Целулита! (или тема за успокоение)

  • 5 326
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 639
И аз се израдвах на снимките и от утре съм с къса пола,хич не ми дреме ,че тук там се понабръчквам!!!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Мен не ме успокоява факта, че известните дами имали целулит  Naughty интересувам се аз как изглеждам с моя си такъв  Grinning Grinning...дам...независимо от килограмите не може без целулит.... Peace

# 32
  • Мнения: 489
Не мисля така. Аз нямам засега и се моля и за в бъдеще да не се появи Praynig Но пък имам стрии Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 2 386
Аз съм толкова обикновена...
200 пъти си отворих темата и се порадвах  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 131
Cry и на мен ми се появи и то в щедри количества по време на бременността. До сега съм наддала 10-11 кг, но пък целулита е навсякъдеее...ужас....прави ми впечатление ,4е се наливам постоянно с газирано,а това е враг номер на 1 на целулита-спряла съм почти да пия вода-а точно това трябва ooooh!....а бе отчайващо е.
Дайте съвет за премахване-кремче, процедури..... #Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 2 051
Че тя дъщеря ми се роди с целулит и още си има детето по дупето, а е слабичка.
Та аз ли да се шашкам...
 Joy
Мен целулита не ме притеснява, повече са ми неприятни стриите.

# 36
  • София
  • Мнения: 4 762
а аз дори съм чела някъде че т. нар. целулит е хормонално обусловен и няма накъде без него. един вид - всяка жена го има и не е нещо ненормално както се опитват да ни втълпят от козметичните индустрии и медиите. само за да си пробутват глупавите скъпи антицелулитни кремове
другото пък което съм чела в книга по китайска медицина е, че целулита се образува от пиене на много вода - те препоръчват до половин литър на ден, не повече. а всички списания тръбят - пийте колкото се може повече вода. на кой да вярваш newsm78

Не знам какво пишат по списания и книги, но аз лично нямам наистина никакъв целулит (само 3-4 стрии), а нито тренирам, нито имам специален начин на хранене  Tired Струва ми се, че е наследствено донякъде. Майка ми е на 48 и също няма, а начинът й на хранене не е по-различен от моя  Rolling Eyes
Имам и още 1-2 приятелки, които нямат никакъв.
А относно снимките, които сте показали, не знам какво ме топли мен или някой друг, че звездите имат. Факт е, че не е естетично да видиш дупе с доста целулит, обуто в къси панталонки или пола. По плажовете не се заглеждам, но ми се струва, че повечето българки сме с хубави дупета  Crazy
Въобще хубавици сме  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 492
Кажете как се борите вие с целулита ?
Аз за сега никак - но смятам да започна тези дни .
Онзи ден си се разхождам по нощница и случайно минах покрай огледалото - егаси тая гад как се разпространява , като епидемия - а мога да се закълна , че преди даже дебела нямах - но бях на 21 - сега вече на 25 г и ужаса ме сполетя !
В момента на ляво и надясно разпитвам за комплекта на дева - първо защото е много евтин и не ми се дават в момента излишни пари , второ заради дисковете с упражнения .


Докога ще се сещам за гъза си , само като идва лято ... еххх  #Cussing out

# 38
  • Мнения: 1 432
Знаете ли защо мъжете нямали целулит?
Аз ще  ви кажа. Защото било гадно  Mr. Green
Аз не знам някой без целулит.Всяка нормална жена има  Mr. Green.И аз имам  Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 208
Почти всички жени имат - сигурно има няколко щастливки на света без -но те са само за разнообразие. Май си е  хормонално. Като ученичка още имах ама тогава лесно се разкарваше. Сега нещо не мога да го разкарам от д-то въпреки усилята и парите  Simple Smile

# 40
  • Мнения: X
И аз имам Rolling Eyes, не е много, но се старая да го държа под контрол Crossing Arms

# 41
  • софия
  • Мнения: 1 745
Ооооо,не е вЕрно,че всички мацки имат целулит  Naughty!
Аз съм единствената от мойте приятели,която имам тази екстра  Tired!Всички са яко "опънати"!
Късмет...к'во да кажа...
Майка ми и баща ми  Mr. Green нямат грам,а аз съм се надупчила,за цялата рода !

# 42
  • Мнения: 1 952
Много, много рядко може да видиш жена без целулит. Дори тези много слабите може да нямат дупки по гъзовете, ама и те са на вълни.
Незнам кво стана....и аз имам, а съм слаба.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 481
Когато тренирах здраво във фитнеса миналата година, целулитът ми изчезна, ликвидирах го тотално! След бременността имам, но отскоро поднових тренировките...Освен излишните килограми се надявам да преборя и него.
По темата- Миша Бартън винаги ме е удивлявала  Tired Толкова слаба и толкова отпусната.

# 44
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Гадна работа е целулита. Преди в наалото на всяка пролет се мажех с крем, който го елиминираше, но сега необяснимо защо не ми позволяват докато съм бременна да използам подобни продукти.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт