Raxevsky

  • 16 212
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 386
Ох, всеки ден чета подобни теми и така се ядосвам на манталитета на продавачките, не е истина..
Онзи ден имаше една тема за жена, на която и е било отказано да си купи животинче или храна за такова от собственичка на зоомогазин(и)...За да не и стане конкуренция.. Shocked
Грозна картинка направо!
Защо не се отбиеш тези дни с детето в Раксевски, ама точно да си е хапнало сладолед или шоколад...и да се 'поразходите' измежду скъпоценните им рокли  Mr. Green
Сори, ама каквото повикало...

# 46
  • Мнения: 1 417
На продавачките въобще не им `цепя басма` Mr. Green Ако се отнасят, както описаните от авторката се правя, че не съм забелязала и си гледам, ако нещо ме интересува. Във въпросният магазин не съм влизала, защото не нося такива дрехи, ама пък цени 120-250 лв не са кой знае колко `бутикови`, че  да имат пък чак такива претенции newsm78 Дънките ми струват по-вече Wink
Повечето от продавачките в скъпите магазини се съмнявам, че могат да си позволят да си купят нещо от там  Wink
Затова 2пъти год. шопинг в Милано - в магазина на Р.Кавали ми отварят вратата, казват ми може да разгледате дамските ни колекции на 2ия етаж и да не съм си купила нищо, пак любезно ме изпращтат Wink

# 47
  • Мнения: 4 202
Много е лошо да се съди по външния вид на клиента, а у нас е масова практика. Tired

Не мисля, че има нещо на външния ми вид   Wink


# 48
  • София
  • Мнения: 938
Аз съм изненадана да прочета поста. Харесвам марката и до сега не съм срещала такова отношение. Тия явно са някакви нови, защото никога не са ми искали пари, за да пробвам, винаги обръщам магазина с краката нагоре и не са ми правили физиономии (или не съм ги забелязвала  newsm78). Харесвам и системата им за отстъпки (-15% от следващата покупка). В тази връзка дори са ми правили компромис в политиката - харесвам си 3-4 неща примерно, определяме цената на 3 от тях, а четвъртата ми запазват, за да си я взема на другия ден почти без пари, ползвайки си отстъпката.  

# 49
  • Мнения: 150
Случайно попадам и на тази тема за raxevsky. И аз не съм попадала на продавачки гадини - знам ли - може пък да е истина. Не бих се учудила! Но понеже темата е конкретната марка - определено съм - ЗА - много ми допада стила и материите - макар че малко солено излизат и често се питам оправдано ли е . Но иначе наистина са красиви,качествени и удобни. и най-вече са от естествени материи - трябва да щадим кожата си -нали.

# 50
  • Мнения: 150
И в този и в другият форум питам следното - разбрах, че в Пловдив има outlet на raxevsky. Някой знае ли нещо повече по въпроса - къде, какво, що - боклуци ли са - какви са цените. А случайно дали пък няма outlet на raxevsky и в софия.

# 51
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Летиция,
направо изглеждаш пристрастена към тези Раксевски.

# 52
  • Мнения: 150
Че що да не съм пристрастена - струва си. Между другото съм пристрастена и към Дика и към Капаска, но темата не е за тях. А и нали са затова форумите. Човек научава много от тук.

# 53
  • Мнения: 1 318
Аз съм влизала в магазина им, но не съм забелязала лошо отношение - може да са били други продавачки... Подобно поведение е под всяка критика. #2gunfire

# 54
  • Мнения: 402
По въпроса за отношението, от Пловдив съм както забелязвате от профила ми.

Влизам в магазин на Главната, не от най- елитните, средна ръка общо взето, заварвам вътре двете "Консултантки" в меко казано неадекватна ситуация, едната четеше вестник, другата си лакираше ноктите.
Казвам "Добър ден", няма отговор. Запътвам се директно към дрешка, която ми е направила впечатление още отвън /имаше същия модел на витрината/. Питам - Интересува ме тази дреха дали я имате в друг цвят или е само в черно?
Над вестника ме поглеждат две очи, преценяват ме от глава до пети и следва отговор:
-Така като ви гледам не можете да си го позволите, така че е безмислено да ви отговарям!
Да отбележа че бях с дънки, спортни обувки и блуза.
Разбира се я попитах, какъв документ очаква да и покажа, за да получа отговор на въпроса си!
Отговор: Хайде сега, няма да се заяждаме.

Отказах се да се разправям с тях, какво да им обяснявам, целия ми трудов стаж е бил свързан по някакъв начин с контакти с клиенти, доставчици, партньори, не мога дори да си представя, как щях да излетя от работа, ако си позволя и 10% само от тяхното поведение.

Абе, думи нямам, очевидно не е само в супер скъпите бутици така.

# 55
  • Мнения: 5 228
geri, не знам как си запазила спокойствие. Аз в такава ситуация нямаше да се държа мното възпитано, подозирам.  Twisted Evil

# 56
  • Мнения: 402
Ох, и аз някой път се чудя как успявам, мама и татко са виновни, така са ме възпитали да съм мила и добра, в такава среда съм израснала и все още не мога да свикна, че е възможно човек да бъде груб, а пък за обидите и псуването ми са напълно чужди, даже приятелите и съпруга ми не могат да повярват, че след 8 години активно шофиране не се научих да обиждам другите шофьори.

ИЗКРИВЕНА СЪМ! Embarassed

# 57
  • Мнения: 183
Всяка вечер се прибираме от там с детето и тя много обича да се качва на на първата стълба и да скача.Преди няколко дни, отвътре изскочи една дърта, зла лелка и се развика, че тая стълба не била за игра.
Ако пак се качи пак детето , дали ще ми поискат депозит?

# 58
  • Мнения: 4 202
Всяка вечер се прибираме от там с детето и тя много обича да се качва на на първата стълба и да скача.Преди няколко дни, отвътре изскочи една дърта, зла лелка и се развика, че тая стълба не била за игра.
Ако пак се качи пак детето , дали ще ми поискат депозит?




Тая явно здравата я друса критическата   hahaha

# 59
  • Мнения: 2 492
Защо си тровите нервите ... това обслужване не е само в тази сфера на такова ниво .
При нас още я няма политиката , че клиента е Бог .
За съжаление е вярно , че такива магазини в повечето случай перат пари .
Аз рядко се впечатлявам , при лошо отношение най - спокойно си разглеждам и ако някоя прекалено много ми влиза в периметъра просто й го казвам .
Наскоро си разглеждам и едно девойче нахалства ... върви по мен , поправя закачалки , въздиша звучно .
Просто се заковах на място , обърнах се и й хвърлих такъв презрителен поглед , че за две секунди се изстреля в другия край на магазина и повече не посмя да мръдне от там .  Mr. Green
То бива , бива , ама и аз си имам праг на търпение .
А най - обичам да обсъждат клиенти пред мен .
В друг магазин двечки се бяха събрали на съвещание и падаше такова "плюване " , че чак аз се засрамих колко съм назад .  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт