Няма ли свестна козметичка в тая София да му се невиди!

  • 63 008
  • 133
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 72
Sonne , да ти кажа щом пъпчиците са станали в пъпчища, това със сигурност е по вина на козметика, или по точно некадърност. Трябвало е още след 1-я път да я смениш. Аз от моята съм много доволна и всеки път излизам от салона с нова кожа да се каже.

# 31
  • Мнения: 1 629
Sonne , да ти кажа щом пъпчиците са станали в пъпчища, това със сигурност е по вина на козметика, или по точно некадърност. Трябвало е още след 1-я път да я смениш. Аз от моята съм много доволна и всеки път излизам от салона с нова кожа да се каже.

е да трябваше ама все си мислех, че като имат дипломи за козметички и салона е хубав и скъп няма да ме направят така, но уви в грешка съм била Twisted Evil

# 32
  • София
  • Мнения: 4 179
Моите момичета-снахички ходят в един салон, аз също, но по-нередовно. Много са доволни, като се има предвид, че едната е с праблемна кожа. Салона е на В.Левски, близо до Дондуков.

# 33
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Здравейте, някой ходил ли е на козметик в комплекс"кристал 2000" в Обеля.
Мисля да си записвам час там, но незнам на кого ще попадна  Sad

# 34
  • Мнения: 0
Козметичката в студио BELIZE под колоните на графа,толкова внимателно работи, че имах чувството че нищо не е почистила  Laughing

# 35
  • Мнения: 24
Здравеите аз ходя на козметик в люлин 7 над метростанция изток и съм много доволна.Много е внимателно момичето прави ми почистване вече 3 път и излизам леко зачервена, но това е разбираемо за моята чувствителна кожа.За колата маска съм чувала че е много добра ,но не съм пробвала, защото немога да ги изтарпям тия косми по мен толкова далги за да хвашта колата ,подмишниците ми ги маха с пинтсета и ме меже с нещо от което ми растат много бавно.

# 36
  • София
  • Мнения: 178
djula, дай повече инфо за козметичката-адрес, телефон...

# 37
  • Мнения: 24
Салонат се казва Biuti Hear мацето май се казва Мартина тел. 0894 66 86 24

# 38
  • Мнения: 383
Здравейте, момичета,

моля ви,  Praynig споделете координати (тук или на лично съобщение) на добри специалисти козметици (за коли маски, почистване на лице, оформяне на вежди) в София, както и на салони за лазерна епилация с нормални (не много високи) цени и добри лекари дерматолози, които работят там. Моля също, ако някоя от вас има подобен опит, да сподели дали лазерната епилация премахва подкожните косми?  Thinking

Ще съм Ви много благодарна ако ми дадете и координати на добър фризьор в София за подстригване (класическо, без модно филиране) и изсушаване (изправяне или "на четки" само със сешоар, без преса), без значение от местоположението. Живея в София, в Красна поляна и в района има няколко салона за красота, но ми предсои едно събитие и нямам време да ги пробвам с риск да не се получи желяният резултат.

Извинете, ако тук не е мястото на тези въпроси, но вече писах в две подобни теми и не получих отговори до сега.
Благодаря предварително за евентуалните отговори!    bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз съм страшно доволна от моята козметичка. Вече 5-6 години ходя само при нея - и за кола маска, и за почистване на лице. Работи много внимателно, до сега никога не ми е направила една рана или какъвто и да било проблем. Работи с хубава козметика - Thalgo. Цените са съвсем прилични.
Салонът се намира на ул. Цар Иван-Асен ІІ, близо до Румънското посолство. Козметичката се казва Мариана, тел. 8438362.

Ще се възползвам!

# 40
  • Мнения: 4 275
Аз съм страшно доволна от моята козметичка. Вече 5-6 години ходя само при нея - и за кола маска, и за почистване на лице. Работи много внимателно, до сега никога не ми е направила една рана или какъвто и да било проблем. Работи с хубава козметика - Thalgo. Цените са съвсем прилични.
Салонът се намира на ул. Цар Иван-Асен ІІ, близо до Румънското посолство. Козметичката се казва Мариана, тел. 8438362.

Ще се възползвам!

Дали съществува още въпросното козметично студио?

# 41
  • Мнения: 383
За черния списък: Емилия Вукадинова. Някой я беше препоръчал в тази тема, може би самата тя, и аз за съжаление се излъгах да я пробвам  ooooh! Положението е трагично при нея! Първо, работи незаконно в някакво жилище с апарати и козметика за домашна употреба, второ е некадърна или невижда добре, не съм сигурна, но определно НЕ СТАВА за козметичка. След 2 часа и половина си тръгнах обезкосмена наполовина и бясна на тези "доброжелателни препоръки" във форума = нахални реклами  #2gunfire
Момичета, не се доверявайте на всички препоръки тук, дори и от регистрираните потребители  Naughty

Последна редакция: пн, 06 юли 2009, 11:58 от pokita

# 42
  • Мнения: 4 275
Pokita, за кой салон става въпрос?

# 43
  • Мнения: 383
Pokita, за кой салон става въпрос?

Не бих го нарекла салон, а по-скоро скривалище за незаконно упражняване на дейнстта  Naughty :

В София, ул. Искър 45 или 47, етаж 3 (пресечка на бул. "Васил Левски"), близо до Математическата Гимназия.

Последна редакция: пн, 06 юли 2009, 14:10 от pokita

# 44
  • София
  • Мнения: 1 914
А, то имало тема с повече препоръки. Сега остава да изберем от всичките.  Thinking

Преди 2 седмици майка ми ходи на козметичка, препоръчана от форума и не е доволна. Не й е направила рани, но това е защото няма пъпки май.  Grinning Но нищо не беше почистила, комедоните си седят. Масаж- леко, леко.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт