950 лева за нормално раждане

  • 7 065
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Много са според мен.

# 76
  • Мнения: 9 990
Ами не му разбрах името, иначе щях да го изтипосам  Laughing
А за етажите-говорех за условия-най-мизерно е на този етаж, където настаняват ражданията през нощта.Иначе да, и аз така съм раждала две деца все пак-на дежурен и без страх, че ще ме окепазят, но случаи всякакви, както виждаш....

# 77
  • Мнения: 215
Ами не му разбрах името, иначе щях да го изтипосам  Laughing
А за етажите-говорех за условия-най-мизерно е на този етаж, където настаняват ражданията през нощта.Иначе да, и аз така съм раждала две деца все пак-на дежурен и без страх, че ще ме окепазят, но случаи всякакви, както виждаш....

Опиши ни го какво представлява  Wink

# 78
  • Мнения: 9 990
Ми то не му видяхме очите, как да го опиша???На всички в стаята израждащият лекар дойде да ги види после, само оня не се появи никакъв..... ooooh!И на всяка визитация я питаха едно и също баси-теб кой те ши? ooooh! TiredИ тя от срам вика, не помня, все мрънкаше нещо.Не иска името му да каже и на нас, много беше ядосана.Пък аз си имах други дертове, че да дебна за него...

# 79
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Естествено, че трябва да познаваш лекаря, който ще те изражда, да ти е следил бременността, да ти е препоръчан. Да плащаш на някакъв, дето си нямаш идея какъв е абсурдно и супер наивно, и честно казано, не ми се вярва да има такива случаи, а ако има, донякъде сами са си виновни, ако след това не са доволни.

Пак казвам, такива са цените, на мен не ми се вижда много, миналата година платих повече, но бях секцио. А родих там, а не в частна клиника, защото държах да раждам при определен лекар и както някой по- горе каза, предпочитам да раждам в болница, където има 50 раждания на ден, а не в такава с 5.

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 18:54 от Мериа

# 80
  • Мнения: 521
Този лекар е много нахален направо е прекалено  Shocked

# 81
  • Мнения: 1 455
Аз доколкото разбирам лекаря си иска за него 500,00лв.,защо му е да плаща на анестезиолог,след като си има дежурни newsm78
Раждала съм два пъти там,втория с уговорка,но лекаря не ми е искал никакви допълнителни пари освен 100,00лв.,които си плащаш на касата,друг е въпроса,че му се обадих късно и докато дойде наистина никой не смее да те поеме,защото знаят,че съм го ангажирала и ме бяха оставили.Първото ми раждане продължи 16 часа в предродилна и за миг не ме оставиха,смениха се три екипа и постоянно някой ми държеше ръката.Моя съвет е да си родиш без да плащаш под масата,бъди сигурна,че там всички са добри и няма да те оставят ей така.Успех Peace

# 82
  • Мнения: 345
Моят отговор е:
Моли се всичко да е наред с бебчето ти и с теб, а раждането не е толкова страшно, че да се застраховаш за 950 лева.  newsm78 Naughty
Недей да загубваш истинската цел на събитието, а тя определено не са екипи, анастезиолози и префърцунени лекари..... Naughty

Желая ти леко раждане......  bouquet

# 83
  • Мнения: 1 225
За тези пари - по-добре още малко и си роди в частна болница.
Аз така направих. Опитаха се да ме изнудят в Майчин дом, но реших да не плащам и да стоя в мизерията там. В частните болници е около 1200 лв за нормално раждане и 1400 за секцио.

Общи условия

Активация на акаунт