Зелева супа-има ли желаещи?

  • 18 006
  • 535
  •   1
Отговори
# 75
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Вижте това http://www.clip4e.com/play_debelanki.htm   smile3514
как човек да не мине на зеленце  eat  даже няма да пита дали е хапче или в течен вид. Laughing

Ма я ги виж к'ви са пъргавелки , та чак шпагат разтегат.  smile3532

мама-ели за състава на Елфино-то пише само , че:

Елфино действа на 3 етапа:
1. Намаляване на глада
2. Намаляване на въглехидратите, които се превръщат в глюкоза
3. Намаляване на глюкозата, която се превръща в телесна маса

ЕТАП 1:

- индийската ягода стимулира производството на хормона серотонин, като по този начин намалява апетита и създава усещане за ситост, особено към сладките храни, които са причина за бързо натрупване на излишни кг.

ЕТАП 2:

- след консумация на храна , задстомашната жлеза произвежда храносмилателен ензим, който разгражда голяма част от въглехидратите, превръщайки ги в глюкоза. Специалният сорт Американски боб взаимодейства с ензима , като не позволява на въглехидратите да се превърнат в гликоза. Глюкозата ако не бъде изгорена от организма , се натрупва под формата на мазнини, които са причина за излишните кг.

ЕТАП 3:

- индийската ягода не позволява на неизгорената от организма глюкоза да се натрупа като телесна мазнина,като влиза във взаимодействие с друг ензим на новото на черния дроб.

Чрез трите си етапа на действие ЕЛФИНО спомага намаляването без гладуване.

Аз също съм със здравословен проблем и се допитах до лекарката ми и тя каза нейното положително ДА.  smile3521

# 76
  • Мнения: 589
Бабка Жабка, мерси за инфото  newsm51
 

# 77
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Бабка Жабка, мерси за инфото  newsm51
 

Моля , моля заповядай пак!!!   bouquet А може да запиташ и в сайта на елфино , ще ти дадат отговор утре!  Heart Eyes

# 78
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Я да запитам нещо.  Naughty Повече от 2-3 пъти не мога да ям супата , достатъчно ли е или е твърде малко? newsm78 А и като гледам тенджерата ще трябва тез дни да забъркам нова порция зеленце.  hahaha Ей , ма ми хареса даже я изрупах почти чорбицата.  Mr. Green

 Joy Joy Joy Ошашавих се вече , вместо тук да питам , първо в другата тема писах , демек в страхотната диета. Луда работа , тотално изперквам вече.  hahaha hahaha hahaha

# 79
  • Мнения: 589
В диетата пише да се консумира супата поне веднъж на ден. 3 пъти е супер. Аз си направих полувин доза и за утре май ще правя пак.  chef
  Бабка Жабка, ти с какво я овкуси? Промени ли нещо в рецептата?

# 80
  • Мнения: 4 678
Мили дами ,това е лично мое мнение!  bouquet
Според мен дали диетата е със зелева,спаначена или морковена супа и т.н.,значението ще е нищожно Thinking
При този 7 дневен режим(диетa) в случaя, няма начин да не отслабнете !
Просто според мен зелето служи за мотиватор,слабо калорично и подходящо за диети
Дали ще ядете зелева супа или гореща вода,диетата ще подейства! Peace
  bouquet

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 19:54 от Поци

# 81
  • Мнения: 928
Завърнах се  wavey wavey wavey wavey
ТУКА ГОЛЕМИ ДЕБАТИ СТАВАТ С ТАЗИ СУПА   lalalala   Joy
Утре нема да е,че цял ден нема да съм в нас,ама сряда и аз съм с вас  Peace

# 82
  • Мнения: 1 765
Поци, може и да си прав, но все пак не е ли имало и някакъв замисъл в създаването на рецептата  newsm78

Аз се видях в чудо, явно целият ми квартал е на диета, в четири аптеки проверих и в четирите количествата зелева супа  на хапчета се е изчерпала...а ми се искаше да ги започна и тях от утре... ooooh!

Както и да е, днес се чувствам по-гладна, но все пак дерзая... bowuu Няма да се даваме!

Приятна вечер...  bouquet

# 83
  • Мнения: 928
Аз се видях в чудо, явно целият ми квартал е на диета, в четири аптеки проверих и в четирите количествата зелева супа  на хапчета се е изчерпала...а ми се искаше да ги започна и тях от утре... ooooh!
newsm62 newsm62 newsm62

# 84
  • Мнения: 4 678
Поци, може и да си прав, но все пак не е ли имало и някакъв замисъл в създаването на рецептата  newsm78

Аз се видях в чудо, явно целият ми квартал е на диета, в четири аптеки проверих и в четирите количествата зелева супа  на хапчета се е изчерпала...а ми се искаше да ги започна и тях от утре... ooooh!

Както и да е, днес се чувствам по-гладна, но все пак дерзая... bowuu Няма да се даваме!

Приятна вечер...  bouquet

Не!
Утре ще пусна ,морковена диета!И в нея за 7 дена ,ще ядеш това което е и за Зелевата супа!И пак ще отслабнеш!Само ,че ще мааш моркови вместо зелки!
Диетите са почти едни и същи,но шараните са различни newsm62
Като се отслабва от Зелева супа ,що треа да се пази диета,а?

# 85
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
В диетата пише да се консумира супата поне веднъж на ден. 3 пъти е супер. Аз си направих полувин доза и за утре май ще правя пак.  chef
  Бабка Жабка, ти с какво я овкуси? Промени ли нещо в рецептата?

  Не съм я овкусявала с нищо , съвсем по рецептата.   bouquet Добавям малко оцет , но не винаги.  Blush
Завърнах се  wavey wavey wavey wavey
ТУКА ГОЛЕМИ ДЕБАТИ СТАВАТ С ТАЗИ СУПА   lalalala   Joy
Утре нема да е,че цял ден нема да съм в нас,ама сряда и аз съм с вас  Peace

Ма интересно е като има дебати,ако траем без да пишем , какъв е смисъла.  smile3534 Нови покупки има ли или нъцки?   love001

# 86
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Отнесох се с тез дебати и забравих да се похваля.  newsm68 Днес си влязох във всички дънки и съм безкрайно щастлива.  newsm44 newsm44 Само в колана лекинко ме опъват , но поне не ме стягат.  newsm03 Трябва да дерзая още малко , ще се справя.  newsm17
Лека вечер , момичета!!!  newsm51

# 87
  • Мнения: 4 678
Браво,лека нощ  bouquet

# 88
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Лека Поци и благодаря!  newsm03 Заповядай утре на кИфенце!  smile3521

# 89
  • Мнения: 4 678
Лека Поци и благодаря!  newsm03 Заповядай утре на кИфенце!  smile3521

Aаааааааааа, не смея Sick

Общи условия

Активация на акаунт