" Ало, аз съм любовницата на вашия мъж! "

  • 7 262
  • 161
  •   1
Отговори
# 135
  • Sofia
  • Мнения: 7 011
"Диаболично" с Шарън Стоун и Изабел Аджани ли?

# 136
  • Мнения: 1 299
"Диаболично" с Шарън Стоун и Изабел Аджани ли?

Може, не помня вече, знам само че двете се съюзиха с/у мъжа, ама коя каква беше  newsm78

# 137
  • Мнения: 3 835
"Диаболично" с Шарън Стоун и Изабел Аджани ли?

Може, не помня вече, знам само че двете се съюзиха с/у мъжа, ама коя каква беше  newsm78

Аз пък се чудя, как точно го утрепаха, не мога да си спомня и това е! Tired

# 138
  • Sofia
  • Мнения: 7 011
Ами те колко опита правиха, и аз не помня точно кой беше успешният!  Joy
Гърмяха го, давиха го, удряха ...

# 139
  • Мнения: 3 835
Ами те колко опита правиха, и аз не помня точно кой беше успешният!  Joy
Гърмяха го, давиха го, удряха ...

Сега си спомних, тия бяха някакви непрофесионалистки! Mr. Green Не си спомням, ама май накрая без да искат го утрепаха!  Joy Joy

# 140
  • Мнения: 1 006
Абе няма ли кой да й каже на любовницата :"Честито! Кои са любимите ти цветя и на кой адрес да ти ги изпратя?"

# 141
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Tя: "Ало, аз съм любовницата на вашия мъж!"

Аз: варианти за отговор:
1. Ами, приятно ми е, ставаме две. А децата от кого са? От мен или от вас?
2. Надявам се, че ползвате презервативи - имаме СПИН (нали черния хумор е позволен Twisted Evil)
3. Бъркате номера, аз съм лесбийка. Но всъщност, какъв приятен глас имате! Защо не се видим? Flutter
4. Аз пък - на вашия. Приятно ми е.

Май това ми хрумва. Но не знам ако наистина ми звънне някоя, как бих реагирала. Вероятно бих затворила newsm78


А как бихте реагирали ако ви кажат "Ало, аз съм любовникът на вашия съпруг?" (както беше попитал някой по-горе), или пък "Ало, аз съм вашият любовник"?  Mr. Green

# 142
  • Мнения: 5 468
Котета, няма да сте толкова ехидни, ако ви се случи наистина. Представям си, как ще увисне всяко едно чене и ще почервенее аристократската ви бяла кожа... от гняв велик.
Ама сегичканаааа... хоморески, а, хоморески? Няма да е приятно, да знаете. Добре, че онези кокошки не звънят често.

# 143
  • Мнения: 765
 Тя : "  Ало , аз съм любовницата на вашият мъж "
 Аз : " Да бе , аз съм английската кралица , любовниците на моят мъж са дискретни и възпитани и не звънят по нощите . Освен това ги познавам всичките . "
 Тя : " Говоря сериозно , защо не ми вярвате? ! Искате ли да знаете..."
 Прекъсвам я и затварям телефона . Следващите няколко дни прекарвам в конспирации и следене , разбирам всичко за нея и започвам да я тормозя психически ...уфф...размечтах се...
Едно е сигурно - това ще е една от големите грешки в живота и .   Grinning

# 144
  • Мнения: 216
ако ми се обади ще е знак 4е най-накрая я е навил за тройка. Не бе сериозно ако мъжа ми реши да 4ука някоя първо аз ще я е*а Twisted Evil

# 145
  • Мнения: 5 877
Tя: "Ало, аз съм любовницата на вашия мъж!"

Аз: варианти за отговор:
1. Ами, приятно ми е, ставаме две. А децата от кого са? От мен или от вас?
2. Надявам се, че ползвате презервативи - имаме СПИН (нали черния хумор е позволен Twisted Evil)
3. Бъркате номера, аз съм лесбийка. Но всъщност, какъв приятен глас имате! Защо не се видим? Flutter
4. Аз пък - на вашия. Приятно ми е.

Май това ми хрумва. Но не знам ако наистина ми звънне някоя, как бих реагирала. Вероятно бих затворила newsm78


А как бихте реагирали ако ви кажат "Ало, аз съм любовникът на вашия съпруг?" (както беше попитал някой по-горе), или пък "Ало, аз съм вашият любовник"?  Mr. Green

Хахаха, добро чувство за хумор имаш.

# 146
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Барабалекс, вече ти завидях по-горе, че Тони си подбира любовниците. Няма нужда да ни го навираш в очите Crossing Arms

# 147
  • Мнения: 2 891
Тя го прави, за да ни стане ясно, ако някоя от кандидат-любовниците случайно не е разбрала  Mr. Green

# 148
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Има логика Mr. Green

Аз прочетох въпросната статия и там едноот предположенията Защо го прави? беше, че тя просто завижда...

# 149
  • Мнения: 1 629
Отглеждам си предвидливо един огромен олеандър на терасата. Малко преди да се оженим си го взех. Сега знам защо.

Проблемът ще е , че ще звънне посреднощ, ще събуди детето, ще събуди и мен, а тогава ще озверея най-вероятно и въобще няма да разбера кой и за какво се е обаждал. Ако звънне културно през деня, вече има варианти за разговор:
ТЯ : -Ало, аз съм любовницата на вашия мъж!
АЗ: -Сигурно имате грешка, моят номер е ХХХХХХ.
ТЯ: -А, не, не, този е телефонът! Аз съм любовницата на Х.
АЗ: -Ми, хубаво, а вие как се казвате?
ТЯ: -Не е важно аз как се казвам, аз съм му любовницата на Х!
АЗ: -Ама, това ясно бе, кажете сега как се казвате? Нещо така за себе си, да се опознаем. Как да обсъждам интимни подробности с непозната?
ТЯ: -Той нали ме познава, интимно!
АЗ: -Той си е за него си, аз не ви знам. Имате ли деца? Това първа извънбрачна връзка ли ви е? Мъжът ви знае ли?
ТЯ: -Много сте злобна! Не чувате ли какво ви говоря! АЗ съм любовницата на Х!
АЗ: -Драга госпожо, не ми пука за Х. Вие как се чувствате от положението си? Смятате ли, че живеете в грях?
Мъжът ви знае ли? А, майка ви?
ТЯ: ...тряска телефона....

Общи условия

Активация на акаунт