Няма ли свестна козметичка в тая София да му се невиди!

  • 63 007
  • 133
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 228
Аз съм страшно доволна от моята козметичка. Вече 5-6 години ходя само при нея - и за кола маска, и за почистване на лице. Работи много внимателно, до сега никога не ми е направила една рана или какъвто и да било проблем. Работи с хубава козметика - Thalgo. Цените са съвсем прилични.
Салонът се намира на ул. Цар Иван-Асен ІІ, близо до Румънското посолство. Козметичката се казва Мариана, тел. 8438362.

Ще се възползвам!

Дали съществува още въпросното козметично студио?

Съществува. Мариана следващите 2 седмици е отпуск обаче - до към 20-ти юли.

# 46
  • Мнения: 4 275
Благодаря! Ще чакам да се върне значи  Hug

# 47
  • Мнения: 5 228
Дано да останеш доволна. Тя вече работи с още една марка козметика - Bioline, пак е много качествена. А ако си само за кола маска, можеш и за следващите дни да си запишеш, но при дъщерите й, те също работят много добре.

# 48
  • Мнения: 72
аман от некадърници!и на мен ми писна докато намеря свястна козметичка!казва се илияна,много е готина,в пловдив салон перфект,gsm 0887108222!
ти отиваи там ,аз в този салон не стъпвам точно илияна ме смаза ,на втория ден след процедурата се белих като гущер. сега заобикалям салона от 100м направих грешката само,защото е близо до нас немога да посаветвам никой да ходи там.НЕ ХОДЕТЕ

Подкрепям! Преди ходим в кичука, но козметичката реши да смени салона и сега е в центъра в салон "Захир". Работи с уникална френска козметика (Академи) и най-важното е, че работи с удоволствие. Резултати има, при това положителни. Ако някой реши да пробва да ми пише на лични за повече инфо. Иначе в салона са 2 козметички, ама другата нещо не става (прави ми кола масла, ама нещо не можа да се справи). Май се отплеснах нещо в приказки.  Hug

# 49
  • Мнения: 846
Момичета и аз съм с чуствителна кожа и много лесно се зачервявам, Но си открих моите козметички и те са цели две  Grinning

Едната прави ръчно почистване, салона се намира обаче в Младост 1А, казва се Нов Силует, ако някой се интересува ще дам телефон.

Другата козметичка обаче прави почистване само с ултразвук, което е подходящо именно за такива хора като авторката и мен разбира се  Laughing Няма ръчно почистване и това предпазва напълно от каквито и да е зачервявания или наранявания, а в същото време кожата се почиства много хубаво. Слагам линк към салона http://www.fitnessmladost.com/BG/index.htm има си и ценоразпис, обаче сега като бях последно има разлика, която не са отразили, но е в рамките на 2-3 лв.

Това почистване с ултразвук мисля, че се прави в още няколко салона, може да се проучи...

Надявам се да съм била полезна Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 1 733
Pokita, за кой салон става въпрос?

Не бих го нарекла салон, а по-скоро скривалище за незаконно упражняване на дейнстта  Naughty :

В София, ул. Искър 45 или 47, етаж 3 (пресечка на бул. "Васил Левски"), близо до Математическата Гимназия.

Покита, аз я препоръчвах Емилия преди време.
Изключително ми е странно това, което казваш, защото, както съм писала, ходя от години при нея и съм много доволна.
Нещо не ми е много ясно точно какво ти е направила, нещо явно не сте се сработили, но мнението ти е отвъд крайно.

Както и да е, разбира се, имаш добър избор от козметички, момичетата препоръчват и други места, тъй че се надявам да откриеш своето. Peace

# 51
  • Мнения: 383
Pokita, за кой салон става въпрос?

Не бих го нарекла салон, а по-скоро скривалище за незаконно упражняване на дейнстта  Naughty :

В София, ул. Искър 45 или 47, етаж 3 (пресечка на бул. "Васил Левски"), близо до Математическата Гимназия.

Покита, аз я препоръчвах Емилия преди време.
Изключително ми е странно това, което казваш, защото, както съм писала, ходя от години при нея и съм много доволна.
Нещо не ми е много ясно точно какво ти е направила, нещо явно не сте се сработили, но мнението ти е отвъд крайно.

Както и да е, разбира се, имаш добър избор от козметички, момичетата препоръчват и други места, тъй че се надявам да откриеш своето. Peace

Проблемът е там че нищо не ми направи! Трябваше да ми направи кола маска на цели крака и триъгълник, а след 3 часа чекнене във всевъзможни безумни пози си тръгнах с космите  Close Това наистина беше най-некадърната (за кола маска) козметичка, при която някога съм ходила. И на всичко отгоре работи незаконно - няма разрешително за дейността, което означава че не плаща данъци, никой не я проверява дали спазва хигиенните изисквания и т.н. Може би затова цените й са малко по-ниски от останалите салони в София, но тя и толкова пари не заслужава - за кола маската която всъщност НЕ МОЖЕ да прави  Naughty. Друго не съм опитвала при нея, но няма и да опитам.  Crossing Arms

# 52
  • София
  • Мнения: 973
Аз ще препоръчам салона на Диди http://www.studio-didi.com/  Студиото се намира на Будапеща, между Раковска и Мария Луиза. Посещавам го от 2005 година. Беше близо до работата ми и така го открих, дори след като си преместихме офиса и не ми е толкова удобен пак го посещавам. Няма нещо от което да не съм доволна, правила ми е и кола маска и почистване на лице, различни терапии според сезона, подстригване.....стига толкова съм я хвалила Simple Smile , надявам се сами да се уверите Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 1 825
Даниела, студио Хамам на Симеоновско шосе. Съвсем наскоро я открих и мога да кажа, че никога не съм имала по-гладко лице.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 733
Pokita, за кой салон става въпрос?

