Зелева супа-има ли желаещи?

  • 18 013
  • 535
  •   1
Отговори
# 60
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте!
ДИВА-3 , каква е цената на хапчетата зелева супа?

Аааа мацка с биричка ли ще разреждаш супата.  smile3525
 
Добре си дошла в редиците на линеещите зелчици!!!  Two Hearts

# 61
  • Мнения: 657

Аааа мацка с биричка ли ще разреждаш супата.  smile3525
 
Добре си дошла в редиците на линеещите зелчици!!!  Two Hearts

Joy Ще си сменям аватара Laughing. Все още съм в чуденка  newsm78, пробвах Японското чудо и свалих 6,5кг с него, ама има още за сваляне Thinking, та се замислям и за зелевата супа. Записала съм се в повечето диети Crazy, ама явно съм си мазохист все на драконовските се хвърлям hahaha

# 62
  • Мнения: 589
Пак съм тук!  newsm51
 Аз съм с ниско кръвно и го поддържам с кИфенце   food010
 Петя, не се шашкай от резултатите! Ние не сваляме с глад. Диетата е разработена за бързо сваляне при сърдечно болни, които се нуждаят от операция. А страхотната диета е на Доц. Байкова и изобщо не се гладува. Отслабва се на съвсем друг принцип. Поразрови се и виж.
  Аз лично не съм пила хапчетата, но може да прочетете за тях в по-старите теми. Ще ги намерите с търсачката. Аз предпочитам да си я сготвя, защото съм в майчинство, пък и като ядеш от чиния или пиеш от чаша, нагласата е различна. Успех на всички!   love001  newsm10

# 63
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
pepita78,  със зелето не гладуваш изобщо , а резултата е поразяващ.  newsm10 Но след нея е хубаво да се поограничаваш в яденето и затова аз мисля да си продължа предишната диета и с нея не се гладува само почасово се яде.  newsm03

# 64
  • Мнения: 657
 Нещо нямам настроение за готвене Crazy, нали все гладувам Embarassed Crazy. А задържат ли се резултатите след това Thinking

# 65
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Оооо мама-ели , как си мила зелчице?   love001 Аз съм супер щом не съм се почуствала все още кът ритана зелка.  smile3532

# 66
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Нещо нямам настроение за готвене Crazy, нали все гладувам Embarassed Crazy. А задържат ли се резултатите след това Thinking

Отзивите са различни, явно при всеки е индивидуално , както и свалянето на кг.  smile3521

# 67
  • Мнения: 4 770
Да, чудя се за хапчетата, защото не вярвам да имат същите нутриенти, за фибрите пъ е изключено, освен ако хапчето не е 20-30г поне. Все пак не сме в бъдещето.  Rolling Eyes
 От резултатите ви не се шашкам - за пръв път като бях на диета съм свалила 2кг за 3 дни   Shocked Shocked Shocked  - и то с по мъничко пастет, кисели краставички, че и с 1 вафла даже, не се бъзикам.  От 50 на 48.  ooooh!
 А за кафето - аз съм рядък случай. Ниско ми е и от него ми става по-зле. ooooh!

# 68
  • Мнения: 1 765
Това за тегленето...нямам кантар, а и мен много ме вълнуват обиколките, вместо теглото, щото по принцип ми е установено, че съм с доста тежки кости и лека никога няма да стана....


Ама да бях си измерила обиколките преди да започна...то и едва ли на втория ден е късно..днес ще се измеря - талия, ханш, бедро и ако се пресрамя ще докладвам  Blush

Бабче, а има ли ефект от добавките? Да вземем и ние с нещо да се подпомагаме....аз мисля след зелето да направя монодиета ( поне да се опитам )...Ох...гладна, злобна и дебела..това живот ли е?!?  #Cussing out

# 69
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Аз тез хапове ги взимах за в предишната диета , като прегреша да не ми се лепкат кг. , но все още ги пия въпреки , че не прегрешавам вече .smile3521 Но явно си има значение. За Елфино имам познати със страхотни резултати и то без диети.Аз ще го пробам но със диетка.  newsm10

# 70
  • Мнения: 533
Вижте това http://www.clip4e.com/play_debelanki.htm   smile3514
как човек да не мине на зеленце  eat  даже няма да пита дали е хапче или в течен вид. Laughing

# 71
  • Мнения: 4 770
Еее, пък ти!  Ми ние да не сме такива - тук са дадени само в тежък стадий. Ние не бихме си го позвололи, нали?  Peace

# 72
  • Мнения: 589
Вижте това http://www.clip4e.com/play_debelanki.htm   smile3514
как човек да не мине на зеленце  eat  даже няма да пита дали е хапче или в течен вид. Laughing
  Това е гадничко!
  Аз пиех до преди 2-3 дни Кларинол, но го свърших и се чудя дали пак да си взема или да сменя добавката. Иначе си пия чай Сание всяка вечер.
  Бабка Жабка, Елфино-то на хапчета ли е? Голяма ми изглежда кутията. Гледах го в нета, но ме интересува и какъв е състава, че съм малко проблемна с щитовидната жлеза.

# 73
  • Мнения: 4 770
mama-eli, как ти подейства кларинолът?   Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 589
mama-eli, как ти подейства кларинолът?   Rolling Eyes
  Има тема за Кларинола, в която съм писала.По принцип ми подейства добре в комбинация с диета. Бих го препоръчала след раждане, защото стяга отпуснатото и разтегнатото, като го превръща от тлъстини в мускули. Сега кожата ми изглежда по-добре. А бях се отчаяла, коремът ми беше като купа с желе и увисваше. Сега изглеждам като преди второто забременяване, но си имам още излишни килограми.

Общи условия

Активация на акаунт