Режим на Пиер Дюкан - 13 част

  • 26 421
  • 553
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 900
Аз пък докато чакам господата от МОН  да благоволят да пуснат ценните резултати  изпих до момента 3,5 литра вода/упиках се направо... hahaha/,ама нещо не съм гладна и се чудя сега дали насила да ям нещо или само кафе да си направя ... newsm78
Даа,голямо изпитание е задържането ,там е ключа от бараката и който се справи с него ,значи е овладял напълно контрола над своето тяло!    bouquet

# 496
  • Мнения: 1 890
Фоли, браво на теб! дано да издържиш и в трета, че аз, като съдя по себе си, там ще ми е най-трудно! то, затова съм и на този хал, стигна си килограмите и после яко на масата да наваксам пропуснатото пък после ме е яд!
Дано, аз ще  докладвам редовно как е, и ако е трудно ще  вия силно!!!!!!! Joy Joy Joy

# 497
  • Мнения: 2 584
и аз днес съм повече на вода май, не ми се яде и това си е, толкова ми е жега нямам търпение да се прибера и да си почина Joy, ама като знам малката как ме чака на вратата с обувки в ръка, и в момента в който се прибера сяда, обува се и ми вика (хайде тича) демек да тичаме на вън, до към 21.30 ще сме пред блока, дано да огладнея и да си изям пържолите

# 498
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
тук съм вещи, ама пиша в продавалника и се заяждам с една особа Mr. Green ти знаеш
Ами май знам  Joy

Само че купонът свърши  Mr. Green

# 499
  • Мнения: 2 584
каква си, трябваше да я оставиш още малко, има още час и половина докато ми дойде смяната, и направо съм умряла от скука, и колегите тръгнаха на фитнес, абе  ooooh! ужас и по тв няма нищо интересно, след малко ще гледам сабрина
пп. вещи ама каква кукла си имаш, невероятна е, а батковците помагат ли ти, играят ли си с нея или ги е треснал хормона като при нас hahaha

# 500
  • Мнения: 243
Здравейте, момичета!
  Аз днес съм доволна, сутринта кантара ми показа - 1 кг. и това за 5 смесени и 4 протеини, съчетани с МЦ.  Hug
  Лу, здравей добре дошла и какви са резултатите?
  Ели, добре дошла и имай търпение, всичко ще си дойде на мястото.
  Фоли, успех в третата фаза. Пиши пак да споделяш с нас как е и трябва да се справиш - задържането е по-сложно, но това ти го знаеш. Успех!
  Честито на всички свалили.
  Днес с храната не съм много добре, просто нямам апетит ям на сила, но пък водата ... вече съм към 4-тия литър. В момента си пека чушки с извара и яйца на фурна. Сигурно от това ще си взема в кутия и утре за обяд.
  Чао за сега.

# 501
  • Мнения: 243
Лентичката ще си я сменя на 6-ти тогава правя 1 месец на Дюкан. Цял месец и то благодарение на вас иначе нямаше да успея. Благодаря   bouquet   bouquet   bouquet

# 502
  • Мнения: 81
Привет и от мен   bouquet най-после вкъщи, след цял ден обиколка по магазините, заслужих си го след като един месец заради сесията не бях си показжала носа навън. Днес като за първи ударен ден менюто ми беше следното: закуска- кисело мляко, обед- пилешка пържолка на скара, вечеря- сафрид и херинга също на скара + 2л вода... рапорд даден !

# 503
  • Мнения: 900
Най-накрая ме пусна сайта на МОН,зомбирах се днес пред нета.Изкарал е синковеца хубави /поне според мен/оценки по БЕЛ има-5,143,а по математика-3,857.Сега му остава на 6 юли и по химия да се яви,в Природоматематическата- отказа от това си желание ,да не повярваш просто. Thinking
За сега ви оставям ,нета ще го пускам у нас ,но към средата на месеца.Ако имам път към офиса на мъжа ми  ще гледам да се отбия отново .Иначе оставам с режима твърдо.Стискам палци на всички  да устоите на изкушенията и ви целувам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 504
  • Мнения: 911
Поздравления ЛУ,
Браво на детенце. Нямам думи за организацията на МОН. Обявяват, че пускат резултатите, а сайта е недостъпен. Много нерви за майки деца, но пък хубави резултати имате.

# 505
  • София
  • Мнения: 3 090
Русалка  smile3501 smile3525 След като си 1 месец на Дюкан, преди това на каква диета беше?
Лу, браво на детенце, герой! Чакаме да се включваш пак!
Ели, за първи ден си се справила супер! Интересно какво ще покаже кантара утре?

# 506
  • София
  • Мнения: 3 090
Силви, Брукс, как върви при вас?

# 507
  • Мнения: 81
кри, благодаря, мисля да не се тегля всеки ден, а накрая на ударния, направо да видя крайния (начален) резултат  Peace   bouquet

# 508
  • София
  • Мнения: 3 090
кри, благодаря, мисля да не се тегля всеки ден, а накрая на ударния, направо да видя крайния (начален) резултат  Peace   bouquet
Това се казва воля!

# 509
  • София
  • Мнения: 3 090
Никой не ще да пише и аз си лягам newsm46
Утре да отчетете нови минуси! Лека нощ! smile3524

Общи условия

Активация на акаунт