставам рано и това ме устройва идеално. В паркчето на Минерални бани много ми харесва, а доколкото знам пръскат и срещу кърлежи, така че много добре си решила. При мен проблемът е в транспорта, защото таткото не знае почивка, няма събота/неделя за него. За това си миткосвам пеша и на гости при бабите.

# 236
  • Мнения: 1 793
Krasi vasi , и аз съм завършила Икономиката  Mr. Green

И аз съм завършила Икономиката /през 1996 г./. Дали не се знаем с някоя от вас по физиономия? От време на време чета тук във вашата тема, но не пиша. Просто съм далеко сега и като че ли няма с какво да се включа точно в тази тема, но ви чета. Мъжът ми е от Хасково, а аз от Димитровград.

# 237
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
като че ли няма с какво да се включа точно в тази тема, но ви чета. Мъжът ми е от Хасково, а аз от Димитровград.

и таз добра, как така да няма! то където Д-град там и Х-во... Joy
тъкмо ще те уведомяваме за последните новини и клюкини от града. hahaha а и можем да прекръстим темата на Възпитаници на Икономиката!!!
аз съм завършила Руската, а преди това ВЛевски, нямам ли някоя съученичка тук???

# 238
  • Мнения: 1 793
mitbul, права си, че където Хасково, там и Д-град.  Simple Smile Мисълта ми беше, че в момента съм далеко и не съм в час с това, което се случва в града. А и за някои неща въобще не мога да взема отношение, като например препоръки за лекари и т.н. Та затова и не пиша. Миналата година през пролетта последно бях в Хасково, но за две седмици/ нямаше и толкова всъщност/.

# 239
  • Мнения: 319
Anna аз съм завършила 1995 г. Няма начин да не сме се засичали по коридорите. Но доста съм се променила от тогава и може да не ме разпознаеш. А в темичката се включвай където и да си. Колкото повече сме, толкова по-весело. Както виждаш ние тук просто си споделяме ежедневието - радости, грижи, празници...
Някой път се чувствам сякаш сме седнали на някое кафе и сладко си бърборим, а когато имам някой проблем момичетата винаги са ми давали компетентно мнение.
Така че,  Anna  welcome

Общи условия

Активация на акаунт