Презервативи??!!

  • 5 209
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 733
Имам спирала. Презервативи не олзвам и не практикувам прекъсване на акта Simple Smile

# 61
  • Мнения: 244
отначало се пазехме чрез прекъсване но после решихме да правим бебе и разбрах какъв е кеф двмата заедно  Mr. Green но като родих..презервативи изпитвам панически страх да не забременя отново  Embarassed

# 62
  • Мнения: 1 152
Мразя презервативи! Прекъснатият полов акт е най-добре за нас!

# 63
  • Мнения: 730
Има вече сигурно десетки такива теми ,което до някъде определя интереса към поредната пусната и не мисля,че ще има еднозначен отговор.За едни е приемлив варианта презерватив,за други-не,но както и да е. Аз ползвам просто защото другите средства са ми противопоказни/хапчета и спирала/.На прекъснатия акт много не вярвам.

# 64
  • София
  • Мнения: 5 729
Не ги харесвам презервативите,губи се част от усещането,според мен  Thinking.

# 65
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Мразя презервативи. И двамата ги мразим. Почти винаги сме практикували прекъсването. Откакто правим отново опити за бебе, се родих  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 524
Повече от година съм фен на презервативите, без тях не мога, толкова съм свикнала. Не се губи усещането и е по-хигиенично.

# 67
  • София
  • Мнения: 175
Използваме презервативи в някои дни от месеца. Иначе с прекъсване на акта или просто завършваме орално. Хубавото е, че всичко зависи от моето мнение. Ако реша, че ще се чувствам по-сигурна, мъжът ми ще се съгласи и хич няма да мрънка. Ако пък се появи бебче, ще се справим. Това му е хубавото на връзката, да си спокоен и сигурен в партньора си.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт