Целулита! (или тема за успокоение)

  • 5 328
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 472
Не ме успокояват тези снимки.
Какво ли не съм пробвала вече- терапии,здравословно хранене,фитнес,мазане,повече вода пих и нищо.
 Само временно подобрение,е поне не става повече.

# 46
  • Мнения: 1 339
Не ме успокояват тези снимки.
Какво ли не съм пробвала вече- терапии,здравословно хранене,фитнес,мазане,повече вода пих и нищо.
 Само временно подобрение,е поне не става повече.

То не трябва да се пробва. Тези неща, които си описала трябва да са ти ежедневие и начин на живот  Peace

# 47
  • Мнения: 2 199
Ами не че се не се изкефих на снимките на Бритни и Парис, обаче, не ми се вярва да имат целулит,
 Thinking
не изключвам и да имат, но не изключвам и някой с Фотошоп да си е играл да ги омаскари  Twisted Evil
 Thinking

# 48
  • Мнения: X
Ами не че се не се изкефих на снимките на Бритни и Парис, обаче, не ми се вярва да имат целулит,  Thinking
не изключвам и да имат, но не изключвам и някой с Фотошоп да си е играл да ги омаскари  Twisted Evil  Thinking
Shocked Абсурд - и те са хора, жени - к'во като имат пари - нямат целулит, не ги лови куршум и като ходят до тоалетна мирише на цветя ли? Глупости Whistling

# 49
  • Мнения: 120
Ейййй, не е истина този балкански манталитет да се успокояваме с дереджето на другите по-зле от нас - "не е важното аз да съм добре, важното е ти да си зле"  Mr. Green  newsm48

Ама да си призная честно и мен ме поуспокоиха снимките. И то главно защото виждам че не е до желание или нежелание за борба с целулита - и те , мадамите, могат и си позволяват всичко най-добро против целулита, и аз не спирам да се боря упорито с него, а той си стои ... еми, явно грешката не е в моя телевизор...   newsm68

# 50
  • Мнения: 108
Яка тема си е това...който няма е късметлия,за съжаление аз не съм от тези ....имам малко но имам  Sad

# 51
  • Мнения: 19 323
момичета ,не мислите ли ,че снимките може да са монтаж на фотографа?ако имаха такъв целулит,защо когато снимат например Парис на червения килим и тя е със супер къси роклички ,никога нищо не се вижда.там поне няма фотошоп.винаги съм се чудила как звездите се опъват след раждане.и си мисля,че има разни процедури ,които махат тази гадост Thinking

# 52
  • Мнения: 364
Аз няма целулит  Simple Smile никога не съм имала и мисля че е така ,защото съм вегетарианка

# 53
  • Варна
  • Мнения: 3 415
2fast4u, дори и като си стиснеш кожата на бедрата пак нямаш целулит така ли newsm78
...аз това не мога да повярвам че има жени без целулит... Peace

# 54
  • Мнения: 1 952
Аз няма целулит  Simple Smile никога не съм имала и мисля че е така ,защото съм вегетарианка
Ако не е тайна колко годишна си?

# 55
  • Мнения: 364
Ами може да звучи странно,но да нямам грам даже когато си стисна кожата с ръка.Аз съм и доста слаба.Н а 26 години съм

# 56
  • Мнения: 1 339
Хахаха  Joy Joy Joy
2fast4u сега ще те изядем  Mr. Green  Как може да намяш целулит бре  ooooh!
Не е за вярване  Laughing

# 57
  • Мнения: 364
Ами ако искате ме яжте  Grinning ама да поясня,че едва ли ще ви се усладя  Mr. Green скоро ми откриха дефицит на мазнини в организма от което имам малко проблеми.Та от къде маzнинки за целулита  Flutter Както каzах съм вегетарианка и то по рождение.Никога не съм яла месо,става ми лошо само от миризмата му  Sick

# 58
  • Мнения: 1 817
Имам целулит на всякъде. И кво да се гръмна ли? Със или без, мъж ми няма да ме смени заради единия му целулит... Диети спазвам, спорт правя, кремове мажа, но като бях на 16 нямах целулит. Е, сега вече няма да го махна. Не ми пука! Който не ме харесва, да не ме гледа!  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 952
Имам целулит на всякъде. И кво да се гръмна ли? Със или без, мъж ми няма да ме смени заради единия му целулит... Диети спазвам, спорт правя, кремове мажа, но като бях на 16 нямах целулит. Е, сега вече няма да го махна. Не ми пука! Който не ме харесва, да не ме гледа!  Mr. Green

Тц, недей така, не може с целулит, най- малкото не ти ли пречи на собствения комфорт и самочувствие, остави го мъжа ти какво мисли за портокалите ти Naughty
Бой на целулита, бой  box

Общи условия

Активация на акаунт