Малки дрехи на децата

  • 3 429
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 970
Е, моят въпрос е малко  доуто4няващ.КЪДЕ прибирате вси4ките тези дрехи Shocked.И аз запо4нах да отделям  първите дрешки на дъщеря ми, първите обув4ици, вси4ки цветове 4орапки... Crazy.ПОсле  към тях добавих следващите по размер, и в един момент се оказва 4е   не мога да отсея от дрехите й такива, които да не са ми любими.Напълних един голям кашон и дадох в дом, но  съдържанието беше оредимно бодита,ританки и разни по-обикновени комплект4ета.Пращам ги при майка ми да ги складира, но  и тя ве4е няма място ooooh!, а малката е само на годинка. Ако продължавам така...не знам до кога....... Rolling EyesЗа второ ми се ще да ги пазя( както и всичките аксесоари ,свързани с отглеждането), но всъщност май не съм навита  за второ Thinking.Та- май няма смисъл да  пазя....

# 46
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Захабените хвърлям, хубавите - раздавам на приятелки, а ни такива, ни онакива дадох на една потребителка тук, която има нещо като склад и ги преразпределя към нуждаещите се майки от форума и не само. Иначе две-три супер готини /поне според мен/ си ги запазих от сантимент. Дано след 20 години и щерките ги харесат и ги обличат на внуците, иначе само ще си ги гледам и ще си спомням за "едно време".
Раздавай, продавай, но ги разкарай, че ще се задръстиш от дрехи.

# 47
  • Мнения: 2 908
Много захабените-хвърлям,останалите всичките ги пазя засега за второ Wink

# 48
  • Мнения: 3 042
Бебешките дрехи на щерката ги пазех евентуално за второ бебче. Влязоха в употреба.  Grinning След като ги поноси и дребният съвсем бебешките дрешки, който са запазени още си ги пазя. Нови, който съм му купувала и вече са му малки също пазя. Ама що ли!? newsm78
Щерката вече е голяма, а пък е и момиче. Каквото може да носи евентуално дребният пазя, нови запазени дрехи давам на братовчедка ми, а останалото в боклука.

# 49
  • Мнения: 1 172
Повечето ги пазя. Но имам възможност да ги складирам извън Сф ни жилище, така че не ми пречат. Предстои ми да се сдобия и с племенници, и с други мои деца, така че не вярвам да останат неизносени.

За моя син също ползвах 1-2 одеалца от моето време - когато аз съм била бебе. Страхотни са, прабаба ми ги е правила ръчно. Сега и да искам, не мога да намеря такива по магазините. С кеф бих ги ползвала и за следващите си деца.

Една позната каза, че облича детето си в дрехи от нейните бебешки години. Щом и харесват и са удобни и запазени, що пък да не Wink)

# 50
  • Мнения: 455
До сега съм ги отделяла в торби и кашони, но вече станаха прекалено много и нямам представа какво ще ги правя - в момента чакаме второ дете и си мисля да изчакам за да видя дали и то няма да е момченце - ако е - ще ги изкарам отново от торбите, а ако е момиче - ще преценя кои от другите са подходящи за момиче и ще ги оставя за него а останалите ще подаря на някое детенце или деца. В никакъв случай не мисля да ги събирам у дома, колкото и да ми се свидят защото са си чисто нови - детето ни се пази много и не търпи да е мръсно.

# 51
  • Мнения: 22 910
Пазя ги засега,ако не ми полсужат за второто ще ги дам на приятелки,на сетра ми.Иначе предпочитам да ги дам в някой дом,отколото да ги изхвърля в боклука.

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 16:13 от ДесиХ2

# 52
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз ги пазя за второто живот и здраве. Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 209
аз ги раздавам-на приятелки с по-малки бебета или на мами в нужда. пазя само 2 дрешки, които много харесвам. както аз съм ползвала дадени ми дрешки, така и давам по веригата  Simple Smile  "предай нататък".  живот и здраве ако имам второ се надявам да сме в състояние да му купим дрешки.

# 54
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Всичко прибирам в кашони и хоп на тавана...за второто. Laughing

# 55
Аз си ги пазя в един кош на тавана, при нас все ще има някой да ти износи. Но ако е нещо напълно неизползваемо - като рокличка или поличка на Мари или дрешки на Явор - подарявам или хвърлям.

# 56
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
пазя само унисекс  дрехите за племенника ,другото давам на бедните или хвърлям ,ако е износено!

# 57
  • Oslo
  • Мнения: 659
Не прибирам нищо, веднага подарявам всички запазени дрехи.

# 58
  • Мнения: 1 044
Прехвърлям умалелите дрешки на племенника си. Снаха ми е малко претенциозна, но някои от дрешките ползва.

# 59
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Пазих само по-запазените от първото дете, и е имало защо Wink Сега запазвам само тези, които са много хубави и запазени, и не следват някаква мода.

Общи условия

Активация на акаунт