Жарко слънце вън напече, ХАСКОВлийчето се разсъблече

  • 13 584
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
В момента дори провеждаме лечение за заден ринит, което продължава 3 месеца.Вече го привършваме има резултат ,но да видим по нататък какво ще стане !

# 211
  • Хасково
  • Мнения: 726
В момента дори провеждаме лечение за заден ринит, което продължава 3 месеца.Вече го привършваме има резултат ,но да видим по нататък какво ще стане !
стана ми интересно, разкажи малко повече моля те.

гига а докато изчаквате защо не направите една физиотерапия на детето, такива сличаи добре се повлияват...само че е малко досадно всеки ден да се ходи.

# 212
Дано всичко е успешно защото е мъчително за детенце.
Руми 72 лечението след операцията ли се наложи? Интересува ме какво е било положението при вас и в Пловдив при кой лекр да отидем?
Много въпроси се заредиха в моята глава.
tony_nm не сме предприемали терапия защото нити д-р Л , нито нащият лекар ни препоръчиха или назначиха такава. Аз на своя глава не мога да рискувам.

# 213
 Може ли да ви
 отговоря на лични за де не ангажирам всички мами с моите патила

# 214
# 215
  • Хасково
  • Мнения: 726
tony_nm не сме предприемали терапия защото нити д-р Л , нито нащият лекар ни препоръчиха или назначиха такава. Аз на своя глава не мога да рискувам.
последния път д-р Цокова ни посъветва, имах проблеми с баткото, на УНГ не съм го водила, надявам се всичко да е наред занапред. А лекарката от физиотерапията ни посъветва за по-добър резултат октомври да повторим курса и мисля да я послушам.

руми 72 може и на лични, но разкажи малко повече.

# 216
tony_nm на каква физиотерапия  ходите и къде?

# 217
  • Хасково
  • Мнения: 726
tony_nm на каква физиотерапия  ходите и къде?

в изчислителния център, на първия етаж има табели  ходихме в началото на юни 10 дни. Проблема на сина ми беше в носа , правиха му три вида процедури- нагряване с една лампа, ултразвук и още едно което не го помня, пък и не ги разбирам много, но ефект има определено. Тази физиотерапия я правим за втори път, първия път беше след като го спряхме от градина заради непрекъснато боледуване и 4-5 поредни болести с едни зелени сополи...все в носа го удряше, а след нея като с нож се отряза. Ако имаш желание консултирай се с д-р Цокова, не е УНГ, но мисля че има достатъчно опит.

# 218
  • Мнения: 79
Бубу-линка едва ли съм ти съученичка, защото съм ти кака  Blush а по физиономия е по-вероятно да ме познаваш, не сме голям град...
само не ми казвай, че съученичката ти е Валерия!
кой набор си? аз съм родена - 1976 г....., защо да не ти казвам, че тя ми е съученичка? точно на нея ми приличаш! от къде се сети толкова бързо? може би и други са ти го казвали?!

# 219
  • France
  • Мнения: 726
Елена е с трета сливица, която беше открита от д-р Янакиев. От 1г й предписва хомеопатични медикаменти, които действат добре. Не вярвах на този метод, но има ефект.
Имам направление за д-р Лачев, но не мога да се свържа с 2-ра поликлиника. От тел. 144 ми дадоха телефон, на който никой не отговаря. Някой ще ми даде ли актуален такъв?
Търся добър детски ортопед. Елена криви лявото стъпало. Предварително благодаря.

# 220
Кирил Георгиев е добър ортопед, работи със здравната каса и дори скоро се върна от Германия където беше 2-год.

# 221
  • Мнения: 79
Търся добър детски ортопед. Елена криви лявото стъпало. Предварително благодаря.

и аз съм чувала много добри отзиви за Др. Георгиев, аз също съм доволна от него, макар че сме го посещавали само профилактично....
ако имате проблеми отивайте директно в клиниката в Горна баня! Всички са доволни от там - мои познати, които са ходили с проблеми (и то много сериозни) са много доволни и от специалистите и от отношението (и се излекуваха)!

# 222
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Бубу-линка едва ли съм ти съученичка, защото съм ти кака  Blush а по физиономия е по-вероятно да ме познаваш, не сме голям град...
само не ми казвай, че съученичката ти е Валерия!
кой набор си? аз съм родена - 1976 г....., защо да не ти казвам, че тя ми е съученичка? точно на нея ми приличаш! от къде се сети толкова бързо? може би и други са ти го казвали?!
не да ми го казват, а направо ме бъркат с нея. знаеш ли колко сърдити погледи съм срещала, че не ги поздравявам. една госпожа даже забележка ми направи. иначе с валка сме в мн.добри отношения.

# 223
  • Мнения: 319
mitbul   welcome

кой набор си? аз съм родена - 1976 г....., защо да не ти казвам, че тя ми е съученичка? точно на нея ми приличаш! от къде се сети толкова бързо? може би и други са ти го казвали?!
Доста набори се събрахме!  Laughing И аз съм 76.
Днес ходихме на Кенана, но докато да се приберем стана 11 часа. Ужасна жега  sweating
Утре съм решила да излезем преди 7ч. и до 10ч да сме си в къщи.

# 224
  • Хасково
  • Мнения: 726
Цитат
Ужасна жега  sweating
в момента термометъра ни който е верен показва 36,6 Shocked. колко ли ще стане до вечерта...няма мърдане от къщи Sad

Общи условия

Активация на акаунт