Възбужда ме...

  • 12 740
  • 161
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 835
Представяш ли си, привлякла си съседа чак тук?! Mr. Green

Не мога да си представя, точно аз, да привлека точно този съсед! Mr. Green Joy Joy

# 151
  • Мнения: 3 423
Говори ми, ако трябва, и коленете
ще сгъвам, докато козирувам. Даже
може и да мълча. Ако много се налага.

# 152
По обед вече мога да кажа точното ниво на хормонален дисбаланс, мога да кажа колко е нервна жената, откога не е правила секс, как го е правила за последно, как предпочита да го прави както и ред други неща. Знам и сметката за ток, парно, вода, сутиен в Мола, БТК телефония, Глобул - Глобул телефония, смс, пикчър месидж, кога за последно е била на врачка и дали някога е мечтала да работи певачка.

Да бе, да. Оценките по литература за 1 и 2 срок в 7 клас не можеш ли да надушиш ?  smile3534 smile3533 hahaha hahaha hahaha

# 153
  • Мнения: 4 736
Брех, мерзавеца му с мерзавец Crossing ArmsВъзбуди любопитството ви, както едно време  Whistling Mr. Green

# 154
По обед вече мога да кажа точното ниво на хормонален дисбаланс, мога да кажа колко е нервна жената, откога не е правила секс, как го е правила за последно, как предпочита да го прави както и ред други неща. Знам и сметката за ток, парно, вода, сутиен в Мола, БТК телефония, Глобул - Глобул телефония, смс, пикчър месидж, кога за последно е била на врачка и дали някога е мечтала да работи певачка.

Да бе, да. Оценките по литература за 1 и 2 срок в 7 клас не можеш ли да надушиш ?  smile3534 smile3533 hahaha hahaha hahaha

Зависи от дъщеричката. Ако надуша, че има перспектива много други работи мога да усетя.

Брех, мерзавеца му с мерзавец Crossing ArmsВъзбуди любопитството ви, както едно време  Whistling Mr. Green

Страстта ти към пеперудите ми напомня за Ханибал Лектър.

# 155
  • Мнения: 2 022
Мерзавецът е дошъл на работа с градския транспорт - познах, нали?!
Затова е толкова възбуден, че чак форумът замириса на феромони.
 Mr. Green

# 156
Мерзавецът е дошъл на работа с градския транспорт - познах, нали?!
Затова е толкова възбуден, че чак форумът замириса на феромони.
 Mr. Green

Казвам се Мирослав Велинов и карам военен джип Хъмър. Не колата ме кара да се чувствам мъж ами аз карам нея да се чувства кола.

# 157
  • Мнения: 4 736
...ами аз карам нея да се чувства кола.
А търкаш ли я редовно...по лайсните?! Ако ли не, рано или късно ще ти изневери Mr. Green

# 158
...ами аз карам нея да се чувства кола.
А търкаш ли я редовно...по лайсните?! Ако ли не, рано или късно ще ти изневери Mr. Green

 Laughing  Кас, ти се бъзикаш, ама виж това :

http://www.renault-bg.com/smf/index.php?topic=21056.0

За да Ви въведа леко в обстановката, Венетка е любимата кола на пича който е почнал темата ...

# 159
# 160
  • Мнения: 4 392
Страстта ти към пеперудите ми напомня за Ханибал Лектър.
А твоят вълчи нос- за Патрик Зюскинд... Whistling

Опа, замислих се.. Joy.Напоследък и аз май съм замаяна от пИпИруди Thinking

# 161
...ами аз карам нея да се чувства кола.
А търкаш ли я редовно...по лайсните?! Ако ли не, рано или късно ще ти изневери Mr. Green

Търкам толкова здраво, че често ме наричат Миро Торпедото.

Общи условия

Активация на акаунт