Raxevsky

  • 16 210
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 167
карайки ми се, се провиква: "Госпожицеее, това са официалните рокли, моля не пипайте, ако се интересувате от нещо ще ви се даде консултация!"

боже...

# 106
  • Мнения: 7 186
просто уточних,че си правиш "лека" реклама,а може би трябва да прочетеш правилата на форума !?

Лека?! То стига да надникнеш в публикациите на потребителката Grinning
По принцип доста глупаво ми се струва модна къща с такива претенции, било то и аутлет, да обикаля по форумите и да се рекламира безплатно ooooh!

# 107
  • Мнения: 64
тези гърци са луднали в bg

# 108
  • Мнения: 50
Някой да знае дали са започнали летните намаления в магазина на Raxevsky в София? Много си харесах една рокля, но 200 лв са ми много за един парцал. Мерси предварително за информацията! Grinning

# 109
  • Мнения: 3 695
такова отношението по магазините е масово, вече ме е яд да си търся дрехи  Crossing Arms

# 110
  • Мнения: 19
Дами,
Смятам, че не си заслужава дори да си губим времето за тази  марка.......Гръцките им парцали са толкова зле ушити и грознички, че просто нямам думи.Пазара на дрехи е адски пренаситен, че в която и ценова гама да се пазарува винаги може да намериш нещо по-добро, а да се търпи лошото отношение на някоя кисела и необразована продавачка е немислимо. Пиша малко по- остро, защото неизвестни за никого и никъде марки са се навъди навсякъде от няколко годни и се наричат дори бутици newsm78.
Аз лично ако нямах възможност да си купувам по-скъпи марки, със сигурност щях да предпочета или да си шия дрехите или да ги купувам от разни магазничета в които няма "маркови" стоки от страните съседки.

# 111
абее ей селянки раксевски е един от най-хубавите магазини а консултантките са супер печени сладуранки така че тъпачки леко с коментарите за тях щот мн яко ме издразнихте а относто депозита за роклите тия рокли струват колкото целия ви гардероб мн ясно че няма на некфа да и дадат да пробва рокля от 1000 лева без да гарантира за нея като не сте доволни отивайте си в кварталните селски магазинчета пазарувайте на кило и се кефете #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 112
  • София
  • Мнения: 3 840
абее ей селянки раксевски е един от най-хубавите магазини а консултантките са супер печени сладуранки така че тъпачки леко с коментарите за тях щот мн яко ме издразнихте а относто депозита за роклите тия рокли струват колкото целия ви гардероб мн ясно че няма на некфа да и дадат да пробва рокля от 1000 лева без да гарантира за нея като не сте доволни отивайте си в кварталните селски магазинчета пазарувайте на кило и се кефете #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ох, много са ми любими подобни коментари. В други магазини в София съм мерила рокли и обувки за 1000+ лева и никой не ми е искал нито лев депозит, още повече, че често се плаща с кредитна карта и не е нужно човек да носи камари пари в себе си, за да се покаже платежоспособен. Но все пак ми допада, че в Раксевски продавачките никога не се натрапват на клиентите и не досаждат, поне на мен не ми се е случвало.

# 113
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
хихи  Mr. Green
ей на, заради такива "печени сладуранки" ми е гадно да ходя по магазините вече.

# 114
  • Мнения: 4 202
абее ей селянки раксевски е един от най-хубавите магазини а консултантките са супер печени сладуранки така че тъпачки леко с коментарите за тях щот мн яко ме издразнихте а относто депозита за роклите тия рокли струват колкото целия ви гардероб мн ясно че няма на некфа да и дадат да пробва рокля от 1000 лева без да гарантира за нея като не сте доволни отивайте си в кварталните селски магазинчета пазарувайте на кило и се кефете #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

По-смешен коментар не бях чела  Joy
А нещо за точки, запетайки, главни букви и разни такива "селянийки" дали си чувала?

# 115
  • Мнения: 13
Раксевски е един от любимите ми магазини и честно казано не съм останала недоволна от обслужването. Първият път когато отидох не ми искаха депозит въпреки че пробвах официалните рокли, но наистина в началото ми казаха същото и на мен, незнам защо се отказаха. Даже имаше една много любезна продавачка, която я преместиха в Сити Център. Но аз там рядко ходя предпочитам този на Гурко.
Та по въпроса с нелюбезните продавачки. Бях в Сити точно заради Раксевски и на излизане реших да влезна в Toi&Moi (нещо се зазяпах на ветрината). На входа 3 момиченца с потресаващ външен вид (продавачкитe) вървяха след мен през целия магазин хилейки се даже едната почна да ме сочи. Да не си мислите че нямаше хора, не милите на лафче при положение че имаше 5-6 човека вътре. Подчертавам че бях облечена с бяла риза, тесен черен панталон и сако. Вече ше знам да не излизам така  Naughty. Ще си направя една сключена нарисувана вежда като тях и после ще се смея на хората по улиците hahaha То човек се чуди да ги съжалява ли, скандал ли да им вдигне  #2gunfire

# 116
  • Мнения: 19
Предполагам , че тази "дама" с груб език и лош правопис е някоя от продавачките в този магазин  Laughing
Предлагам да се спре с това заяждане, защото е безмислено.Всеки има право на собствено мнение, но твърдения от жена ,която влиза във форума и нарича жените "селянки прости", че Raxevsky е най- страхотния магазин аз лично не съм съгласна.Дано някой ден има възможността да куипи нещо от D&G или Versace и тогава да се върне, за да коментира отново обслужване. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт