" Ало, аз съм любовницата на вашия мъж! "

  • 7 251
  • 161
  •   1
Отговори
# 150
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аууу, Мю, няма да звъня у вас Joy

# 151
  • Мнения: 1 006
АЗ : - Ало, аз съм съпругата на любовника ви. wavey
ТЯ : - Крайно време беше... Crossing Arms
АЗ : - Моля ви, вземете си го у вас, ще ви платя... Praynig
ТЯ : - Ма той не щеее... Cry
АЗ : - Що тъй?  33uu Как да ви помогна? Да не би да сме с различен брой дупки?
ТЯ : - Предполагам не.
АЗ : - Тогава какво не ви е в  ред?
ТЯ :   newsm78
АЗ :    Stuck Out Tongue Winking Eye  или също  newsm78 търся следващата желаеща.

# 152
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, ама вие го превърнахте на забавление Mr. Green
Жената страда, поплачете си с нея...

# 153
  • Мнения: 3 423
Като ви чета, май ви се иска телефонът да звънне, а?

# 154
  • Мнения: 1 629
Знаеш, че домакините скучаят, защо да не чакаме да звънне пък?!

# 155
  • Мнения: 1 181
ами случи се нещо подобно, на девойката явно й е било скучно и решила да се погаври с някой.
Звъни джиесема един ден, мъжа ми вдига и оная почва "здрасти, какво правиш коте, миличко кога ще се видим, нямам търпение вече" и т.н. и т.н. Той затвори. На другия ден същото. Обаче моя тогава изтърси - чакай ще ти дам жената да се разберете  Laughing И така, поприказнахме си с момичето, мноооого си поговорихме, тя всячески се опитва да ме убеди че му е няква там на моя. А аз бях толкова културна, възпитана и любезна  bowuu че около час след като затворихме тя ми се обади пак, за да ми се извини за безпокойството и да ми обясни откъде и как е намерила номера и името на моя.

# 156
  • Мнения: 512
Ами - случи ми се нещо подобно, но всъщност не търсеха мъжа ми, а баща ми - ние тогава живеехме (сами) в жилището на родителите ми и това си беше техният телефонен номер.
И досега не знам дали не беше някаква лоша шега, защото баща ми има рядко срещаното име... Иван Иванов, а женицата така го търсеше - по име и фамилия. Странно за любовница, нали? Един мазен гласец, "ами къде е, кога ще се върне (те с майка ми живееха в провинцията тогава), хи хи михи, ами той знае за какво го търся" и подобни глупости...
Не си казваше името, но аз любезно се мъчех да изкопча нещо - "Да му предам ли нещо?" и от тоя сорт. Обаче тя - не, ще се обадя пак. И това продължи месеци. Shocked
Казах на баща ми, той дори не се смути - каза, ами като не си казва името и какво иска - затваряй й телефона.

# 157
  • Мнения: X
Хич не е смешна темата...когато наистина се случи е много гадно...знам от личен опит, говорила съм с една такава госпожа като малка /търсеше майка ми...но беше се навила и с мене да разговаря  #Crazy/.
Тя е в слабата позиция /за да звънни по телефоните посред нощите/ и от това става много зла.
И на всички им става зле! Абе е...си откачалките истерясали.
Мерки трябва де се вземат /всякакви разрешени и неразрешени/ това да НЕ се повтаря.

# 158
  • Мнения: 599
Аз пък ще я поканя да си направим тройка Joy
А като се появи на вратата Моя сигурно ще избяга hahaha

# 159
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Кой ще избяга - Твоя от Нея или Тя като го види?

# 160
  • Мнения: 599
Моя ще избяга,защото няма да знае,че съм му подготвила такава изненада Mr. Green

# 161
  • София
  • Мнения: 1 732
Ще й обясня, че явно сме жени с вкус, но аз напоследък не мога да се насладя на съкровището пълноценно, тъй като все още не мога да се излекувам от трипера. 

Общи условия

Активация на акаунт