Не бих го нарекла салон, а по-скоро скривалище за незаконно упражняване на дейнстта  Naughty :

В София, ул. Искър 45 или 47, етаж 3 (пресечка на бул. "Васил Левски"), близо до Математическата Гимназия.

Покита, аз я препоръчвах Емилия преди време.
Изключително ми е странно това, което казваш, защото, както съм писала, ходя от години при нея и съм много доволна.
Нещо не ми е много ясно точно какво ти е направила, нещо явно не сте се сработили, но мнението ти е отвъд крайно.

Както и да е, разбира се, имаш добър избор от козметички, момичетата препоръчват и други места, тъй че се надявам да откриеш своето. Peace

Проблемът е там че нищо не ми направи! Трябваше да ми направи кола маска на цели крака и триъгълник, а след 3 часа чекнене във всевъзможни безумни пози си тръгнах с космите  Close Това наистина беше най-некадърната (за кола маска) козметичка, при която някога съм ходила. И на всичко отгоре работи незаконно - няма разрешително за дейността, което означава че не плаща данъци, никой не я проверява дали спазва хигиенните изисквания и т.н. Може би затова цените й са малко по-ниски от останалите салони в София, но тя и толкова пари не заслужава - за кола маската която всъщност НЕ МОЖЕ да прави  Naughty. Друго не съм опитвала при нея, но няма и да опитам.  Crossing Arms

Не съм правила там никога кола, само лице работим и съм доволна. Както и тези от клиентките й, които аз познавам.
А на теб, както писах и по-горе, пожелавам бон шанс с намирането на твоите козметичка/фризьорка.

# 55
  • Мнения: 8
Емел, би ли споделила къде точно се намира салона? Какви са приблизително цените? Имат ли сайт , или ако можеш остави някакъв телефон Благодаря.

# 56
  • Мнения: 1 354
Аз ли бъркам или наистина след процедура"почистване на лице"(а не релакс,анти-стрес и т.н.), лицето е нормално да седи подпухнало 1-2 дни,даже и ужасно подпухнало  Shocked  newsm78 Просто процедурата е такава(след пластична операция пак има подпухване Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 1 733
Според мен не е.

# 58
  • Мнения: 111
Аз съм много доволна от мойта козметичка. Не бих я сменила за нищо на света и я следвам независимо къде работи. Открих я преди 2 години в спа Сабина.Сега работи в Студентски град. Ако някой се интересува ще му дам координати.

# 59
  • Мнения: 401
Здравейте от мен, скоро се престраших и отидох при една козметичка, която се оказа изключително добра поне в колата маска. От 18 години практикува тази професия и си личи, защото не усетих почти никаква болка. Преди ходех при една която така ме дърпаше, че ръцете ми се потяха от болка, а аз мислех че е нормално да боли така, но уви тя просто не е работила нито с качествен материал, нито е дърпала правилно. Не пиша за правя реклама на козметичката просто съм била в положение, в което да не знаеш къде да отидеш от страх какво ще бъде. Казва се Ели, салонът "FIORE" (не съм сигурна за името, но мисля че е така)се намира на колелото на 4 километър, посока Ст.град. Който има нужда от добра козметичка в колата маска, друго просто не съм опитвала при нея, ако желае да отиде.

Съгласна съм, и аз съм ходила много пъти при Ели във "ФИОРЕ". Много е ловка, това си личи даже само от това как маже коламаската с шпатулата. Ходила съм  и на почистване на лицето при нея и съм доволна. Жената си играе, след почистването прави и масаж на лицето, което се включва в цената. И цените й хич не са високи! От една година не съм я посещавала, защото се преместих на друго място, обаче когато колата на ръцете на други места беше 9-10 лв, при нея беше 8. За почистването на лицето ми вземаше, доколкото си спомням, не повече от 12 лева.  Освен това, Ели държи на хигиената - не почиства маската от лицето с някакви си гъбички за многократна употреба (които са много добра среда за развитието на микроби),  а те кара да идеш до мивката да се измиеш сама. И ако види някакви големи възпалени пъпки, които може да са причинени от стафилококи например, отказва да те чисти, и те праща на дерматолог. Така предотвратява заразяване на другите клиентки. Единственият минус на салона е, че там доста често се пуска чалга, но пък това се изтърпява, на фона на другите предимства.

Общи условия

Активация на акаунт