Кога започнахте да пазарувате за бебето?

  • 5 566
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Някъде към 7 месец започнах. Постепенно накупих всичко, дори и ненужни неща  Mr. Green
Не виждам смисъл да товаря татето с покупки точно когато не знае на кой свят се намира от радост.
А това за суеверията...  ooooh! иска ми се да познавам суеверен човек, който да ми обясни от какво точно се притеснява. Не само за покупки, ами суеверията изобщо.

# 46
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Някъде към 7 месец започнах. Постепенно накупих всичко, дори и ненужни неща  Mr. Green
Не виждам смисъл да товаря татето с покупки точно когато не знае на кой свят се намира от радост.
А това за суеверията...  ooooh! иска ми се да познавам суеверен човек, който да ми обясни от какво точно се притеснява. Не само за покупки, ами суеверията изобщо.

Мнооого гадно би било да се случи нещо лошо с бебето и после да трябва да ги гледам тези покупки.

# 47
  • Мнения: 111
Ами аз започнах с покупките за БЕБКА преди около една седмица - като влязох в деветия месец и то не от суеверие, а просто бях на работа и нямах никакво време! Доста дрешки и накупих, коритце и кошарка - събота и неделя продължаваме с татито, че много неща има още за купуване!

# 48
  • Мнения: 2 891
В 5-ия месец на бременността  Mr. Green

# 49
  • Мнения: X
Аз вече си купих столче за кола. Приятели искаха да си го продадат и затова.
Не ме е страх, въпреки, че родителите ми ми дават някакъви съвети да чакам след раждането.
Но нямам намерение да слушам никого, то си е Божа работа. Тъй като ние си направихме фонд "Бебе" и ще разместваме, оставила съм си 45 дни преди раждането само това да правя - да си пазарувам, подреждам, да си почивам и въобще да се наслаждавам на тези тихи и приятни моменти.

# 50
  • Мнения: 1 098
Сериозно почнах да пазарувам 22г.с. Сега 34г.с всичко е готово и ми е спокойно Peace

# 51
  • Мнения: 521
Аз смятам да започна с пазаруването в 8мия месец за да мога аз да си харесам нещата за бебето   bouquet

# 52
  • Мнения: 73
Започнах от сега.Купих шишета,стерилизатор,помпа за кърма,залъгалки,козметика,бодита и малко дрешки.Не бързам за тях.Просто за сега най-необходимото.Кошара имам,а количка след раждане.Остават ми някои още покупки,но тях също ще си ги набавя.Шопинг терапията ме зарежда с положителни емоции.Желая успех на всички майчета! Hug

# 53
  • Мнения: 195
Започнах да пазарувам от 8 месец и вече имам всичко необходимо  Peace
Не робувам на суеверия!

# 54
  • Мнения: 3 069
За креватче и количка може да се поинтересуваш в подфорума за детски магазини.
Иначе за Вики започнахме да пазаруваме когато влязох в 8-я месец.

# 55
  • Мнения: 4 621
В началото на 9 месец си купих всичко Hug

# 56
  • Мнения: 711
Не робувам на суеверия и за това купихме няколко дрешки доста рано- незнам дали бях даже в третия месец още. Въпреки това големите покупки сега започваме да ги правим - просто нямам къде да ги държа и за това не ги купихме по-рано. А и нещо ми е мерак най-вече дрешки да купувам - вече толкова много имам, чеееееее  Laughing

# 57
  • Мнения: 1 925
Към края на 5-ти месец.  Peace

# 58
  • Мнения: 509
Някъде към 6-я месец започнах с покупките и преди да влезна в 9-я всичко беше готово.Накрая вече само очаквах щастливия момент и бях спокойна,че всичко съм си избрала и купила сама.

# 59
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 531
В 6 месец си купих количката Peace

Общи условия

Активация на акаунт