Кога започнахте да пазарувате за бебето?

  • 5 570
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
В края на 8-мия месец!

# 31
  • Мнения: 5 401
В края на 8-мия месец!

И аз някъде там, но не от суеверие, а понеже бях до последно на работа и не ми оставаха време и сили да обикалям магазините. Така че, действай и се наслаждавай на момента!

Леко добременяване и сладко здраво бебенце!   bouquet

# 32
  • Русе
  • Мнения: 2 354
лично аз бях направила списък, който съпруга ми изпълни аз докато бях в родилния дом

# 33
  • Мнения: 260
Когато ти хареса нещо си го купи!Няма правила-аз започнах да си купувам малко по малко всичко след 5 месец.Така имах удоволствието аз да изпера и изгладя дрешките за бебето и да си подредя всичко както на мен ми харесва Peace

# 34
  • Мнения: 6 461
Аз започнах да пазарувам когато разбрах че съм бременна.
Разбира се не се впусках в големи покупки...тях ги оставих за последните месеци.
Количката я купихме след раждането.
Така беше и при двете ми бременности.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 679
Пазарувах, когато излязох в болнични 45 дни преди раждането - имах време, обикалях на спокойствие и си избирах.
Сега имам почти всичко необходимо и като разбера пола мисля да накупя туй онуй - предимно дрешки  Wink

# 36
  • Мнения: 1 335
Благодаря на всички за мненията Simple Smile И аз така мисля да се развихря вече по магазини Simple Smile Просто ....не че вярвам в суеверия, но когато някой ми пусне мухата... почвам да се двоумя  Embarassed

ааа сега друг въпрос: кои са най необходимите неща за бебето... освен дрешките там разни, количка, кошарка, одеалце, чаршафки, .... и кво друго????

# 37
  • Мнения: 2 051
Здравейте, нова съм тук и не съм ровила из стари теми ...  Искам да ви попитам в кой месец бременна вече е нормално да почна да пазарувам дрешки.. количка, кошарка... най-необходимите неща. Аз съм вече 7ми месец.... ама тук от разни суеверни близки чувам - недей предварително поне неда влезнеш в 9 месец... а в 9ти ще съм доста едра... ще са големи жеги няма да ми се обикаля вероятно по магазини много.
Мили майки вие кога (и откъде - по-специално за количка и креватче) почнахте да пазарувате за бебето?? newsm78

По-добре започвай, през горещините е много неприятно.
Аз започнах по-рано.

# 38
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Първата дрешка купих, когато бебето беше на 2м и половина, а количката - на 4. Беше лято и пазарувах полека необходимите неща, защото бременна по жегите не си е работа да обикаляш, пък после е студено Mr. Green

# 39
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Бях в 3-ти месец, когато купих първото одеалце на бебка.

# 40
  • Мнения: 1 672
можеш спокойно да започваш да си пазаруваш всичко за бебчето.Ние специално взехме кошарката 1 месец по рано,а количката я взехме след като се роди малката  Grinning  Grinning  Grinning




# 41
  • София
  • Мнения: 3 787
Още от 5 месец.До началото на 8-ми вече бяхме напазарували всичко необходимо Wink

# 42
  • Мнения: 5 362
Не съм чакала да вляза в 9-я.Просто всичко,което ми хванеше окото си го купувах.

# 43
  • Мнения: 236
Вчера купих първите неща.

# 44
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
С първата бременност ме тресеше параноята. Пазарувахме след раждането. Сега се отпочнах от рано. Малко некупени неща останаха и то все дреболии.

Общи условия

Активация на акаунт