Най-жадуваните плодове настанени са дълбоко в НОЕМВРИйското сърце

  • 9 738
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5
Zdraveite momicheta Hug
Izvinqvam se predvaritelno za latinicata. no tova e polojenieto tuka = daje i prepinatelnite znaci ne sa si na mqstoto Laughing
Byrzam samo da  vi kaja. che si prekarvam starhotno = tuk e istinski rai.no nqmam tyrpenie da se vyrna i da si pishem. 4e tuk s internet sa skarani horata v hotela...Haide.gushkam vi vsichkite = po=malko pishete. 4e nqma da smohna da vi cheta posle.xi=xi=xi Hug Hug Hug

# 46
  • Мнения: 1 546
Мараба,mishunka! WinkВесело изкарване в слънчева Турция!  grinning039

Аз, момичета, днес мога да си поспя до по-късно, защото имам късни часове, нооо..само ме вижте!Кукнала съм от 6.30  Shocked, мия чинии и поливам цветя...Да ви се похваля, че в момента в ТЪрново е мрачно, хладно, вали леко и съм отворила цялата къща да влезе въздух. Simple Smile

Хрумна ми едно такова заглавие за следваща тема:
"Гордо си носим сладките кореми до Ноември месец ще станат още по-големи"  Grinning

Хайде като първа раннобудница да ви черпя по едно кафенце:

# 47
  • Мнения: 804
Ditta, мерси за кафенцето, толкова добре изглежда, че ако не го бях спряла щях да изтичам да си поръчам едно кафе с мнооооого сметана и канела  chef А сега си пия шипковото чайче с мед и се чудя как ще изкарам деня, защото хич не ми се работи. Вчера вечерта се премерих и установих, че вече съм 60 кг. Всеки килограм отгоре надминава психологическата бариера за теглото ми... Не ме интересува как изглеждам, просто е странно #Crazy А и бебо не дава никакви знаци - нищо не съм усетила, започвам да се тревожа сериозно. Добре, че в понеделник съм на лекар.

# 48
  • Мнения: 421
Simple Smile madchen     психологическото ни равновесие определено е в опасност Simple Smile Аз също съм психясала.... и знаеш ли,не стига,че съм качила някакви си мизерни 1-2 килограма,а и определено по дрехите ми изглежда,сякаш дори в караката съм посвалила,амии и днес в банята си забелязах ЦЕЛУЛИТ  #Crazy   - до сега четох,че можело да е на хормонална основа и после да изчезнае,но аз съм много зле психически и скоро ще се предам на лудустта!  Crazy

Ditta
  Мерси за кафенцето.В Плевен сутринта към 6 и нещо имаше страхотна БУРЯ имах пране на терасата,щеше да го издуха,а попринцип там е доста закутано...и порой,порой... Сега е рахат - хладно и приятно и аз излизам.Днес ще гледам да не ходя по жегите Simple Smile

# 49
  • Мнения: 5
Здравейте момичета!
mishunka дано си изкарваш добре там Simple Smile, че после ще разказваш Simple Smile
Ние тази година планувахме круиз, но малко ме достраша и го отложихме.Реших, че някъде в България ще е по-добре да отидем Simple Smile.......но кога newsm78.........това е друга тема 
Тук леко се е заоблачило- надявам се малко да повали, но не за да стане още по-голям задух,а малко поне да се разхлади.
Момичета не ми се ходи вече на работа, а като се замисля още от сега да оставам в къщи.....и това не ми допада като вариянт, но ще гледам да поговоря със шефа и от август ......ама ще видим Simple Smile
Приятен ден Ви желая!

# 50
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Здравейте мацки и от мен.

Аз също съм със смешните колограм и нещо максимум отгоре- но  Naughty се виждам едва ли не двойна  ooooh!, за целулит се ослушвам и т.н... Joy

Иначе, ако наистина бях качила примерно 5 кг., сега в тая жега щях ама наистина да изпукам, щото и без друго трудно се справям с жегата, кръвното, главата си Crossing Arms


Мими22, как си, какво стана с теб?

# 51
  • Мнения: 1 546
Ама вие верно ли чааак сега имате целулит?? ooooh! За ПростоАЗ знам,че е малка още и е нормално, за Azade - не знам...ама аз отдавна съм загубила тая битка... Tired Е, не съм от най-трагичните случаи..дано поне със стрийките се размина.

# 52
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Нямам, ма и майка ми няма , а аз от как се помня ( е от около 16 годишна) се потя по разни уреди и правя упражнения.. А като разбрах, че бебка е на път си купих един крем и редовно си мажа ханша и краката. Да не говориме ,че още мога да избутам разстояние някакво на велоергометъра. Въобще, решила съм доколкото мога да не се изпускам, щото после сигурно ще орева форума.

