Страхотна диета за страхотни тела !!!!!!!

  • 15 802
  • 305
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 224
Scorpi, нИдей се срамува, хора сме, грешни сме...,а давай напред!
Така де, айде сега да не празнуваме и с любимите си  Naughty
Каквото такова, продължаваме. Аз се старая да съм стриктна, е, онзи ден си облизвах пръстите от рибката, дето мушках в устичката на малкото диване, мъ кво да прайш - човещинка. И тараторчето на синчето дообрах  Embarassed
Не вярвам да има човек на диета, който да е абсолютно без прегрешения...пък знам ли? Мога само благородно да завиждам на такива характери.
Отивам да си правя чая за 16,00 часа, за да поизстине малко.
Хайде, горе главата!  Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 224
Още веднъж да питам за солетите, позволени ли са?

Аничка, аз лично бих ги изключила.

# 92
  • Мнения: 3 782
Още веднъж да питам за солетите, позволени ли са?

Аничка, аз лично бих ги изключила.
Sad

# 93
  • Мнения: 1 130
Saga благодаря за разбирането  Heart Eyes  bouquet Хвана ме яд обаче, защото като карах Японското чудо успях да устискам, въпреки че и там имах по някое залитане - ама пък нямах рожденници   Whistling
ani_4ka и аз мисля, че трябва да разкараш солетите - по-добре си купи сливки и като огладнееш съвсем много пък не ти е още време за храна - си гризкай от тях  Peace

# 94
  • Мнения: 224
Момичета, аз верно съм начинаещ, ама като гледам що ядене е в Диета 2 и Диета 3, направо тръпки ме побиват. Нека някой, който е направил "пълния курс" да сподели. Аз понеже не спортува, не мога и да си помисля за толкова ядене, а явно трябва да се спазва предписаното.
Scorpi, споко   bouquet Като ти гледам линийката, искрено ти се възхищавам!
Аничка, я по-бодро - каква е тая привързаност към солетките  Grinning Във въглехидратните дни имаш вариант за хляб - може би сухарче ще е добър заместител. Знам ли каква идея да ти дам?
Хайде, стига сте се изкушавали с храни извън графика.  Stop Ох, аз довечера с това гости  Cry
Ще издържа и ще ви се похваля утре  Laughing
Галатея, с теб заедно я захванахме. Какво ще хапваш утре?

Кураж, момичета!

# 95
  • Мнения: 3 782
Незнам,но съм свикнала да си хрупам солети. Незнам как ще се откажа? А хляб не съм яла не помня от кога. Минаха със сигурност три седмици.

# 96
  • Мнения: 3 782
искам да попитам при белтъчните храни когато се косумерт само едни вид ли трябва да е или може да се комбинират?

# 97
  • Мнения: 3 425
Ани4ка, за деня трябва да е едно и също и на обяд и на вечеря  Peace

Още се подмотквам аз  Blush

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Здравейте, момичета! и аз ще се пробвам от днес да вляза във форма, че много наруших всичко

# 99
  • Мнения: 3 782
Защо никой не пише тук? Къде сте? Малко ми е трудно да вляза в тази диета ,като няма поддръжници.

# 100
  • Мнения: 3 425
Уффа, ще отскоча днес за мляко и започвам...и ще си гукаме...обаче наистина бяхме по-голяма банда  Crazy Нещо тез отпуски развалят пейзажа  Crazy

# 101
  • Мнения: 358
Аничка, влизай смело в диетата! Първите дни хапвай по по-големи количества от зеленчуците и киселото мляко, докато посвикнеш. После намали порциите, за да отслабваш по-бързо Hug

# 102
  • Мнения: 3 782
Аничка, влизай смело в диетата! Първите дни хапвай по по-големи количества от зеленчуците и киселото мляко, докато посвикнеш. После намали порциите, за да отслабваш по-бързо Hug
Първият ден ми беше много трудно. Но сега вече съм добре, ще попитам нещо, аз знам отговора,но нищо. Вечер си лягам късно след 12.00 и отново огладнявам. Грехота ли е да изям едно тараторче,после се качвам на тренажора и го компенсирам. Вече съм на трети ден, нямам търпение да стане утре да ям картофи /варени/, че много ги обичам.

# 103
  • Мнения: 3 425
Все си мисля,че щом лягаш в 12 можеш последно да хапнеш в 2130-22....и какъв е тоз тренажор по никое време  newsm78
Аз лично хапвам към 2030,но и в 22 съм в легнало положение и 23 спя;)

# 104
  • Мнения: 3 782
Eми, не мога да спя  Embarassed какво да направя. Тогава ми е по-спокойно, той ми е в стаята, а и до към 20 часа съм на работа.

Общи условия

Активация на акаунт