Презервативи??!!

  • 5 207
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 197
Първия път се пазим с прекъсване на акта, а втория с презерватив. предполагам, че няма нужда да обяснявам защо - всеки знае.

# 31
  • Мнения: 139
Ползвам презервативи винаги. Те ми осигуряват психически комфорт, нямат странични ефекти нито за мен, нито за партньора и не може да се намери довод, който да ме убеди в твърдението, че без презерватив било по-хубаво.

# 32
  • DE
  • Мнения: 967
Хапченца!

# 33
  • Мнения: 274
според мен (не че някой ме е питал)  *SV*  пише много полезна информация, и разсъждава доста мъдро,но нали форума е да си пишем разни темички да си каже всеки мнението и тн не е нужно ако някоя тема не ти хареса да опрекваш другите за това,че са писали и тн.

# 34
  • Мнения: 6 993
Прекъснат акт, след тестове за СПИН.
Щото аз искам бебе, той не. Да видим кой е по-късметлия. Засега той Laughing
Преди брака за мен презервативите са били задължителни.

# 35
  • Мнения: 14 654
Предпочитам ги пред всеки друг контрацептив.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 104
не ползваме презервативи, не ми понасят Close

# 37
  • Мнения: 2 035
Преди бебка използвахме главно тях, но сега "страх лозе пази" минах на орални контрацептиви, че голям съм шаш да не се обебя толкова скоро пак  Crazy

# 38
  • Мнения: 46 511
Презервативи.

Преди известно време решихме да не ползваме, демек прекъсване на акта, но толкова ме е страх от бременност, че не ми издържаха нервите, залагам на сигурното  Stop не ни пречи за сега ...

# 39
  • Мнения: 3 674
Не ползваме презервативи..  Sunglasses.

# 40
  • Мнения: 4 546
предпочитам презервативите.
прекъсването на акта не ми допада психически. също, по ТВ веднъж хванах някакъв лекар да обяснява, че прекъснатият акт, ако се практикува в продължение на години, допринася за създаване или задълбочаване на проблеми с простата при мъжете. пък мен мойто мъж си ми е мил, не искам да се поврежда  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 47 981
за презервативите- и на мен н е ми харесва момента със слагането, но толкова ме е страх да не забременея, че като знам че няма презерватив и изобщо не мога да се отпусна и секса просто не се получава, а с презерватив съм спокойна и всичко си е ок
въпрос на психика Peace

# 42
  • Мнения: 253
Не харесваме презервативи, нито аз, нито мъжа ми! И по по най да са, ако можем без тях!Предпочитам други методи - хапчета преди, сега спирала, може  и да се стерилизирам  след няколко години, като реша със сигурност че не искам повече деца. 
Иначе ако не е сигурна връзката, ако има и  дори и най малко съмнение за болест, инфекция, зараза презерватива е единственото решение и съм най големия му поддръжник! Peace

А няма ли в БГ прогестеронови инженкции?
Слагат се муслулно на 8-12 седмици и са 99% сигурни.
Тук са доста разпространени и почти без пари. Държавата плаща за тях, за контролиране на раждаемоста.
В клиниките има и свободно презервативи, всеки да си взема, както и МНОГО информация за СПИН и много други болести предавани по полов път. 

# 43
  • София, център
  • Мнения: 3 455
...нима вие не правите секс???????


ССФ не прави секс  Laughing !

# 44
  • Мнения: 302
Не си падам нещо по презервативите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт