Предотпускарска седмица или The Final Countdown 25.06-01.07

  • 3 506
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 183
Привет на вси4ки!
За сведение на Ралфиетка  Mr. Green : мъжете ми ве4е спят, и то не обеден сън, а ве4ерен. Пуста 4асова разлика  Crazy

Джорджи, много се радвам за успехите на Борянка. И аз ще стискам палци на 10.

Вес, 4естита ви годишнина! Бъдете още много години щастливи заедно!   bouquet

Калида, за танцжори в рода имаме - предимно любители, а и един състезател даже. Но не храня някакви надежди и мераци за подобно бъдеще за Томи. Като му е кеф, нека танцува, ама ден с ден не си прили4ат. Той е на периоди. А Митко рита всяка неделя - или тренировка или среща с друг отбор.

Руми, сега в неделя пак ще ходим на танците. Освен ако танцьора не реши нещо друго. Не искаме да го насилваме, когато не му ден, така да се каже.  Crazy

# 31
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Moмичета, благодаря за милите пожелания!  Hug  bouquet Да ви се връщат стократно Mr. Green - и за продължителността на съвместния живот, и за бебетата Sunglasses!


Фейам, аз нали съм в Швейц в момента, да ти отговоря Mr. Green. Намаленията започнаха, вчера обикалях магазините, от 30 до 70 %. Явно наистина намалят от предната седмица, не знаех, че и в Италия е така. В Испания започват от самата дата, и сутринта е лудница, що народ чака още преди да отворят магазините.... Rolling Eyes, най-вече 60-70 год, жени newsm78.
А тук е спокойно, няма истерии.

# 32
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Moмичета, благодаря за милите пожелания!  Hug  bouquet Да ви се връщат стократно Mr. Green - и за продължителността на съвместния живот, и за бебетата Sunglasses!


Фейам, аз нали съм в Швейц в момента, да ти отговоря Mr. Green. Намаленията започнаха, вчера обикалях магазините, от 30 до 70 %. Явно наистина намалят от предната седмица, не знаех, че и в Италия е така. В Испания започват от самата дата, и сутринта е лудница, що народ чака още преди да отворят магазините.... Rolling Eyes, най-вече 60-70 год, жени newsm78.
А тук е спокойно, няма истерии.

ооох, много ти мерси за информацията. запътила съм се за Фокс Таун другата седмица, та си викам, така и така веднъж Ще отида, поне и намаленията да хвана. искам петък да отида, а тук запо4ват в събота, така 4е просто много ме зарадва.  Laughing

тук първия ден опаШките (особено пред фирмените магазини) са километри4ни. и никакви възрастни жени, млади хора, 4акат с 4асове да влязат  ooooh!
става стрес вместо кеф, а лоШото 4, 4е като минат първите, не остава по4ти ниЩо свястно.

пп. в Италия официално не намаляват предиШната седмица, но във вси4ки магазини като влезеШ ти казват кое колко е намалено на касата  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 907
ей ме на да си задам въпрос4ето от старата тема  Laughing
знаете ли кога запо4ват намаленията в Швейцария? и има ли и там италианската практика да запо4ват да намаляват вси4ко оЩе от предиШната седмица, та като по4нат намаленията, свестните неЩа да са свърШили ве4е?  Rolling Eyes
много мерси   bouquet

Хич не мога да съм ти от полза. Аз отдавна "пазаря" с каталогче в ръка и в леглото  book и после - в Интернета си ги изтипвам номерцата   typeuu. Ако ходя до центъра, хич не ми се бута с разни лелки и руски (и други) туристки по магазините  Mr. Green. Пък и не мисля че има кой знае какво - дори и да няма намаления имам чувството, че винаги има или мини размери като за момиченца или от 50ти номер нагоре. Моят номер е най-разпространения явно както и за обувки и само завиждам като гледам какви модели има по другите размери  Sick.

Мерси - каквито родителите, такива и децата, демек готини  Wink. Ама още ли ги виждате снимките - трябва да са в личен албум вече.

Калида, бабата е тука още, нали ще я взимаме и ще ходим на посещение на чумби  Mr. Green     car003   grinning039, .
Да си кажа честно обаче, на никого не мога да си оставя 3мата. Аз самата едвам издържам половин ден с тях  ooooh!. Сега проучвам какво ще е да пусна Мони на ясла поне 2 дни в седмицата. Или пък ще викам освен другата баба и някоя друга братовчедка. За ноември когато почвам работа става въпрос. Бая се стресирам като си го помисля какви ще ги вършат с майка ми, а Албенка на 6-7 месеца и ще е по-трудна, че по-малко ще спи.

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 15:41 от MegiX

# 34
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
ей ме на да си задам въпрос4ето от старата тема  Laughing
знаете ли кога запо4ват намаленията в Швейцария? и има ли и там италианската практика да запо4ват да намаляват вси4ко оЩе от предиШната седмица, та като по4нат намаленията, свестните неЩа да са свърШили ве4е?  Rolling Eyes
много мерси   bouquet

Хич не мога да съм ти от полза. Аз отдавна "пазаря" с каталогче в ръка и в леглото  book и после - в Интернета си ги изтипвам номерцата   typeuu. Ако ходя до центъра, хич не ми се бута с разни лелки и руски (и други) туристки по магазините  Mr. Green. Пък и не мисля че има кой знае какво - дори и да няма намаления имам чувството, че винаги има или мини размери като за момиченца или от 50ти номер нагоре. Моят номер е най-разпространения явно както и за обувки и само завиждам като гледам какви модели има по другите размери  Sick.

Мерси - каквито родителите, такива и децата, демек готини  Wink. Ама още ли ги виждате снимките - трябва да са в личен албум вече.

Калида, бабата е тука още, нали ще я взимаме и ще ходим на посещение на чумби  Mr. Green     car003 grinning039.
Да си кажа честно обаче, на никого не мога да си оставя 3мата. Аз самата едвам издържам половин ден с тях  ooooh!. Сега проучвам какво ще е да пусна Мони на ясла поне 2 дни в седмицата. Или пък ще викам освен другата баба и някоя друга братовчедка. За ноември когато почвам работа става въпрос. Бая се стресирам като си го помисля какви ще ги вършат с майка ми, а Албенка на 6-7 месеца и ще е по-трудна, че по-малко ще спи.



съЩата работа и за дрехи и за обувки е при мен  Laughing. няма да ти обяснявам колко мразя да ходя по магазини, но тук он_лайн малко неЩа можеШ да купиШ, особено пък дрехи  Confused

не мога да спра да се възхиЩАвам на хора с 3 деца, които не се отказват от работа  Rolling Eyes
ли4но, не вярвам, 4е бих успяла   Embarassed

# 35
  • Мнения: 907

съЩата работа и за дрехи и за обувки е при мен  Laughing. няма да ти обяснявам колко мразя да ходя по магазини, но тук он_лайн малко неЩа можеШ да купиШ, особено пък дрехи  Confused

не мога да спра да се възхиЩАвам на хора с 3 деца, които не се отказват от работа  Rolling Eyes
ли4но, не вярвам, 4е бих успяла   Embarassed


А каталози не ти ли пращат - LaRedoute, Veillon (тия май са швейц.), Heine, Bader (мебели главно сме купували). Сега вече и пълните каталози ги има онлине, ама си е малко бавничко още, предпочитам само номерата да им пращам и след седмица 2 всичко ми идва в къщи. Така ми се е набило окото вече, че нищо не връщам, всичко си ми пасва идеално.

Да ти кажа че хич не ми се тръгва, ама се чувствам много виновно пред тази новата работа, щото тъкмо започнах с гръм и трясък и ги шашнах с тази бременост. Иначе в момента се чувствам доста десперате. Моментите когато и 3та крещят в едно гърло стават все по-чести. От друга страна като кресна и ги строявам все още, даже Мони спира да врънка и си изяжда яденето  Shocked, ама докога ще действа не знам.

# 36
  • NL
  • Мнения: 520
Пожелавам на всички незабравима ваканция.Аз съм последни 4 дни на работа и после излизам в майчинство.Скоро и куфарите за БГ ще стягаме.
Тук по холандско си е студеничко тези дни .Въпреки това съм на вълна покупки за морето и ми е едно такова топличко на душата Peace.

# 37
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

съЩата работа и за дрехи и за обувки е при мен  Laughing. няма да ти обяснявам колко мразя да ходя по магазини, но тук он_лайн малко неЩа можеШ да купиШ, особено пък дрехи  Confused

не мога да спра да се възхиЩАвам на хора с 3 деца, които не се отказват от работа  Rolling Eyes
ли4но, не вярвам, 4е бих успяла   Embarassed


А каталози не ти ли пращат - LaRedoute, Veillon (тия май са швейц.), Heine, Bader (мебели главно сме купували). Сега вече и пълните каталози ги има онлине, ама си е малко бавничко още, предпочитам само номерата да им пращам и след седмица 2 всичко ми идва в къщи. Така ми се е набило окото вече, че нищо не връщам, всичко си ми пасва идеално.

Да ти кажа че хич не ми се тръгва, ама се чувствам много виновно пред тази новата работа, щото тъкмо започнах с гръм и трясък и ги шашнах с тази бременост. Иначе в момента се чувствам доста десперате. Моментите когато и 3та крещят в едно гърло стават все по-чести. От друга страна като кресна и ги строявам все още, даже Мони спира да врънка и си изяжда яденето  Shocked, ама докога ще действа не знам.

само един каталог ми пристига, за дрехи, Bon Prix, но не съм особено впе4атлена... за деца има много сладки неЩа и ка4ествени при това, но единственият ми опит с неЩо за мен, бе 80% провал  Rolling Eyes

което ми напомня, 4е моите имат голяма разлика във възрастта, та нямам такива проблеми (е, имам други, пубертета бил много лоШо неЩо  ooooh!), зна4и след оЩе 5 години, мога да се замисля за трето  Mr. Green. понеже Ще е късно, Ще си остана с мисълта оба4е  Laughing

пп. Ще се оправиШ де, много организирана мацка ми се струваШ   Sunglasses

# 38
  • Мнения: 952
Честита годишнина, мила Вес!
Нека цялата гама любовни цветове сплете дъга над дома ви и озарява вашите нежни и безоблачни дни. 


Подкрепяйте се, уважавайте се и се грижете един за друг. Дано пламъчетата на щастието и любовта в очите ви никога не угасват!
Пожелания за романтичен празник и Наздраве(упс ГОРЧИВО)! 

# 39
  • Мнения: 5 476
Здравейте всички!  Hug

  bowuu Благодаря от сърце за поздравленията да ви се връщат стократно в бъдеще и много радост да ви носят дечицата. Heart Eyes Hug   

  Вес, Честита  годишнина!  bouquet
  Още много години ,изпълнени с  любов и топлина ви желая!  Grinning

   newsm78 След по-малко от три месеца и ние правим втора година брак . Wink

 Лек остатък от деня на всички!   bouquet

# 40
  • Мнения: 1 049
Бързо се включвам, честито на Боряна , ще стискам палци на 10  Peace  bouquet
Вес, честита годишнина много любов и щастие
Калида, сега работи наблизо половинката  Peace Гледаме да се организираме да ходим с колелата на плажа събота и неделя за радост на малкия   bouquet Крис е във ваканция и до компа съвсем не стигам  Embarassed Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 952
Kalida - нашия малък мъж много малко папка в тез жеги и направо ошашави майка си тези дни, която вече идея си няма колко точно е хапнал и предлага постоянно. Проблема е, че явно малкото ми рибенце ще е като леля си жабче и само иска водичка да пие(той по-скоро пие чайче за колики, но силно разредено). Тези дни май ще се започва и със сокче от морковче или ябълка да видим как ще ги приеме(ще почват със захранването уж лека, полека).
Rumyana - засега планове за отпуската нямам съществени. Почивка, разходки с бебчо и сестра ми, довършване на гоблена, който шия от не помня кога и дай боже започване на нов(ама тоз път мъничък), ще ми се и няколко хубави книги да прочета, но най вече смятам да си седна на четирибуквието и да се заема сериозно с разучаването на две програми. Май много неща съм планирала, дано все пак се похваля с осъществяването им.
А вие по Коледа ли мислите да се прибирате в БГ или засега не е ясно.
pepelyashka - вие гледам от лентичката ти растете и хубавеете(пу, пу, пу). Колко вече тежи бебчо? А батко Марти докога ще е на ясла?
МАЙКА - да нацелуваш малкия си танцьор и дано все така с желание да ходи. А като се приберете в БГ ще радва всички с научените народни танци.
MegiX - как са трите съкровища? Вие кога планирате гостуването?
Milika - леко отработване на останалите дни преди майчинството. Ще се наслаждаваш след това на почивка и трепетно очакване на бебчето.
feiam - успех в шопинга по време на намаленията.
Giorgia - приготвяте ли вече багажа и банските. И на мен чак ми замириса на море от твоя аватар. Като стана дума за това се сетих, че тези дни гледах интервю с Благовест Аргиров - направил е ремикс на хита "И замирисва на море", който се очаква да е един от хитовете това лято. Ето тук старата версия.
Zai4enze радвам се да те видя отново тук. Слуша ли малкото зайче сега като е във ваканция. С какво си запълва времето пред компютъра с игри или детски филмчета.

Лека вечер и  Hug за всички

# 42
  • Мнения: 382
Благодаря ви момичета.Надявам се всичко по летищтата да е нормално и да се приберем по живо по здраво.
Звездичко мила,как бих могла да забравя някой като теб Hug
Вес,Честита Ви годишнина и дай Боже на следващата да сте с поне още един член на семейството

# 43
  • Мнения: 7 914
Bec
честита годишнина! пожелавам още безброй щастливи годишнини да празнувате!
 Hug  bouquet Hug

Бебинщайн

 Hug Hug Hug стискам палци за много полет към Бг  и още по-лек насам Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 7 914
Вие докога ще се гледкате тримката? Сетих се, че исках да те питам в жегите Ерик пие ли вода или кърмата му е достатъчна за набавяне на течностите?
по принцип тук са на мнение, че вода не трябва....
после понеже им се видя че доста е наддал казаха ако иска да яде повече от 6 пъти да се опитваме да го зажълем с вода...ама той не я харесва Mr. Green .. и сега с тези 5 хранения не му и трябва Crazy

а иначе ще сме тримката до началото на другата седмица.....псоле през деня ще сме двамката Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт