" Ало, аз съм любовницата на вашия мъж! "

  • 7 263
  • 161
  •   1
Отговори
# 120
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Не е лошо да драсна 1-2 реда и да си ги сложа на нощното шкафче. До тях ще сложа очилата и да видим дали ще ме хванат неподготвена..............  newsm48
Какво то? Тип "Съжалявам, не мога повече!" и ...?

# 121
  • Мнения: 3 423
- Защото тази вечер си е у дома при теб, а не при нея
- Защото и е развалил вечерта с отказа да остане при нея и тя иска да му върне жеста като му развали вечерта посредством семеен скандал, който се очаква да му вдигнеш ти
- Защото се надява да реагираш първосигнално и да го изгониш
- Защото се е натаралянкала и я е избило на сълзливи откровения от типа "ти си окови, а аз съм свобода и радост"
 

Ти луда ли си?! Що да ми се обажда, за да ми каже,
че той е при мен. Че аз и това знам, нали хърка тук.
Пък и моите първосигнални реакции са съвсем други.
Как така ще му вдигам скандал за това, че е ангажиран
в уоркшоп, да не съм луда. Пък и ако го изгоня, минавам
в друга данъчна група, тоест данъците ми се качват, и
не ми е изгодно. Да не говорим, че трябва сама да си
плащам наема. Не. Трябва да съм луда, за да го изгоня.
Ако той е доволен и щастлив, това няма как да не влияе
на семейната ми идилия. Абе картите са у мене, бе, както
и да го погледнем. Няма кво да се хаби и да ми звъни. Освен
ако не иска да дойде и да помогне в домакинската работа.
Да, в този случай май аз дори бих поела инициативата.

# 122
  • Мнения: 1 072
Какво то? Тип "Съжалявам, не мога повече!" и ...?

Бу, наистина ли си представяш как изричам тези думи???  Mr. Green

Нещо от рода на: Скъпа, много ти съчувствам и те разбирам / по принцип/ , но моля те, използвайте презерватив. Все пак смятаме ние двамата да имаме още деца. Не проваляй бъдещето ни. Целувки. Лека нощ. Да,....да,.... пак ще се чуем.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ха, имаше някаква статия, помня смътно, мацката пишеше: Ако мъжът ми ми изневери, надявам се да го прави без да се влюбва, надявам се никога да не направи глупостта да ми каже и да го прави с презерватив.

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Абе то и аз мислех, че като се случи ще съм саркастична, цинична и много отракана, обаче беше точно обратното..стъписах се отвратително нетипично...Факт Embarassed

# 125
  • Мнения: 2 491
...
Освен ако не иска да дойде и да помогне в домакинската работа.
Да, в този случай май аз дори бих поела инициативата.

И аз това писах преди, ще й пратя мръсните му дрехи, да пере и да глади и да не мисли за глупости посред нощ. Поне може да ми помогне с нещо, няма дсамо аз да върша домакинската работа, а тя... Crossing Arms

# 126
  • Мнения: 677
Избирам си умни и дискретни любовници, разбрал съм се тях да не звънят!

# 127
  • Мнения: 1 895

Не съм! Но те са Laughing Всичко е по-истински случай Laughing

# 128
  • Мнения: 3 423
Ха, имаше някаква статия, помня смътно, мацката пишеше: Ако мъжът ми ми изневери, надявам се да го прави без да се влюбва, надявам се никога да не направи глупостта да ми каже и да го прави с презерватив.
Моя ще да е била. Laughing

# 129
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Благодаря, Тони, поне барабалекс ще спи спокойно.

# 130
  • Мнения: 1 072
Не е лошо да драсна 1-2 реда и да си ги сложа на нощното шкафче. До тях ще сложа очилата и да видим дали ще ме хванат неподготвена..............  newsm48
Какво то? Тип "Съжалявам, не мога повече!" и ...?

..... и ще изрека култовата реплика достатъчно високо, че и той да ме чуе - "Ситроен С3 от магазина"  smile3521

Бу, най-после загрях какво си искала да кажеш...................  Sunglasses

# 131
  • Мнения: 5 103
Aко някоя ме събуди посред нощ, за да ми каже , че е любовницата на мъжа ми ще го събудя и него да си направим конферентен разговор, кой кого, как и защо?

# 132
  • Мнения: 1 299
Не изчетох всичко, но май никоя не е предположила, че любовницата може да се обажда с някаква идея от типа - на теб ти изневерява, мен ме лъже, че ще се разведете... Аз бих се съюзила с мацката и ще му разкатаем фамилията  newsm65

# 133
  • Мнения: 3 835
Не изчетох всичко, но май никоя не е предположила, че любовницата може да се обажда с някаква идея от типа - на теб ти изневерява, мен ме лъже, че ще се разведете... Аз бих се съюзила с мацката и ще му разкатаем фамилията  newsm65

Първо ще омета с нея, де каквото има за омитане, и чак тогава ще му мисля, дали да се съюзяваме.
Ей така за идеята, не че ми пука чак толкова! Mr. Green Joy Joy Joy

Ама и аз не разбрах, за какво точно ще ми се обажда, да не би да иска да си менкаме любовниците? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 134
  • Мнения: 1 299
абе имаше един такъв филм преди времето - накрая го утрепаха и си разделиха паричките Wink
Касиди каза, че може и черен хумор  Peace

Общи условия

Активация на акаунт