Какво направи мъжът ми, този простак?

  • 4 770
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 999
Да ви разкажа моята история. АЗ съм онази колежка, която ръси косми по колите на мъжете ви. Колегата ми беше съсед и ми предложи да ме вози до офиса сутрин. Лошото беше, че той много закъсняваше - тогава нямаше мобилни, обажда ми се от домашния и казва "Идвам, слизай!" и аз чинно слизам и заставам пред входа - дъжд, вятър, сняг, лапавица - аз чакам, чакам. Случвало се е по 15-20 минути да вися отпред. Накрая ми писна и, за да не се обиди, взех да си измислям разни ранни ангажименти и да ходя по-рано на работа, само и само да отклоня любезната му услуга. После се запознах с жена му и станахме приятелки. Тя ми сподели за женските косми на предната седалка, аз й дадох мостра от моята коса, тя сравни материала и се успокои.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 790
baibibi, хубава история. Но въпросната колежка не ни е съседка. Не живее някъде по обичайния път на мъжа ми към офиса. Специално е обикалял заради нея. После разбрах, че той и е предложил да я вози. И не я е карал да го чака. Абе нямаше да ги разбера тия работи. И до днес щях да си чистя косми от колата и от дрехите му и да вервам, че вятърът ги е довял. Ама пусто все някой услужлив познат ще се намери да ти палне фитила...

# 47
  • Мнения: 6 029
Саня, и моя мъж преди време караше една колежка. и тя го чакаше пред нас Mr. Green а той не ми казва моля ти се. трябваше да видя случайно през прозореца как някаква жена се качва в НАШАТА кола... цял ден да си мисля какво ли не... а той най-невинно да ми каже "ама аз не ти ли казах? забравил съм"... после се запознах с нея, тя сега има детенце, виждаме се из квартала... хепи енд в нашия случай.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Да де, то и аз вярвам, че само я е возил. Обаче от момента на намиране на първия косъм до момента, в който установих истината (пък може и още да не съм я установила, знам ли), освен описаното "Не знам" имаше и няколко лъжи -тях не съм ги писала. Изяснихме се уж и като го питах в края на краищата защо ме е излъгал, защо просто не ми каза, че ходи да взема колежката, отговорът беше.... "Не знам".  Twisted Evil
Не знаел.


Верчиту, оспамих ти темата, прощавай.

# 49
  • Мнения: 6 029
ох какво ли знаят тия мъже бе ooooh!

# 50
  • София
  • Мнения: 397
абе щом е ходил специялно да я взима,че и пари е теглил тайно не се заблуждавай че са само колегиални отношения.а и щом космите й са повече от твоите-доста й се е търкала главата в седалките. извинявай,ако убивам детското в теб,но ме е яд ,че са те взели за шаранче.

# 51
  • Мнения: 236
абе щом е ходил специялно да я взима,че и пари е теглил тайно не се заблуждавай че са само колегиални отношения.а и щом космите й са повече от твоите-доста й се е търкала главата в седалките. извинявай,ако убивам детското в теб,но ме е яд ,че са те взели за шаранче.
  newsm10

# 52
  • Мнения: 3 211
И от къв зор ние трябва да познаваме? newsm78
Нещо не мога да разбера идеята на темата.
и защо не е темата в клюкарника newsm78

# 53
  • Мнения: 4 965
Сана, направо ти завидях. Поне космите по твоя мъж и по колата са все от една и съща, а в нашата кола всеки ден има различни косми. Моят мъж не може да отказва и като го молят колежките редовно ги развежда по домовете (тези, които са в нашата посока). Дори веднъж дойде да ме вземе и мен, а вътре имаше 3 колежки, че дори едната ми беше седнала на мястото, ама аз бързо раздадох правосъдие. Twisted Evil
Ама пак продължавам да намирам косми  Confused.
Засега съм сигурна за онези 3-те - руса, чернокоса и червенокоса. Ама от 1-2 дни се появиха и едни къси вапцани в кармазъ косми + капачка от токче (хмммм).

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Азаф, проведи разследване  Laughing

В интерес на истината трябва да кажа, че след време мъжът ми ходил у някаква жена по работа. Жената имала куче. В тази връзка мъжът ми ме предупреди, че можело да намеря косми от куче в колата или по дрехите му  ooooh!  Laughing Laughing Laughing
Толкова съм го уплашила с тия руси косми  Laughing
Ама пада му се. Да не ме е лъгал.  Naughty

# 55
  • Мнения: 4 965
Азаф, проведи разследване  Laughing
...

Започвам да душа наоколо.  animal037

# 56
  • Мнения: X
Саня, вземи купи един шампоан против косопад на таз колежка, бе!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Саня, вземи купи един шампоан против косопад на таз колежка, бе!
Ако щеш вярвай, мислех да го направя! Обаче после се отказах. Така де, реших да почна да събирам за перука! Тя пък тогава май спря да се вози. Или мъжът ми взе да и чисти космите вместо мен. Едното от двете.

# 58
  • Мнения: 30
Саня, намери някой добър и услужлив колега да те кара с колата  Laughing и моя ми ги разправяше разни там приказки от 1001 нощ ама аз им нямам много вяра на мъжете, техните хормони са по-палави все пак  Mr. Green та и аз си намерих един колега дето си е услужлив та и забавен на всичкото отгоре ама понеже е с гола глава и не падат косми  Laughing направо си му разказах на моя и то няколко пъти как използвам транспорта и той взе да се нерви, почна да ме пита защо толкова често, ама как все той ме кара и т.н. зададох му същите въпроси и от известно време има мир и любов - без косми и случайности  Mr. Green да видим до кога  Laughing
проверка му е майката за да не си мисли че вече не забелязваш какви ги върши и да се отпусне  Grinning

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 790

Ахам  hahaha Абе това, мъжовете не са като хората! Видят някое кокошче и хоп-накокошинят се и те! После се чудят що фърчи перушина  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт