Raxevsky

  • 16 223
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 383
Имах абсолютно същото преживяване преди година и половина в Раксевски.
Търсех си рокля за кумуване и това беше една от дестинациите ми - мен ме обслужиха колкото да отбият номера, а пред една друга клиентка направо се размазваха. В последствие се оказа, че е една видна "бизнес дама" с множество хотели по Черноморието, която малко по-късно се омъжи.
А аз си взех рокля от същия ценови клас като там, но просто от друг магазин. Познайте дали ходя още   People No Good

# 91
R OUTLET СЕ НАМИРА В ПЛОВДИВ , КАПАНА  НА УЛ.Г. БЕНКОВСКИ 7 ДО БАР МАКАЛАЛИ. ДНЕС ОТНОВО ГО ПОСЕТИХ.ПРОДАВАЧКИТЕ КАТО НА ПОСТОЯНЕН КЛИЕНТ МИ ДОВЕРИХА ,ЧЕ ОТ СРЯДА ЩЕ ИМА ОЩЕ ПО ГОЛЯМО СЕЗОННО НАМАЛЕНИЕ,ТАКА ,ЧЕ ДА ПОЧАКАМ,АКО ЖЕЛАЯ.АКО ИТОВА НЕ Е ДОБРО ОТНОШЕНИЕ LaughingМИСЛЯ,ЧЕ ЗА ВСЯКА ПЛОВДИВЧАНКА ЩЕ Е ПОЛЕЗНО ДА ГО ПОСЕТИ.

# 92
  • Мнения: 4 202
R OUTLET СЕ НАМИРА В ПЛОВДИВ , КАПАНА  НА УЛ.Г. БЕНКОВСКИ 7 ДО БАР МАКАЛАЛИ. ДНЕС ОТНОВО ГО ПОСЕТИХ.ПРОДАВАЧКИТЕ КАТО НА ПОСТОЯНЕН КЛИЕНТ МИ ДОВЕРИХА ,ЧЕ ОТ СРЯДА ЩЕ ИМА ОЩЕ ПО ГОЛЯМО СЕЗОННО НАМАЛЕНИЕ,ТАКА ,ЧЕ ДА ПОЧАКАМ,АКО ЖЕЛАЯ.АКО ИТОВА НЕ Е ДОБРО ОТНОШЕНИЕ LaughingМИСЛЯ,ЧЕ ЗА ВСЯКА ПЛОВДИВЧАНКА ЩЕ Е ПОЛЕЗНО ДА ГО ПОСЕТИ.

Аман от реклама на въпросния аутлет, в тази, а и в още няколко теми  Sick

# 93
  • Мнения: 2 936
ха,и аз да се оплача от Раксевски,но не от продавачките,а от шивачката,която им оправя дрехите....  Joy Joy Joy чак ми е смешно...търся рокля официална,като влязох едно внимание,та прекалено-вадене на рокли от склада и така-дотук добре...пробвах аз рокля,хареса ми,но трябваше да се стесни и скъси- и то доста,нямало проблем...познайте когато отидох след 3 дни...стеснена в талията ,но не и на гърба имаше закопчаване отзад като сутиен нито беше скъсена,но понеже бързах и не съм от София това го видях чак вкъщи  Mr. Green дори и да беше там в магазина,нямаше как да се разправям с тях!!!

# 94
  • Mонтана
  • Мнения: 413
R OUTLET СЕ НАМИРА В ПЛОВДИВ , КАПАНА  НА УЛ.Г. БЕНКОВСКИ 7 ДО БАР МАКАЛАЛИ. ДНЕС ОТНОВО ГО ПОСЕТИХ.ПРОДАВАЧКИТЕ КАТО НА ПОСТОЯНЕН КЛИЕНТ МИ ДОВЕРИХА ,ЧЕ ОТ СРЯДА ЩЕ ИМА ОЩЕ ПО ГОЛЯМО СЕЗОННО НАМАЛЕНИЕ,ТАКА ,ЧЕ ДА ПОЧАКАМ,АКО ЖЕЛАЯ.АКО ИТОВА НЕ Е ДОБРО ОТНОШЕНИЕ LaughingМИСЛЯ,ЧЕ ЗА ВСЯКА ПЛОВДИВЧАНКА ЩЕ Е ПОЛЕЗНО ДА ГО ПОСЕТИ.
и т'ва ако не е реклама!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

# 95
  • Мнения: 2 936
R OUTLET СЕ НАМИРА В ПЛОВДИВ , КАПАНА  НА УЛ.Г. БЕНКОВСКИ 7 ДО БАР МАКАЛАЛИ. ДНЕС ОТНОВО ГО ПОСЕТИХ.ПРОДАВАЧКИТЕ КАТО НА ПОСТОЯНЕН КЛИЕНТ МИ ДОВЕРИХА ,ЧЕ ОТ СРЯДА ЩЕ ИМА ОЩЕ ПО ГОЛЯМО СЕЗОННО НАМАЛЕНИЕ,ТАКА ,ЧЕ ДА ПОЧАКАМ,АКО ЖЕЛАЯ.АКО ИТОВА НЕ Е ДОБРО ОТНОШЕНИЕ LaughingМИСЛЯ,ЧЕ ЗА ВСЯКА ПЛОВДИВЧАНКА ЩЕ Е ПОЛЕЗНО ДА ГО ПОСЕТИ.
и т'ва ако не е реклама!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

определено  Mr. Green

# 96
Наистина има ужасяващи продавачки, които могат да те накарат да не влезеш в магазина или да си излезеш по най-бързия начин. Но да се коментира как всички били тъпи крави, селянки без образование и не знам си какво... Също е вярно и че който дойде от село се внедрява в тази сфера, но чак пък така да обобщавате  Simple Smile
И аз работих (почти два месеца, ама не е за мен това занимание) в известна верига за бельо. Колежките ми бяха студентки, едната от които подготвяше докторантура.  Simple Smile Не мога да кажа, че са били тъпи или със селско държание.
А вие изобщо не поглеждате от другата страна. То и аз преди не поглеждах  Crazy Laughing
Ама разни кокони да влизат и да се правят на интересни също не е много приятно. А повечето от тях са или разни новобогаташки или нищо не са постигнали в живота си, а мъжете им цакат паричките  Simple Smile Другото, което е както казах, беше магазин за бельо .. хубаво пробва се ама да намериш сутиени по земята в пробната и нахвърляни закачалки ... еми не е нормално според мен. Това ли са тези образовани, начетени жени? Или ровят и пипат все едно са някакви боклуци на битака. И гледат все едно всички са им длъжни там  Simple Smile
Момичета замисляйте се и за другата страна на нещата. Винаги има такава  Simple Smile
 В никакъв случай не защитавам онези злобно гледащи продавачки, които те оглеждат отгоре до долу и те "преценяват" можеш или не да си купиш  Simple Smile

Именно заради такова отношение не обичам да ходя много по магазините. В празен магазин почти никога не влизам, гледам да има поне 1-2 клиенти.
Досега най-голямо удоволствие ми е доставяло да влизам в "Миролио" на Графа. Там дори не мога да разбера кои са продавачките. Гледаш, пробваш колкото искаш и никой не те закача Grinning
аххаха това важи и за мен. Особено ако персонала е по-многоброен. Ужасно е да тръгнат всички след теб да те е страх да пипнеш нещо. Аз по принцип не обичам много, много да ме "консултират" ако нещо ми трябва бих попитала  Simple Smile

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 01:36 от sunny*

# 97
защо мили дами търсим винаги под вола теле? защо негативното мнение приемаме за искрено ,а хубавите думи са непременно реклама? аз ви предлагам да споделим и някои хубави моменти,които сме имали по магазините без значение дали са на raxevsky или не мисля ,че отвсякъде ни заливат с негативна информация ,а къде са щастливите мигове? Grinning желая на всичи ви много много приятен ден Laughing

# 98
  • Мнения: 2 575
Не знам реклама или не, но искрено се забавлявах докато четох темата. Наистина обсужването в някои от "елитните" бутици средна класа, какъвто е Раксевски е доста занемарено, да не кажа противно.
Доста пъти съм минавала по Гурко и влизам в Раксевски и никога не съм останала с приятно впечатление нито от продавачките, нито от подредбата на дрехите, нито от самите дрехи в магазина - единствено манекените на витрината винаги са привличали с красиви дрешки.
Обаче напоследък съм фен на Sinequanon в Сити Център-а - всеки път съм добре обслужена ако пожелая да пробвам или пък абсолютно оставена на мира да си гледам каквото ми е кеф, без да ми се натрапват мнения или досада.

# 99
  • Мнения: X
Странно наистина как искат всеки влезнал в магазина им да излезе с покупка след като не полагат никакви усилия да го зарибят и отделно магазини и магазинчета има колкото искаш, такъв богат избор,че просто не знам какво ги кара да си мислят,че клиентите са им длъжни. Да продават нещо,което е рядкост и не се продава на всеки ъгъл,щом искат всеки посетител да си тръгне с покупка Crossing Arms

# 100
в аутлета на раксевски в пловдив има сезонно намаление и всички стоки са на половин цена .има наистина много изгодни дрехи,палта и якета.препоръчвам на всички дами ,които искат да обновят зимния си гардероб да посетят Routlet Laughing

# 101
  • Мнения: 2 936
хайде стига де .... не ти ли омръзна с тази реклама на R-аутлет  Crossing Arms
това 4е си се регистрирала,не значи ,че трябва само това да слушаме,защото от 13 публикации -10 са за аутлета и то в тази тема  Whistling

# 102
Скъпа Камелия,мисля ,че не е маловажна информацията за дамите ,които искат да си купят дрехи на сметка.Ако ти имаш подобна информация ,моля ,сподели я с нас.Лесно е да бъдем критични,но по трудно е да бъдем полезни. #2gunfire

# 103
  • Мнения: 2 936
хайде, моля ти се без пистолети ... Whistling
просто уточних,че си правиш "лека" реклама,а може би трябва да прочетеш правилата на форума !?
а пък ако нещо не ти се нрави,твоя си работа!

# 104
  • Мнения: 4 202
Скъпа Камелия,мисля ,че не е маловажна информацията за дамите ,които искат да си купят дрехи на сметка.Ако ти имаш подобна информация ,моля ,сподели я с нас.Лесно е да бъдем критични,но по трудно е да бъдем полезни. #2gunfire

Да, за теб е от полза да си рекламираш магазинчето и то безплатно  Tired
Но на мен, а както виждаш не съм и единствена, вече леко ни е писнало да четем постоянно рекламни съобщения за този Р аутлет.

Общи условия

Активация на акаунт