Ditta, ти в кой месецот бременността брош че си?

# 53
  • Мнения: 20
Добър ден и от мен.Уфф тази тема за килограмите е болезнена за всички ни.Аз от както се помня съм била слабичка и само при мисълта колко ще кача се побърквам,но се успокоявам че най-важното е бебка да е добре пък после ще свалям.Иначе и аз за сега съм качила 2кг,но до края има още много.

# 54
Здравейте момичета!
Като ви чета, че усещате бебета започвам да се притеснявам вече. На мен ми е втора бременност и съм 17 г.с. Кажете моля ви, в коя г.с. усетихте да мърдат човечетата?

# 55
  • Мнения: 1 546

Ditta, ти в кой месецот бременността брош че си?

Ми и аз не знам...май от другата седмица мисля вече да влезем в 5ти,а?
А иначе я кажи мога ли да се мажа с крем против целулит?Че имам спомен, че май не е препоръчително за бременни?И да взема и аз да се кача на велото... Embarassed И аз съм 2 кг отгоре за сега, да видим...

# 56
  • Мнения: 20
До колкото знам антицелулитните кремове не са препоръчителни, а на велоаргометъра бъди внимателна и не се натоварвай много.Целулита май е неизбежен и после и с него ще трябва да се справяме

# 57
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз се чувствам супер, защото е охлаждащ и мисля, че внимателното му нанасяне на частта от колената до полукълбата на ханша е глезотия, която ми доставя удоволствие. Лекарката ми не е казала лоша дума против този ми навик и даже днес, в служебния асансьор се загледах, че съм смешна, защото имам стегнати бели крачета като на 18 годишна от една страна, а от друга коремче като на Наполеон:) И той е бил така - стегната фигура, но по средата с коремче:) Иначе нагоре- корем и бюст редувам с бебешко олио на Джонсън и Нивеа. А спорта даже е ползен за мен, предпазва ме от обездвижване от една страна и се предполага, че по-лесно ще родя newsm78 Чела съм за жени, който са намалили натоварването по време на бременност, но не и самите тренировки, което пак по книгата на д-р Спок минава за полезно...А аз имам в себе си супер енергия - като Батман съм станала:)
Иначе идея си нямам колко съм бременна.Знам, че бебето е на 15 седмици и няколко дни биологична възраст.

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 10:28 от Azade

# 58
  • Мнения: 1 919
Здравейте момичета!
Като ви чета, че усещате бебета започвам да се притеснявам вече. На мен ми е втора бременност и съм 17 г.с. Кажете моля ви, в коя г.с. усетихте да мърдат човечетата?
 зависи с каква плацента си-предна или задна.Ако си с предна ще го усетиш по късно...за 1 път около 19 г.с го усетих ама все едно ми къркореха червата-дори не съм сигурна сег аот няколко ден аусещам по интензивни движения и подритвания и съм 21-22 г.с   мамите със задна плацента усещат това много по рано от 17г.с нататък, но при всеки е индивидуално и не се шашкай предварително-всичко ще бъде наред Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 100
Добро утро и от мен! newsm51
Nunka и за пия Малтофер на таблетки - като бонбончета са - с вкус на шокалад и ванилия, но спрях да ги дъвча, защото от желязото зъбите пожълтявали. Иначе на опаковката пише, че са за дъвчене/хрупане, но добре че може и да се гълтат Laughing

Нашето момченце в началото на 19 г.с. беше 308 грама - колкото три шоколада. Развива се 1 седмица напред засега, ама то с тия витамини, които пия вече 1 година, какво друго да очаквам.
Ditta, можеш да се мажеш с крем против целулит стига да не съдържа кофеин. Аз намерих един такъв на Avon, но не съм много редовна, че ми писна от мазане вече с какво ли не, дано само после да не съжалявам.  Оправдавам мързела си с това, че майка ми няма и една стрия, а пък хормоналния целулит изчезвал после Laughing Повече ме притесняват спуканите капиляри, но ще ги изтърпя до ноември и после - лазер.
А за стволовите клетки - тук струва 2 600 лв всичко, няма такси всяка година, освен ако не избереш плащане на вноски. Не съм проучвала много, от ЖК ми дадоха една книжка и в нея имаше няколко реклами. В БГ пак се правят на тарикати и искат повече #Cussing out Цената на слугата тук е абсолютно нормална за стандарта. Интересно колко струва в Западна Европа newsm78

Общи условия

Активация на акаунт