Режим на Пиер Дюкан - 13 част

  • 26 407
  • 553
  •   1
Отговори
# 540
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Аз пък все още съм само на 200 грама кола лайт  Embarassed

# 541
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Момичета, дали не е време за нова темичка?  newsm78

# 542
  • София
  • Мнения: 3 090
Ако си така добра да я направиш...  bouquet  bouquet  bouquet

# 543
  • Мнения: 3 202
Аз вече имам: трици с 2 л.кисело мляко, кафе с прясно, 1яйце и 100грама зеленчуци с оцет и балканска сол. Също и към литър и половина вода Simple Smile)

# 544
  • Мнения: 465
Здравейте и от  мен ,днес съм на пиле и вода /звучи ми като на хляб и вода  Grinning / Ще се закопаваме на вилата ,но като идвам в Бургас ще ви проверявам от време на време  Naughty Да слушкате  ,Вещи как е под стола -МАЙ СПЯЩО ,А ? Laughing Отслабващи дни на всички и мноого ще ми липсвате всички ! newsm45

# 545
  • София
  • Мнения: 3 090
Много се радвам, че вчера Лу намина, сега и Тезоро ако се обади...

# 546
  • София
  • Мнения: 3 090
Ще се закопаваме на вилата ,но ще ви проверявам от време на време 
Зен и аз така, ама утре. 2-3 седмици може и да не мога да ви чета Cryако не ми бяха свили лаптопа, можех да си се включвам newsm45 newsm45 newsm45

# 547
  • Бургас
  • Мнения: 310
много ще ни е мъчно  за вас    smile3518

# 548
  • Мнения: 3 202
Хъм  newsm12
Да намерите начин, да ни навестявате wavey  bouquet

# 549
  • София
  • Мнения: 807
А пък аз днес много хубаво си прекарах обедната почивка!  Twisted Evil
От магазин - в магазин! Бях умряла от глад, и обикалям... и обикалям... runningи не знам какво ми се яде... а умирах от глад!
И всичко ми се ядеше, и нищо не ми се ядеше!
Реших да бъде нещо рибно! ribolov
Да, ама консервите, които са "в собствен сос" нямаха халкичка за отваряне!  А 150 гр ми се струваше малко  Yum Накрая рипнах до Халите и купих рибна салата от 250 гр и се напапках като  Animal Pig И без това утре няма да се меря на кантара!  newsm08
Кри, сигурна съм, че ще намериш начин да си в контакт с нас!  Hug

# 550
  • Мнения: 3 202
Не е ли с олио тази рибна салата?

# 551
  • Мнения: 81
Ей ме на и мен, привет на всички   bouquet Днес ми е втори удърен ден, но аз без да искам май повторих менюто на първия- кафенце и кис. мляко за закуска, пилешка пържолка за обяд. Да ви питам, в ударния режим, мога ли към млякото да добавям канела ?

# 552
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Елинор   bouquet

Заповядайте в новата темичка  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=203810.new#new

# 553
  • София
  • Мнения: 807
Не е ли с олио тази рибна салата?
Специално помолих на щанда да ми изберат нещо, което не е с олио - и тази херинга с копър, май беше единствената. Обаче имаше повечко сол, отколкото съм свикнала  Sick
Обаче много ми се ядеше риба!  Mr. Green
Ели, можеш канела, могат всякакви подправки, подобрители на вкуса!   chef

Общи условия

Активация на акаунт