Режим на Пиер Дюкан - 13 част

  • 26 419
  • 553
  •   1
Отговори
# 510
  • Бургас
  • Мнения: 310
  sleepuu  Лека и от мен

# 511
  • Мнения: 3 202
Здравейте!
Доста почетох, как сте геройствали Simple Smile))  smile3501
Аз днес така и неуспях да ям месо. Само две кафета, млекце с трици, три яйца и огромна салата със сиренце лайт на вечеря. Водата е над 2,5 литра.
Чудя се, колко пълна лъжица с трици се брои за една! Също се чудя, къде се намира магазин Кауфланд? newsm78
И искам да питам КРИ! това 5/5 след трета фаза, ти ли си го реши, или е казоно, че може newsm12

# 512
Здравейте,
Ето че се завърнах - с ремонтите в нас не ми остава време да се включа. Направо ме изпотихте - 6 страници за четене.
Аз от 5 дни си стоя на същите килограми (70,9). Направих 5 удърни, и вече 3-ти смесен. чудя се от утре пак ли да направя 5 удърни?
Трябва този кантар да мръдне.

# 513
  • Мнения: 3 202
Брукс! Не се отчайвай. Организма ти се съпротивлява. Тиси! мисля правеше някакви хитрости в такъв слуцай:))
Аз пък немога да стигна да пиша, защото се хванахме с ремонти във входа.

# 514
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
 newsm43

# 515
вие сте добре тици, ремонт във входа, при мен е в апартамента. Хем живеем, хем ремонт правим. Направо незнам. Събота и неделя мия пода по 5-6 пъти, иначе навсякъде прахоляк. Сменяме парното, ел инсталацията и ще местим кухнята - ще правим американска кухня във всекидневната.Още поне до средата на септември ще продължи. Поне си имам офиса да се скивам през деня.

# 516
откого се криеш вещи

# 517
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Ми срам мъй и съ крийъ пут столъ  Embarassed

# 518
какви ги сгафи пак бе вещи?
Да не си налапала някое шоколадче?

# 519
  • Мнения: 3 202
Sq rpm.zx ud;c'ejfq Leyr!

# 520
  • Мнения: 3 202
Я изплюй камъчето , Вещи! Или играеш на криеница с някого Simple Smile)

# 521
Какво е това, Баци.
Маи искаш да кажеш нещо?

# 522
  • Мнения: 3 202
  sleepuu До утре, момичета   Hug

# 523
Търся темата с рецептите към режима ама нещо не мога да я намеря. Помощ

# 524
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Линк към рецептите има на първа страничка на темата, виж , че не ми се рови чак там, пияна съм и не ми се мърда  Mr. Green Иначе не съм яла шоколад. И сладолед не съм яла, щото не се сетих за тях. Ама съм яла сто неща и съм пила бира  Crazy Една приятелка дойде на гости и донесе пълна торба да черпела "за здраве" и се заздравихме хубаво  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт