Малки дрехи на децата

  • 3 424
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 231
Продължавам да раздавам,на роднини или близки приятели.

# 31
  • Мнения: 2 336
Пазех всичко. Наскоро ги изкарах да ги погледна, ама след седем години на нищо не приличат. Сега ме е яд, че толкова години съм ги държала. Трябвало е да ги дам на някой.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 877
Моя син е на 5 месеца и половина, а племенника на почти два месеца. И тъкмо каквото умалее на моя го давам другия. Дай Боже пак да се върнат при мен.  Praynig

Хайде де, че вече няма къде да ги слагаме Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.

... И после пак при мен, и после пак при теб hahaha Joy hahaha

# 33
  • Мнения: 1 273
Моя син е на 5 месеца и половина, а племенника на почти два месеца. И тъкмо каквото умалее на моя го давам другия. Дай Боже пак да се върнат при мен.  Praynig

Хайде де, че вече няма къде да ги слагаме Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.

... И после пак при мен, и после пак при теб hahaha Joy hahaha

 Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 32
бЛАгодаря за отговорите:)
За да се запазят дрешките не трябва да се гладят след като се приберат, в противен случай пожълтяват.

# 35
  • Мнения: 3 211
бЛАгодаря за отговорите:)
За да се запазят дрешките не трябва да се гладят след като се приберат, в противен случай пожълтяват.
намачкани ли да се прибират Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 32
Ами да,както са изпрани така Simple Smileзащото от гладенето особено бели,светли пожълтяват.

# 37
  • Мнения: 3 537
Пазя ги повечето дрешки и по-хубавите.
Майка ми също беше запазила част от бебешките ни дрешки със сестра ми, както и по запазените пелени.Жори като беше бебе ползвах пелените,не сме купували, и няколко блузки в момента му стават ,които и аз съм носила.
Има и мои бебешки много хубави сукманчета,полички и роклички, живот и здраве ,която от нас двете със сестра ми роди момиче -за него ще са Grinning

# 38
  • Мнения: 1 731
От каката пазех за второто ,а след второто -подарявам някои ,други оставих за внучетата след време . Hug Flutter

# 39
  • Мнения: 6 315
Раздавам всичко.

# 40
Пера,гладя и бууум при свекърва ми ,от там пътуват към село докато не дойде другият и син ииии заминават за малкия ми племенник  Laughing

# 41
  • Мнения: X
Молба към тези, които давате дрешките в домове: дайте координати къде мога да занеса дрешки и кажете какви изисквания има (чувала съм, че дрехите трябва да са дадени на химическо чистене)?

# 42
  • Мнения: 582
Давам на децата на приятели и роднини, а като ми ги върнат, ще ги пазя за второ..

# 43
  • София
  • Мнения: 44 120
пазя някои за спомен, някои съм дала на приятелка (щото си нямам много с дечица около мен та е в единствено число), някои които не стават за нищо хвърлям, а други отиват към продавалника.....ама за второ не пазя...тези нее мога да ги гледам същите върху още едно дете (което даже за сега не ми е и в плановете), ако има такова то ще си има свои си дрехи....


Ако си ги пазите - НЕ ГИ ГЛАДЕТЕ!!!
Ако са прибрани изгладени с времето стават много гадни жълти петна и дрешките стават за боклука....

# 44
  • Мнения: 2 336
Повечето дрехи са прибрани. Ама от къде да знам, че чак след 7 години ще се налага да ги ползвам. Предполагам, че вече на нищо не приличат. И ще трябва да ги хвърлям. Язък, че са заемали място толкова години.

Общи условия

Активация на акаунт