ОКТОМВРИЙСКИТЕ кореми вече са големи, а и всяко бебче мило тайната си е разкрило

  • 12 465
  • 274
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 22 433
Добро утро момичета и от мен. ))

АНЕТТ, кошчето е направо приказно, със здраве да си го ползваш.)))
Аз пък тази сутрин си купих едно бебешко одеялце, направо фантастично - защо не правят такива и за големи, много ме е яд. ))))

Иначе бебето общо взето през деня не се обажда, повече късно вечер - не раздава чак ритници, но се усеща. Имам чувството, че се върти яко, направо салта прави. ))))

# 271
  • София
  • Мнения: 104
Момичета,  аз не съм сигурна какво усещам и кога.Вечер като си легна го виждам къде е, но май не го усещам като се мърда.И аз незнам.

# 272
  • Мнения: 1 305
Момичета мерси за милите думи. Ходих на ехограх казаха ми, че малко ми било уголемено легенчето не десния бъбрек и още незнам какво. Но ми казаха, че при някои бременни това се получава без да са болни, а може и да имам болки в бъбрека ако малкото мишле шава много много и го натисне и да ме боли бъбрека. Се едно имитирало бъбречна криза. Малко ми поолекна да си кажа честно защото не стига, че ме болеше ами и сама много гадно. Сутринта милото си идваше звъня му да го питам към 8 дали ще си е у нас каза че да и след малко ми звани закъсахме и аз хептем полудях ходих с майка ми и тя толкова се вживява в ролята на баба, че чак ме ядоса ама това е друга тема.
Айде пожелавам ви за днес аз да съм единствената която се оплаква другите само да се хвалите. И ако има най мрънкаща бремелинка на годината май аз ще взема 1-ва награда то 6 месеца се мрънкам и се оплаквам  ooooh! ама вие нали сте ми добрички и още ме траете  Hug

# 273
  • Мнения: 27
Здравейте мързелани-тумбалани  Hug ,
аз вчера си взех гадния изпит с триста зора и двеста мъки, ама нали все пак го взех  Peace
Меги как е във Варна мило? Разхождаш ли гащеризончето, зетя и снахата?  Wink
Ивонка утре ти стискаме палци за гадното счетоводство Praynig
Аз пък си усещам бебока, особено като се понаведа или дънките ми стягат, направо такъв недоволства бе калпазанина му ooooh! .... Засилва пропорционално шутовете, докато не се изправя или докато не си откопчая панталоните....
silverarrow дека си, бе чадо? Нещо тая нощ си кротувала, не си писала вув форума? Явно си имала по важни неща за ПРАВЕНЕ  newsm53
Мдааааа аз в петък пак на изпит, ма вече ме мързи да уча, та затва мисля на следващия да препиша.... Party
Ай да ставам да оправям кочинката в къщи, че като живееш с прасе и куче   animal037 Animal Pig и аз мама слонка   261uu просто няма начин да ти е чисто  Crazy
. Целууувввкиии   love001

# 274
  • София
  • Мнения: 1 228
Момичета, правя новата тема. Нямам време да правя красоти, копирам на Меги от старата. Само добавям козметични неща. Пък и не ме бива по красотите, изнервям се да цъкам линк след линк  Mr. Green
Хайде, че ме чака работа ...  Confused (Уф, не ми се работи вече....)
Ако има нови неща за добавяне или груби грешки, казвайте. Ама ще редактирам сигурно довечера чак ...

Общи условия

Активация на акаунт