Целулита! (или тема за успокоение)

  • 5 321
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 246
Не знам за мъжете и жените, обаче вчера на плажа какво малко момченце видях - по-малко от моя, дебеличко и цялото му дупенце на дупки....  33uu

# 76
  • Мнения: X
Е, не! Не е честно! Нито целулит, нито стрии, нито косми!  Mr. Green
Искам да съм азиатка!  Wink Laughing
Мани - бегай, мъжете искали да спят с окосмена жена, че да им е на късмет - благополучие - там според техните си вярвания, и те си присаждат разни косми по тялото, а мъжете по гърдите ooooh! #Crazy - това съм го чела, не съм проверявала лично Mr. Green

# 77
  • Мнения: 19 303
Съжалявам, че не съм по темата ама някой може ли да ми каже в подтемата за диети и отслабване как мога да вляза. Не намирам опцията "бърз отговор".Благодаря предварително.


това ли търси6?
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=60.0

# 78
  • Мнения: 280
Привет,мили мами!
Моля всички от Вас,които посещават масажист,или са посещавали,или имат познати доволни от него/нея,да пишат тук,за да можем успешно да се преборим с целулита.Ще чакам отговорите Ви!
 

# 79
  • София
  • Мнения: 89
Да ама хич не се успокоих  Cry

# 80
  • Мнения: 1 817
Лили, естествено, че искам да нямам целулит. Докато живеех в България нямах. Но тук не мога да се отърва! Ако имаш идеи как да го махна, моля!  Peace

# 81
  • Мнения: 1 952
Аз ще ти кажа кое действа при мене..всеки ден спорт поне по 30 мин, много вода и крем Дева, и разбира се диетки, но не глад, а просто подбиране на храните и напитките.
Има ефект наистина, но  съм се занемарила и пак на зле тръгват нещата. Трябва да се стегна.

# 82
  • Мнения: 1 817
Спорт и вода  Peace
Крем Дева не мога да си купя! В Германия съм...
Кои храни не трябва да се ядат? Казвай бързо  Praynig !

# 83
# 84
  • Мнения: 1 817
Голямо благодарско!   bouquet  bouquet  bouquet

# 85
  • Мнения: 326
Аз няма целулит  Simple Smile никога не съм имала и мисля че е така ,защото съм вегетарианка
За съжаление просто не е така, ами си една голяма щастливка  Grinning  Аз съм вегетарианка от 10 , а може и повече години, но откакто се помня имам целулит и то страшен. Наистина страшен. Лошото е че само един път се опитах да го поукротя с кремове, но не бях упорита и така си и остана. Понякога по-вече, понякога по-малко. Сега пак реших да се мажа и на спорт ще ходя  Simple Smile Голям съм ентусиаст, да видим до кога.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт